DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa sto mi pade Djurica, a ja ga jucer kupio po 250 [smiley7] ajaja…a vidim danas je vecina dionica u slobodnom padu…sretno nam, bilo bi bolje da sam stavio na Barcelonu a ne na Djuru[smiley2]

…pusti barcelonu,drži se tenkova….

Uhljebe na ulicu!!!!!

Vratit će se Đuro gdje mu je i mjesto ,danas je bila samo lagana korekcija.
To ti je kad se nesigurne ručice igraju na burzi ,pa kasnije žale što su izašli.Kud svi tu i mali Mujo

Svi smo se znojili danas zato što je kineska centralna banka zaprijetila povećanjem kamatnih stopa. To je bio razlog korekciji u cijelome svijetu. A mislim da je i Đuro testirao svoju donju granicu ovdje, i po meni prošao sasvim dobro

"[i]When does a guy decide to become an accountant? When he realizes he doesn't have the charisma to succeed as an undertaker. " [/i]

ddjh je ipak malo tvrdji orah nego sto to mnogi misle.

m@rko i slici ipak moraju srecu potrazit u kladionicama. [smiley1]

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

Ulazio sam danas i uhvatio nesto od 226 do 235, ja zadovoljan vec neko vrijeme cekam povoljan ulazak u DDJH.

www.trzistakapitala.com

Dokupio još malo Đurice … ako krene i sutra dole …ode ja opet u šoping

http://www.poslovni.hr/40267.aspx

jos jedna provjerena POTPISANA

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)


http://www.poslovni.hr/40267.aspx

Jao meni,jao meni….tenkista pa gdje si ti cijeli dan?Ovaj Đuro fascinira vijestima,pa pored svega još i ovaj ugovor!!!!!!!
Jel 350kn nerealno za 2 tjedna?

Novac je kisik burze!

Netko je imao informacije da se u Njemačkoj potpisiva ugovor i onda su počele sitne igrice prije 2-3 dana kad se prodaja podebljala a kupnja gotovo prepolovila!Nebi li se mnogi preplašili i počeli iskrcavati!


Baš gledam današnje trgovanje na našem dragom Đuri i moram priznati da mi se (osim porasta cijene) ne sviđaju igre koje se mogu uočiti. Na početku trgovanja omjer K/P je bio: 12000/5000 a sada je omjer obrnut tj. 6000/12000 Pritom je protrgovano sa odličnih cca. 16500 komada. Ipak, čini mi se da netko iz pozadine “manipulira” sa stavljanjem naloga na kupnju/prodaju kako bi se stakao dojam potražnje kakav želi onaj koji to radi.

Novac je kisik burze!

Da, to su igre bez granica. [smiley5]
Ali nas ne može ništa iznenaditi jer mi znamo što je vrijedno. [smiley2]

La vita e bella!

New Report

Close