DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.10.2024. u 03:33
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
23,00
115
5
23,00
25,80
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Dok god traje status quo, mišljenja sam da DDJH neće ispod 20 kn. Po meni trenutno idealna dionica za ulazak.

Netko je prije napisao bolje platit nesto skuplje kad se zna crno na bijelo,nego sad.
Tu se slazem.
ja sam vec duze unutra,ali mi se ne sviđa ovo ponasanje uprave nimalo,po meni
lako moguce da ce dokap po 10-15,jer zainteresiranih po 20 nije bilo.Da bar posluju pozitivno ok,ovako hmm……neznam,vidit cemo ,nadam se da se varam…..

Imam dionice ddjh

Slažem se, trenutno je sve prilično zbunjujuće i nejasno, a opet sjećam se i težih dana kada dionica nije išla ispod 20kn. Mislim da je za male dioničare bitno da dokap prodje, pa usudio bih se reći i neovisno o manjoj nominalnoj cijeni. Bitno je da DDJH dodje u privatne ruke investora koji želi, zna i može jer onda je samo nebo granica. Ako se ovako nastavi “na laganoj vatri” onda se slažem da nema spasa.
Imam ddjh

sad kupuju oni koji vjeruju da nece ispod 20. mali promet pokazuje da je takvih vrlo malo. ocito vecina misli da sada vrijedi manje od 20 ili da je rizik opstanka kompanije vrlo velik, pa uopce ne misle kupovati. i ja mislim da je, osobito nakon zadnjih dogadjaja, bolje kupiti tek kada bi vecinski investirao neki privatni ulagatelj ALI i tek nakon sto i ako ugovori posao s kuvajtom. bez obzira na cijenu ulaza tada. bolje platiti znacajno vise, ali sa spoznajom sto se stvarno kupuje. iako, sve sam sigurniji da uopce nista nece biti od tog posla. ono najvaznije sto jos uvijek ne znamo je ZASTO je CČ odustao od dokapa. da su se dva vlasnika medjusobno posvadjala iz nekog razloga, jedan od njih bi nastavio. buduci da nije, oba znaju zasto. mislim da je to zato, jer znaju da ipak nece biti nista od posla s kuvajtom ili da bar nije sasvim izvjestan.

Najveći pad pretrpio je fond PBZ CO kategorije A, kojem je obračunska jedinica oslabila 1,35 posto, dok je najbolje prošao Erste Plavi fond kategorije B s minimalnim rastom vrijednosti obračunske jedinice.

Pritom treba naglasiti da je na negativan rezultat fonda PBZ CO presudan utjecaj imao velik pad cijene dionica Đuro Đaković grupe, koje čine 2,55 posto portfelja ovog fonda.https://www.tportal.hr/biznis/clanak/pogledajte-koliko-su-mirovinci-izgubili-nakon-potopa-agrokorovih-dionica-foto-20171114

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...


Najveći pad pretrpio je fond PBZ CO kategorije A, kojem je obračunska jedinica oslabila 1,35 posto, dok je najbolje prošao Erste Plavi fond kategorije B s minimalnim rastom vrijednosti obračunske jedinice.

Pritom treba naglasiti da je na negativan rezultat fonda PBZ CO presudan utjecaj imao velik pad cijene dionica Đuro Đaković grupe, koje čine 2,55 posto portfelja ovog fonda.https://www.tportal.hr/biznis/clanak/pogledajte-koliko-su-mirovinci-izgubili-nakon-potopa-agrokorovih-dionica-foto-20171114

opet hrpetina gluposti napisana, ti novinari su stvarno strašni
izloženost pbz co u ddjh nije veća od 0,3% pa ne znam kako onda mogu te dionice činiti 2,55 % portfelja pbz co

Taj fond ima NAV veći od 15 mlrd kn!!

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Slažem se, trenutno je sve prilično zbunjujuće i nejasno, a opet sjećam se i težih dana kada dionica nije išla ispod 20kn. Mislim da je za male dioničare bitno da dokap prodje, pa usudio bih se reći i neovisno o manjoj nominalnoj cijeni. Bitno je da DDJH dodje u privatne ruke investora koji želi, zna i može jer onda je samo nebo granica.

Nominala je nebitna, no kako su svi dokapi rađeni u zadnje vrijeme po 20 kn, i novi će gotovo sigurno ići po toj cijeni, a i N.B. je uložio velike novce u DDJH na toj cijeni pa sumnjam da će pustiti da mu se ulog samo tako istopi.
Vidjet ćemo hoće li uskoro izaći neka nova vijest o dokapu i strateškom investitoru jer mandat sadašnjem direktoru produžen je do kraja godine, što ne bi radili da od njega ne očekuju da u ta 2 mjeseca ne pokrene nešto novo, možda neki nov dokap ili ugovaranje nekog većeg posla.
Neovisno o dokapu, neće DDJH propasti, ovako životariti mogu još godinama, ali privatizacija firme i ulazak privatnog vlasnika koji zna, želi i može promijenili bi sliku ove firme za 180 stupnjeva…Idealno bi bilo kad bi to bila Patria ili možda HS produkt ili netko tog profila ulagača.

Ignore: KressoM, delux

Ovaj Đuro je nevjerovatan… brdo informacija, dokapitalizacija pa cijena gore-dole pa opet ispočetka…
A zapravo se ništa ne mijenja… Evo nam sada opet tu države i Marića i idemo sve ispočetka….

ova klackalica na DDJH se događa svakih par mjeseci, gotovo periodički…padne do nekih 20 kn, potom se polako diže do 30 kn,ponekad i do 40

p.s. a i ovaj sa 12.000 komada na “prodaji” samo radi pritisak da dokupi jer čim se kupnja počela dizati zbrisao je iznad 23 kn, taj nema namjeru prodati nego kupiti

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Uvijek i isto od početka

Saziva se Glavna Skupština društva za 27.12.2017. gdje iz statuta žele obrisati sljedeće:

fing, 17.11.2017. u 10:35
ČL56.
Nakon što je sazvana glavna skupština i objavljen dnevni red, dioničari imaju pravo zahtijevati da se objavi predmet odlučivanja na glavnoj skupštini i to moraju učiniti u roku od 10 dana nakon što je objavljeno sazivanje glavne skupštine.
ČL59.
Svaki dioničar ima pravo odlučivanja na Glavnoj skupštini.
Broj glasova pojedinog dioničara proporcionalan je broju dionica.

Kakvi su im to manevri?


sad kupuju oni koji vjeruju da nece ispod 20. mali promet pokazuje da je takvih vrlo malo. ocito vecina misli da sada vrijedi manje od 20 ili da je rizik opstanka kompanije vrlo velik, pa uopce ne misle kupovati. i ja mislim da je, osobito nakon zadnjih dogadjaja, bolje kupiti tek kada bi vecinski investirao neki privatni ulagatelj ALI i tek nakon sto i ako ugovori posao s kuvajtom. bez obzira na cijenu ulaza tada. bolje platiti znacajno vise, ali sa spoznajom sto se stvarno kupuje. iako, sve sam sigurniji da uopce nista nece biti od tog posla. ono najvaznije sto jos uvijek ne znamo je ZASTO je CČ odustao od dokapa. da su se dva vlasnika medjusobno posvadjala iz nekog razloga, jedan od njih bi nastavio. buduci da nije, oba znaju zasto. mislim da je to zato, jer znaju da ipak nece biti nista od posla s kuvajtom ili da bar nije sasvim izvjestan.

Danas smo vec do 10 sati dosli do cijene 20,01kn. Bilo je to i za ocekivati. A bit ce to i nize, jer je to realnost. Nazalost. Uprava i dalje rjecito suti, posla nema, stvarnih investitora ni na vidiku. DD ce morati opet spasavati drzava, ako bude htjela ili imala s cime. To onda moze jedino zavrsiti kao s Petrokemijom; cijena dionica na trzistu ce pasti na bagatelu i tek tada ce eventualno biti stvarnih dokap ponudjaca, od kojih ce opet pola odustati, a druga polovica nuditi kupnju cijele kompanije za bagatelu. Tipicna HR privatizacijska depresivna prica. Blago onome koji se od ovoga drzao po strani i na vrijeme prepoznao moguci ishod.

Članak 58. je isti kao članak 59. pa nema potreba da isto piše dva puta

New Report

Close