DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.10.2024. u 01:16
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
23,00
115
5
23,00
25,80
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Saziva se Glavna Skupština društva za 27.12.2017. gdje iz statuta žele obrisati sljedeće:

avax10, 17.11.2017. u 11:06
ČL56.
Nakon što je sazvana glavna skupština i objavljen dnevni red, dioničari imaju pravo zahtijevati da se objavi predmet odlučivanja na glavnoj skupštini i to moraju učiniti u roku od 10 dana nakon što je objavljeno sazivanje glavne skupštine.
ČL59.
Svaki dioničar ima pravo odlučivanja na Glavnoj skupštini.
Broj glasova pojedinog dioničara proporcionalan je broju dionica.

Kakvi su im to manevri?
[/quote]

Zanimljivo, izgleda da se opet nešto kuha u pozadini, očito nije Mazalu bez razloga produžen mandat još dva mjeseca

Ignore: KressoM, delux

fing, 17.11.2017. u 11:15
Članak 58. je isti kao članak 59. pa nema potreba da isto piše dva puta

S obzirom na zadnja događanja već pušem na hladno. Al opet tu je i ovo prvo brisanje.



Saziva se Glavna Skupština društva za 27.12.2017. gdje iz statuta žele obrisati sljedeće:

klaster, 17.11.2017. u 11:15
ČL56.
Nakon što je sazvana glavna skupština i objavljen dnevni red, dioničari imaju pravo zahtijevati da se objavi predmet odlučivanja na glavnoj skupštini i to moraju učiniti u roku od 10 dana nakon što je objavljeno sazivanje glavne skupštine.
ČL59.
Svaki dioničar ima pravo odlučivanja na Glavnoj skupštini.
Broj glasova pojedinog dioničara proporcionalan je broju dionica.

Kakvi su im to manevri?

Zanimljivo, izgleda da se opet nešto kuha u pozadini, očito nije Mazalu bez razloga produžen mandat još dva mjeseca
[/quote]

Ma sve bolje od boljeg. Sada, dakle, dionicari vise ne bi morali biti obavijesteni o dnevnom redu i predmetu odlucivanja na skupstinama, a izgleda da svi dionicari vise ne bi mogli ni odlucivati o vlastitoj imovini. Kome i zasto treba razvlastenje postojecih dionicara? Sad jos i to.. samo jos fali stozer za obranu Petrokemije, sorry DD, i zna se…

Sve neka kao očekivanja, sve je super, a cijena pada.
Ja ne vidim ništa trenutno što bi bilo pozitivno.
Dokapitalizacija je propala, novci putovali pa nisu doputovali, traži se kapital da bi se opstalo.
Ne znam … ima vas dosta koji ste izgubili novac ovdje, ja da sam na vašem mjestu išao bih se raspitati i naći odgovorne za ovaj fijasko sa dokapitalizacijom… ,
Ja bih sebi pronašao odgovornu osobu, pa makar to u konačnici bio i ja sam ..
Naime, čini se da bi ovdje mogla biti riječ o namještaljci … onima kojima je novac pao sa neba to naravno nije toliko bitno..

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Zanimljivo da na dnevnom redu sazvane skupstine nema izbora clanova uprave iako sadasnjima tada istjece mandat. Sto sad to znaci?

Bome, do cca 22,1 na asku se skupilo više od 10000kom.
Do se već duze nije vidjelo.

Ja bih spustio kupovne naloge na 20 ili nesto malo ispod, pa da vidimo kako ce prodavati dokapitalizanti po 20.

A istovremeno na cijelom bidu nema sve skupa ni 10.000 naloga. Sve je jasno. Petrokemija.


A istovremeno na cijelom bidu nema sve skupa ni 10.000 naloga. Sve je jasno. Petrokemija.

Onda ti je najbolje da sad i odmah prodaš DDJH kad si tako siguran u to, čemu se izlagati stresu držanja dionice kad će ona po tebi na 10 kn? :-)))

Ignore: KressoM, delux


Bome, do cca 22,1 na asku se skupilo više od 10000kom.
Do se već duze nije vidjelo.
Ja bih spustio kupovne naloge na 20 ili nesto malo ispod, pa da vidimo kako ce prodavati dokapitalizanti po 20.

Meni je OK ova cijena 20-21 pa držim kupovne naloge tamo, a ti slobodno udri po njima ;-))

Ignore: KressoM, delux



A istovremeno na cijelom bidu nema sve skupa ni 10.000 naloga. Sve je jasno. Petrokemija.

Onda ti je najbolje da sad i odmah prodaš DDJH kad si tako siguran u to, čemu se izlagati stresu držanja dionice kad će ona po tebi na 10 kn? :-)))
[/quote]

Nemam DD dionice. I ne mislim ni imati, bar ne dok nije potpisan ugovor s kuvajtom. A i onda ovisno o kapitalnoj krvnoj slici kompanije. Po meni bi recimo Patria bila daleko bolji vecinski od nekog tek osnovanog CČ sa 20k temeljnog kapitala i burne tromjesecne proslosti u kojoj su se utemeljitelji vec uspjeli razici, a bije ih i dobar glas pouzdanosti u namjerama.



Bome, do cca 22,1 na asku se skupilo više od 10000kom.
Do se već duze nije vidjelo.
Ja bih spustio kupovne naloge na 20 ili nesto malo ispod, pa da vidimo kako ce prodavati dokapitalizanti po 20.

Meni je OK ova cijena 20-21 pa držim kupovne naloge tamo, a ti slobodno udri po njima ;-))
[/quote]
kako ne razumiješ da je ovdje na pomolu endgame?
bez vojnog programa (Kuvajt ili negdje drugdje) je ovo firmica koja će životariti na varenju lima o lim, a koliko je to konkurentno možeš vidjeti iz izvješća; to je kako sam već pisao najobičnija garaža za sklapanje, a opet i oko takve garaže se vode političke igre i igrice i svatko vuče na svoju stranu radi svojih vlastitih interesa
dok je bilo dokapa dobro, i dok su tu fodovi mogli ‘pržiti’ naše penzije
ali se na zadnjem jedva uspjelom dokapu vidjelo da ni oni više nisu ludi za tim i da je prije svega politička ‘volja’ presušila
manite se toga, ne gubite novac
pa P/B je, koliko vidim, cca 2 a otprilike toliko je i kod RIVP-a kao društva gdje je angažman imovine velik

Daleko je još endgame ovdje ali ne bi mi loše pao opet pad na 20 pa prodaja na 22.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

New Report

Close