DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 19:20
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
23,00
115
5
23,00
25,80
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Dosadan si

Posljedni Đurin ratnik

dosadan ili ne, uglavnom sam u pravu….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....


dosadan ili ne, uglavnom sam u pravu….

……s obzirom da je ljeto počelo investitori povlače dio novca za ljetovanja i putovanja ,to je svake godine evidentno ,ali manja cjena je i prilika prije novog rasta …….


navlakuša je gotova, balon se ispuhuje….uskoro opet ispod 9 kn….

Prodaj mi po 9,00 meni se isplati jer mislim da će cjena gori a i ako malo padne prije uzleta nema veze ,tebi se isto isplati prodavati po 9,00 jer vjeruješ da će potoniti ispod te cjene …….

Mislis da on ima dionica ?

Posljedni Đurin ratnik

Netko reče navlakuša.

https://www.state.gov/european-recapitalization-incentive-program-erip/

Ne zele ulagaci prejeftino kupovati, kupovat ce se kad bude otislo 50 posto gore u dva dana kao sta je primjer na ostalim dionicama

Posljedni Đurin ratnik


Netko reče navlakuša.

https://www.state.gov/european-recapitalization-incentive-program-erip/

Znači, službeno je rezervirano 25 mil $ za obnovu oklopnih vozila
za Hrvatsku vojsku, pretpostavljam obnova i modernizacija vozila
Bradley:

Croatia $25 million Infantry Fighting Vehicles

Ovo je prva konkretna vijest nakon novinskog članka u jutarnjem, te se
nadam da će se ta obnova oklopnih vozila realizirati u Đuri Đakoviću!!

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Nema se gdje drugdje realizirat osim u đuri, a i ako je bilo sumnji posjeta americkog ambasadora ih je uklonila

Posljedni Đurin ratnik

I što sa tom informacijom? Ne govori ništa o DDJH.


Netko reče navlakuša.

https://www.state.gov/european-recapitalization-incentive-program-erip/

Ideje naše benzin Vaš!

godinama se mlati ista prazna slama….tobože slijedi obnova BOV-ova, tenkova i ne znam čega sve ne, a firma i dalje radi najjednostavnije proizvode tipa vagoni za željeznicu…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Ne znam čemu ovaj komentar … kad ti složiš romobil, prodaš ga i zaradiš onda se javi sa komentarima što je jednostavno,a što nije … drži se financija … obnova BOV-a ne slijedi možda i to jedno veliko možda slijedi upgrade doniranih Bradleya … isto tako jedno veliko možda uleti neki posao sa Patrijom … tenkovi se remontiraju svojim ritmom što je malo, a i oni će doći na red za zamjenu sa nekim zapadnim modelom … tako da se nadamo da će postojeći poslovi generirati novu vrijednost makar oni bili jednostavni vagoni (jer i na njima netko negdje zarađuje)


godinama se mlati ista prazna slama….tobože slijedi obnova BOV-ova, tenkova i ne znam čega sve ne, a firma i dalje radi najjednostavnije proizvode tipa vagoni za željeznicu…

Ideje naše benzin Vaš!

New Report

Close