DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
21,00
1.050
50
21,00
24,80
-4,55%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Čestitavši MORH-u i potpisnicima ugovora, premijer je prilikom potpisivanja rekao kako je partnerstvo koje je razvijeno s hrvatskim gospodarstvom odličan put “koji će spojiti i interese države i interese privatnog sektora”.

Potpredsjednik Vlade i ministar obrane Damir Krstičević zahvalio je Vladi na potpori i unaprjeđenju obrambenog sustava i povećanju ovogodišnjeg proračuna za obrambeni sustav koji je za 445 milijuna kuna viši nego u prošloj godini.



ddjh je objavio prije 2 dana gubitak od -27 milijuna kuna, a jučer i danas cijena raste!?? samo danas rast od +4,45%!? ima li itko razuman koji može objasniti ovu enormnu devijaciju protivnu svim elementima zdrave ulagačke logike jer ja ne ne vidim?!

Bolje ti je lovu dat nekome tko zna pročitat izvještaj…ili se bavit tehničkom
[/quote]
Popolo a kakve koristi imas od toga da cijena pada?osim ako ne dokupljujes jer tehnicka kaze zadnjih dva mjeseca i nesto sitno kupuj/dokupljuj.
Objasni mi zdravu logiku,ako pogledas u kakvoj je DD situaciji bio naprimjer 2015. a trgovalo se na duplo vecim cijenama pa sve do nekih cca 21kn.
Ima puno drustava i poduzeca na ZSE koje su precjenjene i to za ohoho.
DD ima potencijala,ako se uprava pokaze sposobnom i odgovornom.
Takoder usporedivat DD sa jednom Petrokemijom nema nekog smisla.Petrokem.zaista je spalionica kapitala.
Uostalom ako imas vremena prouci si izvještaje ili baci oke na famozne mojedionice.
Dobro ti Petrof govori.
Evo ti domaca zadaca,usporedi DD i Petrokemiju ubaci i Jadroplov.

ĐURO ĐAKOVIĆ GRUPA d.d. – Obavijest o sklopljenom ugovoru
od ZSE, danas u 09:58 DDJH

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/svwTrBbvX6se8atEaI8feA==.pdf

Evo još jednog ugovora http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/6i3dmwK5boT6tYYAlqkh3A==.pdf

使用を信頼し、あなた自身の能力の


Evo još jednog ugovora http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/6i3dmwK5boT6tYYAlqkh3A==.pdf

jeste li vidjeli u izvješću da ti vagoni i nisu baš neka sreća što se tiče profita, dobro je za održavanja posla, ali zarade nema

Ne radi se u izvješću o ovim vagonima iz ugovora (tip Shimmns) već o potpuno drugom tipu vagona (Uacns). Također, u istom tom izvještaju piše koji su razlozi gubitka na Uacns vagonima u spomenutom razdoblju; problemi s likvidnošću, ganjanje rokova što je prouzročilo troškove prekovremenih, etc., a navodi se i da je proizvodnja sada potpuno usvojena/ovladana i da neće na proizvodnji tih vagona biti gubitaka u budućnosti.

Gledam na moje dionice oni zbrajaju DDJH-R-B zar te dionice nisu brisane ?

Ignore : renči


Gledam na moje dionice oni zbrajaju DDJH-R-B zar te dionice nisu brisane ?

Konvertirane su, to im je greška.

[i]"Reality is a cloud of possibilities, not a point."[/i]

Onda ih je ukupno 10.153.230 koliko glasi na ddjh-r-a ili

Jer bio sam to prijavio kao gresku vec ima neko vrijeme pa to nije ispravljeno pa se pitam da ne gledam ja nesto krivo, a da mozda ne vidim negdje taj podatak.

Ignore : renči

Đuro Đaković Specijalna vozila za njemačko tržište sklopio ugovor vrijedan 34,5 milijuna kuna


Ne radi se u izvješću o ovim vagonima iz ugovora (tip Shimmns) već o potpuno drugom tipu vagona (Uacns). Također, u istom tom izvještaju piše koji su razlozi gubitka na Uacns vagonima u spomenutom razdoblju; problemi s likvidnošću, ganjanje rokova što je prouzročilo troškove prekovremenih, etc., a navodi se i da je proizvodnja sada potpuno usvojena/ovladana i da neće na proizvodnji tih vagona biti gubitaka u budućnosti.

nisam u tančine analizirao izvješće po tipovima vagona, moguće da će biti i profita, moja isprika

FOTO: Samo u siječnju ugovorili poslove za 25 milijuna eura

New Report

Close