DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 05:21
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
23,00
115
5
23,00
25,80
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Đuro po ovoj cijeni košta manje od 1 miliona eura.


Đuro po ovoj cijeni košta manje od 1 miliona eura.

7,5 milijuna kuna?….puno je to!

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....


Đuro po ovoj cijeni košta manje od 1 miliona eura.

Po kojoj matematici ste dosli do toga??? Digitron u ruke kolega

Dokaz da cijena na burzi nema veze sa realnosti i da par tisuca protrgovanih dionica na njoj ne odreduje vrijendost firme

Posljedni Đurin ratnik

Trenutna trzisna kapitalizacija Djure je 77 165 000 kn ili malo vise od 10 mil. Eura.

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!



Đuro po ovoj cijeni košta manje od 1 miliona eura.

Po kojoj matematici ste dosli do toga??? Digitron u ruke kolega
[/quote]

Krivo. Trenutna trzisna kapitalizacija Djure je 77 165 000 kn
ili malo vise od 10 mil. Eura, tako da..

Imate sve ovdje

https://www.mojedionice.com/dionica/DDJH-R-A

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!




Đuro po ovoj cijeni košta manje od 1 miliona eura.

Po kojoj matematici ste dosli do toga??? Digitron u ruke kolega
[/quote]

Krivo. Trenutna trzisna kapitalizacija Djure je 77 165 000 kn
ili malo vise od 10 mil. Eura, tako da..

Imate sve ovdje

https://www.mojedionice.com/dionica/DDJH-R-A
[/quote]

Tako je meni pobjegla jedna nula.
Ispričavam se.





Đuro po ovoj cijeni košta manje od 1 miliona eura.

Po kojoj matematici ste dosli do toga??? Digitron u ruke kolega
[/quote]

Krivo. Trenutna trzisna kapitalizacija Djure je 77 165 000 kn
ili malo vise od 10 mil. Eura, tako da..

Imate sve ovdje

https://www.mojedionice.com/dionica/DDJH-R-A
[/quote]

Tako je meni pobjegla jedna nula.
Ispričavam se.
[/quote]

Sve 5 kolega!

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!


Varteks je primjer kako je dionica s 8kn skočila na 20kn, a isto su pojedinci izvlačili samo najgore podatke o Varteksu.
DDJH će kad tad upasti u oko trejderima.

Kolega, bez preokreta poslovanja svaki (ako ga bude) skok bi
bio samo privremen i značio bi da pojedini veliki/veći investitor
izlazi van, jer je u Đuri ostalo zaglavljeno dosta raznoraznih fondova
koji su nasjeli na priču o preokretu od strane bivše i trenutne uprave,
a dogodilo se upravo suprotno i dioničarska vrijednost je dramatično
degradirana, a dionički kapital se istopio kroz godine propadanja.
Nažalost Đuro nema ni revolucionarni prozvod koji bi ih mogao dignuti,
već se bave najjednostavnijim zavarivanjem vagona bez nekog velikog
inženjeringa i dodane vrijednosti i polako iz godine u godinu sve više
propadaju.

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!



Varteks je primjer kako je dionica s 8kn skočila na 20kn, a isto su pojedinci izvlačili samo najgore podatke o Varteksu.
DDJH će kad tad upasti u oko trejderima.

Kolega, bez preokreta poslovanja svaki (ako ga bude) skok bi
bio samo privremen i značio bi da pojedini veliki/veći investitor
izlazi van, jer je u Đuri ostalo zaglavljeno dosta raznoraznih fondova
koji su nasjeli na priču o preokretu od strane bivše i trenutne uprave,
a dogodilo se upravo suprotno i dioničarska vrijednost je dramatično
degradirana, a dionički kapital se istopio kroz godine propadanja.
Nažalost Đuro nema ni revolucionarni prozvod koji bi ih mogao dignuti,
već se bave najjednostavnijim zavarivanjem vagona bez nekog velikog
inženjeringa i dodane vrijednosti i polako iz godine u godinu sve više
propadaju.
[/quote]

“Đuro se bavi najjednostavnijim zavarivanjem vagona”. Jeste li vi ikada bili u Đuri Đakoviću? Nakon vaše “briljantne” financijsko-inžinjerske analize, neuki čitač bi pomislio da je to garaža pijanog susjeda Pere a ne firma koja održava tenkove za MORH, radi sa Patriom i Kongsbergom (te im je predložila preko 30 izmjena na AMV vozilima a koje su i usvojene), Denelom, radi najbolja geotermalna i petrokemijska postrojenja u Hrvatskoj, firma koja je radila nuklearku Krško itd. Način na koji pojednostavljujete probleme s kojima se trenutno susreće ĐĐ samo znači da ih ne razumijete. Naime, do prije 6 godina Specijalna vozila se zapravo ni nisu bavila vagonima (pogotovo ne ovako kompleksnim kao za njemačke i francuske naručitelje) niti su bili izvozno orijentirana firma. Ako mislite da je to tako jednostavno, predlažem vam da osnujete svoj d.o.o. i budete konkurentni u Europi sa svojim proizvodima. Način na koji je nadoknađen izostanak poslova u vojnom segmentu i orijentacja na izvoz je nešto što u Hrvatskoj nitko ne smije gledati s podsmijehom. Istina, još ne rade s dobiti. Kada je dionica bila preko 200 kn godišnji gubici su bili od 80-200 mil. kn. Sada ĐĐ na burzi jedva vrijedi 10 mil. a poslovanje je zapravo puno bolje u usporedbi s prošlim vremenima. Slijedi još puno posla.Transformacija je uistinu spora i mukotrpna ali ĐĐ je za hrvatske pojmove div i trebati će još neko vrijeme da počne poslovati pozitivno. Nikako nije fer podcijenjivati njihovo znanje i stogodišnju tradiciju. Da nije bilo njihovih tenkova i “jednostavnog” zavarivanja za vrijeme Domovinskog rata možda vi ne bi imali toliko profila.

Istina… dobro ste napisali. Ali pisati sto je sve u proslosti radjeno nema smisla. Kolike je tek uljanik u povijesti brodove izgradio i kakve pionirske poduhvate i inovacije za svoje vrijeme. Ali kljuc u bravi. Nema stare slave.

Imam dionice ddjh.

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8

Pa i neka bude privremen. Ne zanima investitore/trejdere koji sada kupuju DDJH po ovako niskim cijenama što će biti za 5 ili 10 godina. Njih zanima rast u kratkom roku od 40,50,100% i ide prodaja.
Što će biti sa Đurom u dugom roku ne zna nitko, ali kratki rok je jako nepredvidljiv i dionica može bez problema uzletiti baš kao što smo svjedočili zadnjih dana rastu dionice ULJN.

New Report

Close