DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 19:26
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
23,00
115
5
23,00
25,80
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Dali mi može netko potvrditi dali u ddjh spada i ddjh montaža

Ne spada vec odavno

Školovana budala je veća budala od one neškolovane


Dali mi može netko potvrditi dali u ddjh spada i ddjh montaža

Ne, odvojili su se prije 10 godina

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

Hvala na odgovorima

I da se pojavi i dijamantno zlatni celik tesko da bi im pomogao. Pogledajte izvjesca zadnjih 5 godina za 3 kvartal pa ce vam sve bit jasno

27500 kom na kupnji po 3.18 kn ono je sto je trenutak pocetka realnosti gdje ce se krenuti s trgovanjem. Kada to krene vidjet cemo da li je to cijena koja ce biti nivelir ili ce ici prema 1 kn ili prema 10 kn.

ovdje se i CERP uključio… blagi užas, žao mi je dioničara, Bakića… jedino tko će ovdje profitirati su političari i uprava koja se bude hvalila kako su našom lovom po ne znam koji put sanirali preduzeće. Loše, loše.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Otkud CERP prodaje preko burze?


ovdje se i CERP uključio… blagi užas, žao mi je dioničara, Bakića… jedino tko će ovdje profitirati su političari i uprava koja se bude hvalila kako su našom lovom po ne znam koji put sanirali preduzeće. Loše, loše.

Jučer navečer sam skužio da su u ponedjeljak prodali preko 16 000 komada
preko burze i počistili cijeli bid, što prvi put vidim da rade….

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

E pa ako je i 1. dioničar (CERP) počeo prodavati dionice preko burze i to na dnu cijene, jedino što se može zaključiti je da je ovdje stvarno očajna situacija.

Ignore: KressoM, delux

DDJH je do sada spalio dva nova Gripena….


Otkud CERP prodaje preko burze?

Igraju se, a sa nama se sprdaju.

Reklo bi se da nekome “naštimavaju” kupnju ispod cijene.

Zna li tko gdje je zapelo sa dionicama koje su namijenjene za povrat ranije oduzete imovine? Skoro je prošla godinu dana od CERP-ove suglasnosti

Ideje naše benzin Vaš!

New Report

Close