DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pa ne mogu vjerovati da su ovaj zadnji kredit od HBOR-a već uspjeli požderati pa ni za plaće nemaju. Pa to je čudo koliko se narodnih para baca na uhljebe po državnim firmama koje nisu sposobne niti za plaće zaraditi.
Što barem ne zatraže PSN-u kad je sasvim očito da tu kruha više nema?

Ne bih rekao da su “požderali”, čini mi se da su s time samo pokrpali stare rupe i platili otpremnine. Ono što ih je pokopalo, to je neefikasno operativno poslovanje, bar mi se čini, vidjet ćemo uskoro. A to je puno veći problem pošto će to generirati i nove gubitke u skoroj budućnosti.

ĐĐ je trebao 2021. proslaviti 100 godina poslovanja, bar ono što je od njega ostalo. Tužno je što su od njega napravili, osobno sam vezan za tu tvornicu, ali ovo što (ne)rade, vodi samo u jednom smjeru.

Ako će VW biti zainteresiran, ĐĐ lokacija je idealna za tvornicu automobila; imaju direktan pristup na željeznički koridor, na 2 km od tvornice su i autocesta i riječna luka, hale imaju, obrazovani kadar imaju… Kad već maštamo o tome što bi bilo kad bi bilo…



Pa ne mogu vjerovati da su ovaj zadnji kredit od HBOR-a već uspjeli požderati pa ni za plaće nemaju. Pa to je čudo koliko se narodnih para baca na uhljebe po državnim firmama koje nisu sposobne niti za plaće zaraditi.
Što barem ne zatraže PSN-u kad je sasvim očito da tu kruha više nema?

to bi bilo najbolje rješenje, i dionicu odmah na 10kn kako to već ide u PSN, ovo ne bi bilo loše kupiti ako će na 10
[/quote]

zaboravio si “sitan” korak koji vjerojatno predstoji po uzoru na PTKM, tj. najprije spajanje 3 sadašnje dionice u jednu pa onda smanjenje nominale na 10 kn, tako da prije 3,33 kn nema smisla srljati u DDJH, ali po meni bi i to moglo biti previše ako FI bude loše…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Kad već spominješ VW. Kako u automobilskoj industriji ide sa izgradnjom pogona? Grade sami za sebe ili je u pitanju neki oblik najma, a ulagači su developeri. Prije par dana je bio n-ti primjer kako to rade u trgovini. http://www.poslovni.hr/svijet-i-regija/tedijev-logisticki-centar-u-sezani-imat-ce-62000-kvadrata-358716



Pa ne mogu vjerovati da su ovaj zadnji kredit od HBOR-a već uspjeli požderati pa ni za plaće nemaju. Pa to je čudo koliko se narodnih para baca na uhljebe po državnim firmama koje nisu sposobne niti za plaće zaraditi.
Što barem ne zatraže PSN-u kad je sasvim očito da tu kruha više nema?

Ne bih rekao da su "požderali", čini mi se da su s time samo pokrpali stare rupe i platili otpremnine. Ono što ih je pokopalo, to je neefikasno operativno poslovanje, bar mi se čini, vidjet ćemo uskoro. A to je puno veći problem pošto će to generirati i nove gubitke u skoroj budućnosti.

ĐĐ je trebao 2021. proslaviti 100 godina poslovanja, bar ono što je od njega ostalo. Tužno je što su od njega napravili, osobno sam vezan za tu tvornicu, ali ovo što (ne)rade, vodi samo u jednom smjeru.

Ako će VW biti zainteresiran, ĐĐ lokacija je idealna za tvornicu automobila; imaju direktan pristup na željeznički koridor, na 2 km od tvornice su i autocesta i riječna luka, hale imaju, obrazovani kadar imaju… Kad već maštamo o tome što bi bilo kad bi bilo…
[/quote]

Ideje naše benzin Vaš!

nema ništa od VW U HR, demantirano je da traže novu lokaciju, samo su privremeno zamrznuli aktivnosti u turskoj…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....




Pa ne mogu vjerovati da su ovaj zadnji kredit od HBOR-a već uspjeli požderati pa ni za plaće nemaju. Pa to je čudo koliko se narodnih para baca na uhljebe po državnim firmama koje nisu sposobne niti za plaće zaraditi.
Što barem ne zatraže PSN-u kad je sasvim očito da tu kruha više nema?

to bi bilo najbolje rješenje, i dionicu odmah na 10kn kako to već ide u PSN, ovo ne bi bilo loše kupiti ako će na 10
[/quote]

zaboravio si "sitan" korak koji vjerojatno predstoji po uzoru na PTKM, tj. najprije spajanje 3 sadašnje dionice u jednu pa onda smanjenje nominale na 10 kn, tako da prije 3,33 kn nema smisla srljati u DDJH, ali po meni bi i to moglo biti previše ako FI bude loše…
[/quote]
nisam ja to zaboravio, ali možda oni zaborave i evo je na 10 za čas, ipak je tu država spalila lijepih novaca i hbor također i nema smisla da ovo ide na tako nisku cijenu ili ima………………………………..
ne bih volio nikoga plašiti, ali ovo ne ulijeva povjerenje u oporavak

Đuro Đaković se može razriješi na četiri iskustveno bogata načina.
Mogući modeli u ovakvim slučajevima:
1. Model primjenjen kod Agrokora
2. Model primjenjen kod Uljanika
3. Model promjenjen kod Petrokemije
4. Model primjenjen kod Tehnike

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


Đuro Đaković se može razriješi na četiri iskustveno bogata načina.
Mogući modeli u ovakvim slučajevima:
1. Model primjenjen kod Agrokora
2. Model primjenjen kod Uljanika
3. Model promjenjen kod Petrokemije
4. Model primjenjen kod Tehnike

Agrokor je privatna firma, Đuro je još uvijek u vlasništvu RH. I za razliku odAC, do sada Rusi nisu kamatarili Đuru. Tako da usporedba nije najbolja jer teško će itko iz Đure moći uzeti od Rusa novac tako da za svaki posuđeni euro knjigovodstveno pišu tri eura duga.

Najavljuje se štrajk, PSN nije isključena opcija.

https://www.sbonline.net/sutra-krece-strajk-u-djdj-specijalna-vozila–808

Priča koju gledamo po 100-ti put i 100-ti put se nečemu kao nadamo. Strava. Laku noć DDJH.

Ovdje netko nešto zna,kupuju se dionice uz zvanje dioničara prema knjizi i to se traže veće količine


Ovdje netko nešto zna,kupuju se dionice uz zvanje dioničara prema knjizi i to se traže veće količine

Od kud vam sad to?

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8


Ovdje netko nešto zna,kupuju se dionice uz zvanje dioničara prema knjizi i to se traže veće količine

A cijena koja se nudi?

Nije tocno da se nesto zna vec svi zele van pi 5 kn prije nego sto bude cijena 1 kn pa i nize

New Report

Close