DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 23:27
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
23,00
115
5
23,00
25,80
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


kako ne razumiješ da je ovdje na pomolu endgame?
bez vojnog programa (Kuvajt ili negdje drugdje) je ovo firmica koja će životariti na varenju lima o lim, a koliko je to konkurentno možeš vidjeti iz izvješća; to je kako sam već pisao najobičnija garaža za sklapanje, a opet i oko takve garaže se vode političke igre i igrice i svatko vuče na svoju stranu radi svojih vlastitih interesa

Je, zaista su poznate sve loše vijesti oko DDJH…i poznata je cijena za te loše vijesti: 20 kn per share. No, nisu poznate dobre vijesti koje će ojačati firmu i ubrzati njen rast i razvoj, a bit će ih.
Kad dođu, cijena više neće biti 20 kn nego puno viša. Ako te to ne zadovoljava, lijepo istresi po kupnji dionice DDJH koje imaš na računu pa kupi nešto drugo i svi sretni.
lp

Ignore: KressoM, delux

Najbolje rješenje od svih bi bilo da Patria preuzme Đuru.
Ali Patria to neće učiniti,imala je i ima priliku ali neće,jučer sam stavio link da zato preuzima u drugim državama,ali tu ni blizu,da se to nekim čudom dogodi,i da bude prilike kupovati na pristojnim razinama,a ne po 100% većim cijenama od cijene preuzimanje i sl. nebulozama možda bi i ja kupio Đuru.
Ovako imamo bez Kuvajtskog svetog grala nekih 1.5-2% netto marže koje može firma u najboljem slučaju ostvariti i to bez gubitaša tipa industrijska rješenja i uplitanja države.
Sve to zbrojeno i uz nove dionice ako prođe dokap nije vrijedno pažnje.
Jedino što vrijedi,a nije zanemarivo je ono šta 90% vas tu čeka,da će blogerska pr mašina ponovo ovo pokrenuti prema 40 kn ili CČ opet dati neku ponudu ili tako neki bućkuriš….kome se da neka izvoli,marža sigurnosti vam nije neka ali eto…

"Only dead fish swim with the stream"


Danas smo vec do 10 sati dosli do cijene 20,01kn. Bilo je to i za ocekivati. A bit ce to i nize, jer je to realnost. Nazalost. Uprava i dalje rjecito suti, posla nema, stvarnih investitora ni na vidiku. DD ce morati opet spasavati drzava, ako bude htjela ili imala s cime. To onda moze jedino zavrsiti kao s Petrokemijom; cijena dionica na trzistu ce pasti na bagatelu i tek tada ce eventualno biti stvarnih dokap ponudjaca, od kojih ce opet pola odustati, a druga polovica nuditi kupnju cijele kompanije za bagatelu. Tipicna HR privatizacijska depresivna prica. Blago onome koji se od ovoga drzao po strani i na vrijeme prepoznao moguci ishod.

Ako je cijena već danas pala na 20,01 prije deset ujutro, a mirovinci i ostali svim silama pokušavaju dignuti bar malo da pokušaju opstati iznad 20kn – na koliko misliš da bi mogla pasti do kraja godine da zainteresira investitore koji su se držali po strani?


Sve neka kao očekivanja, sve je super, a cijena pada.
Ja ne vidim ništa trenutno što bi bilo pozitivno.
Dokapitalizacija je propala, novci putovali pa nisu doputovali, traži se kapital da bi se opstalo.
Ne znam … ima vas dosta koji ste izgubili novac ovdje, ja da sam na vašem mjestu išao bih se raspitati i naći odgovorne za ovaj fijasko sa dokapitalizacijom… ,
Ja bih sebi pronašao odgovornu osobu, pa makar to u konačnici bio i ja sam ..
Naime, čini se da bi ovdje mogla biti riječ o namještaljci … onima kojima je novac pao sa neba to naravno nije toliko bitno..

lp

I što bi krivnja odgovornih osoba pomogla ijednom investitoru, ima li ikakve koristi ako G.Marić krivi upravu i uprava državu? Ako jedni druge samo prozivaju, a ne pokazuju druge sposobnosti – od toga društvo nema nikakve koristi. Stoga osim teorija zavjera ne treba isključiti nesposobnost kao presudnu ulogu za opstanak Đure (Petrokemije, Uljanika, Agrokora, itd).


Bome, do cca 22,1 na asku se skupilo više od 10000kom.
Do se već duze nije vidjelo.

Ja bih spustio kupovne naloge na 20 ili nesto malo ispod, pa da vidimo kako ce prodavati dokapitalizanti po 20.

Pa zašto ne bi probao? Misliš li da je bolje sad prodati po 20 ili nešto malo manje nego kroz mjesec i pol dana po neizvjesnoj cijeni? Pritom treba imati na umu da to može narasti na 22kn ili pasti na ispod 18kn.



kako ne razumiješ da je ovdje na pomolu endgame?
bez vojnog programa (Kuvajt ili negdje drugdje) je ovo firmica koja će životariti na varenju lima o lim, a koliko je to konkurentno možeš vidjeti iz izvješća; to je kako sam već pisao najobičnija garaža za sklapanje, a opet i oko takve garaže se vode političke igre i igrice i svatko vuče na svoju stranu radi svojih vlastitih interesa

Je, zaista su poznate sve loše vijesti oko DDJH…i poznata je cijena za te loše vijesti: 20 kn per share. No, nisu poznate dobre vijesti koje će ojačati firmu i ubrzati njen rast i razvoj, a bit će ih.
Kad dođu, cijena više neće biti 20 kn nego puno viša. Ako te to ne zadovoljava, lijepo istresi po kupnji dionice DDJH koje imaš na računu pa kupi nešto drugo i svi sretni.
lp
[/quote]

Đuro je vrijedio oko 20kn i prije dokapitalizacije s dobrim vjestima. Vrijedio je 20kn i 2015. i 2014. s relativno dobrim vjestima, a toliko je vrijedio 2005.g. prije balona i napuhavanja cijena 2006/2007 koji je kasnije svjetski puko. Zašto bi ĐĐ vrijedio više sada ili u budućnosti nakon dokapitalizacije ako se ista firma djeli na više dionica? Jer sada ima 2,5 milijuna više dionica nego je bilo prije dokapitalizacije, pa ako znamo razlomke možemo jasno odediti kolika bi bila vrijednost jedne dionice DDJH.

Mazal u šopingu http://zse.hr/userdocsimages/stjecanje_otpustanje/DDJH_stjecanje_otpustanje_2017__20112017124104.pdf

使用を信頼し、あなた自身の能力の

To što Mazal kupuje je win-win. S jedne strane pokazuje da vjeruje u to što radi, a s druge pokazuje na koliko on sam cijeni dionicu. Pa sad nek se svatko ravna prema tome…

Da, šteta što nije kupio preko oglasnika po 60 kn.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

E Mazalu, jesi se zeznuo sa 21,79, mogao si danas po 20,33 dokupiti.

Stvarno vjeruje u firmu kad je ulupao “silne” novce u dionice

Addiko bank d.d. je neki dan prodavao oko 22 kn, Mazal je danas kupio po 21,79 kn i 21,80 kn. Addiko se isplatilo kupit po 20kn i prodat po većoj cijeni, makar su ih samo oko 1500 komada prodali. Koliko se ovakva kupnja Mazalu isplati, to će vrijeme pokazati.

Addiko je deseti TOP10 dioničar, s 75.000 kom je došao na 73.511 kom. S PBZ mirovincima je u dokapitalizaciji kupio 650.000 kom po 20kn, imaju dosta mogućnosti iskrcavati između 20,02 kn i 21,70 kn i pritom zaradit ako bi trebalo.


E Mazalu, jesi se zeznuo sa 21,79, mogao si danas po 20,33 dokupiti.

Moguće da je,neće se valjda osramotit sa 400kom!

Najsigurnije znak za blagostanje neke zemlje jeste porast broja njenog stanovništva.

A gle ovog majstora na prodaji sa 20.000 komada na 22,49 kuna…

Ignore: KressoM, delux

New Report

Close