DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pongo
da, djuro je nekada bio vojna industrija,ali jako davno jer ovo s oklopnjacima su bili obicni poslovi montaze i varenja koji se tesko mogu zvati vojnom proizvodnjom
uostalom vlada HR ih je maknula s popisa strateskih firmi, prodaje i dijeli ove dionice i izlazi iz ove price sto brze moze. tome pridodaj da OMF s oko 900.000 dionica rasprodaje dionice pa se mozaik kompletira sto ovdje slijedi: uljanik 2
pa oni dizu kredite da isplate place, eeeej!

na ignoriranju: ljudska bijeda "nabiduasku" (dno dna)

Kad su sve ulozili da bi zapicete projekte zavrsili. Ali eto fali im i tu malo! Inace po zavrsetku ce se lijep novac sliti u kompaniju.
Pisao o tome i Bakic negdje, trazim sada ali nikako pronaci, ali valjda hocu!

kada malo pročitam komentare, dao bih samo jedan osvrt na post kolege amadeo, mislim da nije u redu uspoređivati stanje i dug Uljanika, da ne ulazimo još detaljnije u odnose s 3. Majem i ULPL, političko-istarske-končarevske igrice, tamo je RH s poreznim obveznicima zgutala preko 10mlrd.kn i naravno da je netko morao reći, dosta, ovdje je situacija ipak nešto drugačija, jer dug i potrebna obrtna sredstva nije ni približno onoj Uljanikovoj cifri, jer nije bilo masovnog odljeva sredstava iz firme kroz raznorazne poslovne makinacije, osim možda kakvog sitnog transferčića nekog menađerčića, tako da je za ovaj slučaj potreban puno manji financijski i politički angažman, da se neke stvari riješe, naravno da je problem branša i poslovi u kojoj Đuro ostvaruje svoj prihod, ali vjerujte da se uz malo bolje gospdarenje i stručno vodstvo, taj segment može brzo riješiti, te naravno oživjeti koliko god je moguće taj vojni segment, bilo kroz suradnju s Amerima ili nešto drugo, veliki su problemi i valjda su svi svjesni situacije i mogućih posljedica, stoga mislim da će se uskoro pronaći rješenje za probleme, jer svako otezanje nanosi još veću štetu, kako poreznim obveznicima, tako i svim vlasnicima dionica, kojih sam od nedavno i sam vlasnik nekog simboličnog broja u odnosu na “znalce”
nije mi namjera drukati, pa ako nakome to tako izgleda, neka postavi neke konkretne argumente, zašto Đuro treba propasti ? zbog vlasništva države, rukovodstva, radnika, dioničara ili nečeg petog

sa 74 kn prometa dionica se digla četri posto i tako stoji već sat vremena trzište kapitala u RH ps. biće za burek mozda i jogurt


zašto Đuro treba propasti ? zbog vlasništva države, rukovodstva, radnika, dioničara ili nečeg petog

zbog neprofitabilne i nekonkurentne proizvodnje odnosno jer nisu u stanju proizvesti proizvod s dobiti a nema nikog ozbiljnog tko ih želi preuzeti i promijeniti proizvodni program.
ukratko, osim radnicima (radi posla i plaća) nikome drugome ova firma ne treba niti bi se osjetilo (osim radnika) da je nema!


pongo
da, djuro je nekada bio vojna industrija,ali jako davno jer ovo s oklopnjacima su bili obicni poslovi montaze i varenja koji se tesko mogu zvati vojnom proizvodnjom
uostalom vlada HR ih je maknula s popisa strateskih firmi, prodaje i dijeli ove dionice i izlazi iz ove price sto brze moze. tome pridodaj da OMF s oko 900.000 dionica rasprodaje dionice pa se mozaik kompletira sto ovdje slijedi: uljanik 2
pa oni dizu kredite da isplate place, eeeej!

zašto i svi ostali ne prodaju, nego baš OMF udara po 5kn, zanimljivo, koliko su do sada spasili od ukupnog broja
https://zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=584

Novac je u istoj kasici, ako potrosite da sto prije zavrsite ugovorenu proizvodnju, moze se svakome dogoditi da na vrijeme nema za place, pa nije Duro to prvi niti jedini…

Ipak je dogovor s amerima izgleda postignut!

@pongo
slabo ti to pratiš…njima je problem bila i proizvodnja tj. nisu imali lovu za finaciranje poslovanja, ali su nekako krpali za plaće…sad je ponestalo para i za plaće pa je problem (ne)likvidnosti ekplodirao…za njih je loše što država više nije većinski i što sada diže ruke….kao fol nešto rade da im pomognu (HBOR), ali realno više je cilj odigrati kao da su napravili sve što su mogli, ali eto viša sila i bla bla…prolistaj malo kako je išlo su uljanikom-ista spika, sastanci, uvjetna obećanja, kupit će ih brodosplit, preuzeti će ih fincantieri itd…….i tamo su fondovi počeli izlaziti (prodavati) dok je cijena bila na ovim razinama pa su im se svi smijali kao -nemaju pojma…pa vidiš kako je uljanik završio….
ma tvoje su pare, radi što hoćeš, ja ovo sada ni štapom ne bih dirao iznad 2 kn….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

zorangutan,
sada ce jos i mirovinac vratiti rasuti teret natrag!
Malo su se izgleda zaletjeli!

@pongo
ti si izgleda sam sebe navukao pa si danas dokupio ddjh . to iskusni ulagaci nazivaju “lov na padajuce nozeve” koji uvijek lose zavrsi

na ignoriranju: ljudska bijeda "nabiduasku" (dno dna)

amadeo,
kupiti nego sto, pa Durica se vrlo lako bude oporavio!👍

New Report

Close