DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ukrcavaju se oni kojima je ostalo love, koji nisu sve ubacili u jdos. [smiley7][smiley7][smiley7]

jedini je problem malih koje savjetuju svepametni brokeri i kaj se dešava…gube lovu…danas mi kaže broker da bi bilo dobro da kupim na ovim cijenam jdos, a ne đuru i sl koje neki preporučuju ??????!?!?!?!?! mislim, pa kaj ti ljudi gledaju…u istu situcaiju koju i ja ili gledaju sapunice ?


ukrcavaju se oni kojima je ostalo love, koji nisu sve ubacili u jdos. [smiley7][smiley7][smiley7]

jedini je problem malih koje savjetuju svepametni brokeri i kaj se dešava…gube lovu…danas mi kaže broker da bi bilo dobro da kupim na ovim cijenam jdos, a ne đuru i sl koje neki preporučuju ??????!?!?!?!?! mislim, pa kaj ti ljudi gledaju…u istu situcaiju koju i ja ili gledaju sapunice ?

ma nisam senuo slusat brokera 😉 idealna situacija za ukrcat se jos malo

All sharp price movements whether up or down are the result of one or more professionals manipulating the share price. www.MacKorisnik.com


ukrcavaju se oni kojima je ostalo love, koji nisu sve ubacili u jdos. [smiley7][smiley7][smiley7] jedini je problem malih koje savjetuju svepametni brokeri i kaj se dešava…gube lovu…danas mi kaže broker da bi bilo dobro da kupim na ovim cijenam jdos, a ne đuru i sl koje neki preporučuju ??????!?!?!?!?! mislim, pa kaj ti ljudi gledaju…u istu situcaiju koju i ja ili gledaju sapunice ?

dobro ti je govorio broker …

I love the Smell of Profits in the Morning


ukrcavaju se oni kojima je ostalo love, koji nisu sve ubacili u jdos. [smiley7][smiley7][smiley7] jedini je problem malih koje savjetuju svepametni brokeri i kaj se dešava…gube lovu…danas mi kaže broker da bi bilo dobro da kupim na ovim cijenam jdos, a ne đuru i sl koje neki preporučuju ??????!?!?!?!?! mislim, pa kaj ti ljudi gledaju…u istu situcaiju koju i ja ili gledaju sapunice ?

Ja sam puno toga pročitao o brokerima od ljudi koji se burzom bave 50 godina i svi oni s prezirom gledaju na brokere.Njima je jedini cilj da se što više trguje da mogu zaraditi na provizijama a to što tvoj portfelj svaki put izgubi u startu 2% za svaku “selidbu” u drugu dionicu zaboli njega….
Zar brokeri nisu ljudi koji posreduju u transkacijama?????Što bi oni mene trebali savjetovati?
Pa zar bi mene trebala službenica na šalteru u banci trebala savjetovati koji kredit da uzmem?!Ona ima samo formulare i tu je da izvrši ono što sam joj kao klijent zadao,tako bi trebao i broker!!!!

Novac je kisik burze!

ne ne… ukrcavaju se oni koji su prodali jdos pa sada imaju love 🙂

evo mene na 235,25 mozete poklopiti misje Validus (ima ih jos tako da zasto ne – fina brojkica)

inace – nisam jos prodao JDOS

p.s. a jeste odmah navalili svi na kupnju…

nema mi druge nego se zae..ti

Đuro danas završio tamo gdje je i krenuo i jos malo u plusu 😉 245 idemo dalje. Neki se iskrcali, neki dobro nadokupili po diskontu. Vidjet ćemo šta sutra donosi 😉

All sharp price movements whether up or down are the result of one or more professionals manipulating the share price. www.MacKorisnik.com

ajde nemojmo više hvaliti đuru toliko . vidite da ovi biseri što uzimaju po jedan komad jdos-a i nexe-a ruše cijenu onda . tako će biti i prije ht-a. bolje šutimo od danas.

za sada koliko vidimo Validus prodaje… možda cijena još ode dolje samo da si pripremite cash koji znaju da je ovo bombon

nema mi druge nego se zae..ti


ajde nemojmo više hvaliti đuru toliko . vidite da ovi biseri što uzimaju po jedan komad jdos-a i nexe-a ruše cijenu onda . tako će biti i prije ht-a. bolje šutimo od danas.

ma ko hvali, to je najveće smeće od dionice, sretan će bit onaj ko će moć prodat po 10 kuna kad odu u bankrot, nakon što ih kuvajćani izmuzu [smiley1]

All sharp price movements whether up or down are the result of one or more professionals manipulating the share price. www.MacKorisnik.com


cayman006: ” ajde nemojmo više hvaliti đuru toliko . vidite da ovi biseri što uzimaju po jedan komad jdos-a i nexe-a ruše cijenu onda . tako će biti i prije ht-a. bolje šutimo od danas. ” ma ko hvali, to je najveće smeće od dionice, sretan će bit onaj ko će moć prodat po 10 kuna kad odu u bankrot, nakon što ih kuvajćani izmuzu [smiley1]

Sto se srdis SNC, mozda znas nesto sto nitko nezna[smiley2]

rekao sam ja blokada do 250,00

kupujte jeftino, ovo će koštati 1.000 kn (a to znači x4 od današnje cijene)

nema vište takvih prilika

I love the Smell of Profits in the Morning

neka me netko ispravi ako griješim , zar nije rok do 14.05.2007 za podnošenje prijava za BOV od strane Austrijanaca i Finaca??
ako je ovo točno onda Đuru nećemo još dugo gledati na ovim razinama!![smiley8][smiley8]
naravno s time da ponude budu javne pa da svi dioničari Đure uživaju!![smiley7][smiley7]

Four Star General

New Report

Close