DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ja neznam šta vam znaći to 300 .Svi čekate tih famoznih 300kn .Ima onih koji čekaju četiri znamenke,a vi prodavajte na 300.

Fakat sam se uhitio tih 3 stoje ko pijan plota,evo mijenjam 350kn!!!![smiley1]

Novac je kisik burze!

Znaći FIMA iskoristila situaciju danas i nadokupila.Zanimljivo.

------------------------------------------------------------------------------------------------- [b]"Smije li čovjek na burzi donositi zaključke pod utjecajem alkohola?"[/b] "Da.Alkoholizirano stanje može stimulirati fantaziju i odstraniti kolebanja, a to je često osobito dobro." Kostolany

Moja skromna procjena je da bi DDJH u ovo vrijeme sljedeće godine mogao biti na ovim razinama plus najmanje 100%. Da li se isplati prodavati ispod četiri znamenke, neću ništa reći da me ne optuže za navlačenje. Prosudite sami.
Fondovi jedva čekaju da netko počne prodavati pa da podebljaju malo.
Kad zvanično stignu ovi novi poslovi, mogli bi i zvanično imati obaranje rekorda na Djuri znači za početak 300 i više kuna.

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.


Moja skromna procjena je da bi DDJH u ovo vrijeme sljedeće godine mogao biti na ovim razinama plus najmanje 100%. Da li se isplati prodavati ispod četiri znamenke, neću ništa reći da me ne optuže za navlačenje. Prosudite sami. Fondovi jedva čekaju da netko počne prodavati pa da podebljaju malo. Kad zvanično stignu ovi novi poslovi, mogli bi i zvanično imati obaranje rekorda na Djuri znači za početak 300 i više kuna.

hm, fondovi su u igri … znači skokovit rast baš i nije moguć … još su mi svježa sječanja na blokadu na 190,00 kn …

I love the Smell of Profits in the Morning

jel tko vidio kupnju na đuri?? krcanje, krcanje…čini mi se da će danas opet rast, a i prometa će biti…


Tenkista ode nam DDJH dole,hoćemo se iskrcavati pa jeftino dokupiti?[smiley1]


Nema šanse, pa nisam valjda više početnik. Od 20-tak dionica koje sam u “panici” prodavao, znaš koliko ih je poslije otišlo gore? Svih 20!!! Od 100 do 600%. Pozdrav!

Ja poslušao tenkistu![smiley4]

Novac je kisik burze!

Pozdrav tenkisti!Brzo ćemo mi gore tj. još brže nego što misliš.Jdos i Nexe će dobro doći da iz DDJH izađu oni koji vole”grlom u jagode”[smiley1]A bez njih cijena napreduje još brže!Vidiš kako se LKRI lijepo drži oko 400kn pa nije valjda da DDJH duplo manje vrijedi?!

Novac je kisik burze!

Izlazak tradera će samo učvrstiti Đuru.

Sve više komuniciramo, sve se manje razumijemo

nebojim se ja za djuru nego za male dionicare. gospodo ovo je burza, a ne kladionica!

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)


nebojim se ja za djuru nego za male dionicare. gospodo ovo je burza, a ne kladionica!

Tanka je linija razgraničenja kume moj 🙂

"[i]When does a guy decide to become an accountant? When he realizes he doesn't have the charisma to succeed as an undertaker. " [/i]

vec 25min. nema transakcija na ddjh. nitko nece cjenu da korigira

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

Šta nam danas uradiše s ovim biserom od dionice. [smiley2]
He- he, ali ja sam ih dočekao spreman!!! [smiley1][smiley1][smiley1]

La vita e bella!

New Report

Close