DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 05:16
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
23,00
115
5
23,00
25,80
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Danas su jedan od većih igrača na tržištu spec. vagona (imam jedan post ranije o tome). Trenutno je u zamahu konsolidacija vojne industrije u zapadnoj Europi (za razliku SAD gdje su 3-4 bitna igrača; nijemci i britanci su se već udružili; tu su još francuzi, talijani, skandinavci) i samo je pitanje vremena kad će se okrenuti na istok (i tko će se okrenuti SAD ili EU firme). Nažalost, ima tu ekipe koja komentira DDJH kao da se radi o kvartovskom kafiću.


Istina… dobro ste napisali. Ali pisati sto je sve u proslosti radjeno nema smisla. Kolike je tek uljanik u povijesti brodove izgradio i kakve pionirske poduhvate i inovacije za svoje vrijeme. Ali kljuc u bravi. Nema stare slave.

Imam dionice ddjh.

Ideje naše benzin Vaš!

Htjeli bi oni da DDJH padne što više kako bi kupili što povoljnije, te priče da nemaju interesa su za male bebe. Čemu onda negativno komentiranje svakog posta? Sva sreća pa administratori brišu takve komentare.


Htjeli bi oni da DDJH padne što više kako bi kupili što povoljnije, te priče da nemaju interesa su za male bebe. Čemu onda negativno komentiranje svakog posta? Sva sreća pa administratori brišu takve komentare.

samo bez nervoze, dok dionica ne dođe na BV (3,63 kn), ovo ni štapom ne dirati….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Za DDJH bi bilo najbolje da CERP i g. Bakic prodaju nekom strancu svoje dionice i da isti potom objave ponudu za preuzimanje. Da bi se isto dogodilo cijena bi trebala biti fer, a to je 20+ razina. U svakom slucaju ova dionica mi je pod povecalom upravo radi moguce privatizacije.

Placat cete vi 20+ kad krene stampedo…

Posljedni Đurin ratnik

A što će pokrenuti stampedo? Još jedan posjet nekog veleposlanika, koji takve posjete rade svaki dan? Ili uplovljavanje jahte nekog šeika u Jadran? Ili najava kraja restrukturiranja i početak vojnog posla?

Đuro mora prvo pokazati da mogu zaraditi u redovnom poslovanju, a onda maštati o nečem značajnijem


Za DDJH bi bilo najbolje da CERP i g. Bakic prodaju nekom strancu svoje dionice i da isti potom objave ponudu za preuzimanje. Da bi se isto dogodilo cijena bi trebala biti fer, a to je 20+ razina.

pogledaj gdje je BV (3,63 kn), tako da te bajke o 20 kn ostaju samo-bajke!…zato treba čekati da se cijena izjednači sa BV-om prije bilo kakve kupnje dionica…. a još kad udari recesija, ići će BV i niže….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....



Htjeli bi oni da DDJH padne što više kako bi kupili što povoljnije, te priče da nemaju interesa su za male bebe. Čemu onda negativno komentiranje svakog posta? Sva sreća pa administratori brišu takve komentare.

samo bez nervoze, dok dionica ne dođe na BV (3,63 kn), ovo ni štapom ne dirati….
[/quote]

a zašto book čekaš zorangutane? nije li ovdje netko pisao o nekakvim revaloriz. rezervama, koje pumpaju i precjenjuju kapital, pa time i BV?
mislim kažeš da ne bi ni štapom dirao, možda netko ponukan tvojim pisanjem uprosječi svoja ranija ‘ulaganja’ po 30 kn, 20 kn, 15 kn baš na tih 3,5-4 kn?
a vrlo je upitno koliko DDJH vrijedi kad je u pitanju BV (ako ćemo tako gledati)


a zašto book čekaš zorangutane? nije li ovdje netko pisao o nekakvim revaloriz. rezervama, koje pumpaju i precjenjuju kapital, pa time i BV?
mislim kažeš da ne bi ni štapom dirao, možda netko ponukan tvojim pisanjem uprosječi svoja ranija ‘ulaganja’ po 30 kn, 20 kn, 15 kn baš na tih 3,5-4 kn?
a vrlo je upitno koliko DDJH vrijedi kad je u pitanju BV (ako ćemo tako gledati)

ne kažem da se isplati DDJH kupiti niti kad dođe na book, nego da ga je iznad toga opasno kupovati …a ovo za revaloriz. rezerve kojima je napumpan i precjenjen kapital, pa time i BV, je moguće….pa je moguće da je i taj BV od 3,63 kn fikcija….
imaš pravo, bolje je ne kupovati niti po booku u takvoj situaciji….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Puno negative ovdje. Dakle blizi se dno. Tu je i blizu.
Osjeti se. Onaj na 8kn na prodaji trebao bi zatuci ask, al nekako sam uvjerenja da bi se brzo formirao novi ask. Meni bi cijena na 6,5-6.8 kn bila super odlicna za ulazak. Ne vjerujem da moze nize od toga. Stvari su se pocele razvijati u pravom smijeru.
Prometi su na padanju od 20kn prema dolje mizerni.
Ovo mi nekako vuce na Dlkv pri 4.5 kn. Igra macke i misa (prodavaca).

Pa jedino tko je i prodavao ovo ispod 20 su sitni špekulanti sa foruma, sa svojih par sto komada se i doslo na ovu cijenu.

Posljedni Đurin ratnik


Puno negative ovdje. Dakle blizi se dno. Tu je i blizu.
Osjeti se. Onaj na 8kn na prodaji trebao bi zatuci ask, al nekako sam uvjerenja da bi se brzo formirao novi ask. Meni bi cijena na 6,5-6.8 kn bila super odlicna za ulazak. Ne vjerujem da moze nize od toga. Stvari su se pocele razvijati u pravom smijeru.
Prometi su na padanju od 20kn prema dolje mizerni.
Ovo mi nekako vuce na Dlkv pri 4.5 kn. Igra macke i misa (prodavaca).

Zilava je ova dionica, ali ja sam isto tako predvidjao dno, pa sam se opekao. Sada vise nista ne predvidjam.

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

New Report

Close