DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 03:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
21,00
1.050
50
21,00
24,80
-4,55%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Mislite da su već te dionice podijelili u mjesec dana?
A tko će drugi prodavati? Možda oni koji su ušli oko 40 zbog one euforije oko sklapanja tenkova, pa euforija oko dokapitalizacije Crnog čelika koji samo eto što nije uplatio, svakog časa, valjda su bili pare poslali prekooceanskim teretnim brodom pa nisu stigle na vrijeme, pa euforija oko Crnih limuzina što se vozaju po SL. Brodu u krug oko Đure….Da ne bi države koja je opet podmjestila leđa i dala garanciju za kredit HBOR-a, ovi bi odavno već “prdnuli u fenjer”.



Mislite da su već te dionice podijelili u mjesec dana?
A tko će drugi prodavati? Možda oni koji su ušli oko 40 zbog one euforije oko sklapanja tenkova, pa euforija oko dokapitalizacije Crnog čelika koji samo eto što nije uplatio, svakog časa, valjda su bili pare poslali prekooceanskim teretnim brodom pa nisu stigle na vrijeme, pa euforija oko Crnih limuzina što se vozaju po SL. Brodu u krug oko Đure….Da ne bi države koja je opet podmjestila leđa i dala garanciju za kredit HBOR-a, ovi bi odavno već "prdnuli u fenjer".
[/quote]

Bar se likvidnost popravila, što je pozitivno 🙂

Izgleda da nisu.


Mislite da su već te dionice podijelili u mjesec dana?

Ideje naše benzin Vaš!

nisu još podijelili jer bi se to vidjelo u top10….podjela tek slijedi

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Pojedinci ovo darivanje dionica zele prikazati kao losu vijest a u kracem ili duzem vremenu sve te dionice ce zavrsiti u rukama privanih investitora kojima ce za razliku od drzave orijent biti na pozitivnom poslovanju a ne na uhljebivanju. Kredit za restruktuiranje je odobren, jucer smo vidjeli i da krecu sa likvidiranjem neprofitabilnih poslova, profesionalni menađment je za kormilom za razliku od ostalih firmi sa drzavom u udjelu, udruga malih dionicara je osnovana te je razum i logika sve jaci na glavnoj skupstini. Kao sto sam reko i jucer, uzbudljiva vremena su pred DDJH.

Posljedni Đurin ratnik

Slaže se jako uzbudljiva,iskreno dugo sam u Đureku i po**ušio sam jako puno,čekajući,neznam više ni ja šta,ono malo dionica šta sam ostavio to eto tako iz milja,jer ovdje i jesam ulagao više srcem,što mi je najveća greška,uglavnom da se ne jadam previše ono šta sam htio reći je sljedeće to jest postaviti pitanja na koje ja osobno imam samo negativne odgovore.
Koje su šanse da DDJH grupa u narednih 10 godina opstane?
Realno kod nas industrijski sektor propada i nema kvalitetnog kadra za rad(svi koji su stručni su otišli),tehnologija proizvodnje je i dalje ista,ništa nije ulagano niti je unapređivano,i kad se odvoje neprofitabilni dijelovi grupe,ostaju profitabilni kakti,na koji period??jako kratki
Koje su šanse ako opstane da neće biti “rascjepkana” na sto dijelova?
0%

Već se radovalo podjeli cerpa i radprodaji ‘neupućenih’ ali na puno većim cijenama, tako da treba malo smanjiti oduševljenje. Tko je tada prodao jako je dobro prošao, a mnogi znalac se prevario.

Što ste se svi raspisali ovdje, više u zadnja dva dana nego zadnjih
par mjeseci kada se ništa nije radilo na ‘restrukturiranju’. Napokon
rade potez koji su trebali davno napraviti, tj odrezati i zatvoriti
problematičan dio firme, dobre radnike prebaciti tamo gdje ima posla, a
ostali uz otpremninu neka potraže sreću drugdje, a komentari depresivni,
da ne mogu biti više depresivniji. Kako bi rekao Taljat, svi nešto kukaju,
a nitko neće vježbati!!! 🙂

Sto li ce nam izvjesce donijeti koje bar ja toliko nadobudno ocekujem ?


Sto li ce nam izvjesce donijeti koje bar ja toliko nadobudno ocekujem ?

Vidjet ćemo sutra najvjerojatnije

Obavijest o sklopljenom ugovoru

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/tdmvNgD7WhmwQRBO9daaig==.pdf

Pa to je samo ugovor o nastavku postojeće proizvodnje, a ne neki novi posao ?

New Report

Close