DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Opet ti pricas besmislice. Daj shvati vise da se nemoze razvodnit dionica sama od sebe.

a tko kaže da će razvodniti sama od sebe?


Gledam i slusam Bogdanovicevu izjavu i da covjek ne povjeruje svojim ocima
Na kraju izjave kaze ,, mi i dalje radimo na pronalazenju novog ,,kreditora,,
Ko je tebe postavio za predsjednika
Nije ti neugodno nakon te izjave ?????

Mogu dobiti kredit pod istim uslovima pod kojim je dobio i Agrokor. Prvo se svi iz uprave trebaju na.uziti pa će im možda poslije toga dati.

Gledam i ovog ministra obrane. Svi koji su bili od 2008. -2019 jako su dobro lobirali za svoje interese a za holding pricali lose stvari.
To je ta spremnost svih ministara koji bi sve dali za RH, ruka na srcu, slikanja i ostali PR.

Amarananab
Nakon svega, pozajmice, kolaterali, dokapitalizacije, privatizacije, nisu jos samo bile ,,donacije,, tko normalan bi im dao vise i 1 kunu kredita.
Sindikalista prica o braniteljima???
Halo pa ti isti branitelji su deset godina prodavali ddjh odmah cim im je drzava donirala dionice.
Stoga svi mi dionicari trebamo podic tuzbe protiv svih uprava i dobro ih razvalit na sudu da jednom shvate da nisu dionicari budale!


Gledam i slusam Bogdanovicevu izjavu i da covjek ne povjeruje svojim ocima
Na kraju izjave kaze ,, mi i dalje radimo na pronalazenju novog ,,kreditora,,
Ko je tebe postavio za predsjednika
Nije ti neugodno nakon te izjave ?????

Bas pogledao i da ne povjerujes… Lezeran intervju u kojem kaze da nemaju za place i da radnici imaju pravo na strajk, jer tako pise u kolektivnom ugovoru. Nesposobnost na kvadrat…

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Ja cu nekog tužit samo ne znam jos koga.

Posljedni Đurin ratnik

Budfox
Naravno da je lezeran, sigurno ima i dobru sluzbenu pilu, kartica, sluzbeni mobitel kao i svi ostali politicki uhljebi koje hranimo mi poduzetnici.
Jos nisam vidio sposobnog predsjednika uprave a da ga je postavila politika.

Tko je za jednu grupnu masnu tužbu ?

Posljedni Đurin ratnik

Molim novo jamstvo od bar 300.000.000,00 kn da potraje do iza izbora.
Predhodno od 100.000.000,00 nije potrajalo ni godinu.🙈

Bogdanović je tu došao na kraju, iako je i on od malo koristi. ĐĐ propada odavno ali pravo uništenje je krenulo s Kovačevićem a nastavljeno s Mazalom. Ne znam kako je karijeru nastavio Kovačević ali je čuo sam Mazal dobro uhljebljen. A mi dioničari smo nastradali.

Morat ce uletit marić sa nekom pozajmicom jer inace odu jamstva za kredit

Posljedni Đurin ratnik

Također, bogdanovića smatram jos najmanje odgovornim. Covjek radi najbolje sta moze sa onim sta ima. Vecinu love je mazel spržio nije napravio apsolutno nista i uvalio mjesto bogdanoviću.

Posljedni Đurin ratnik

New Report

Close