DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



U četvrtak tek ide konverzija u Skdd, tako da neće biti prije petka ili vjerojatnije u ponedjeljak.
Ali to nije ništa značajno.

Dolazak na burzu dodatnih 2,5 milijuna dionica plaćenih po 20 kn tebi nije ništa značajno?? A dobro….
[/quote]

Ma, možda je to odgovor u smislu: Nakon odustajanja CČ-a, novih 2,5 milijuna dionica na burzi su beznačajan problem. Znači u smislu, kad si mrtav, nije problem što imaš klempave uši.


U četvrtak tek ide konverzija u Skdd, tako da neće biti prije petka ili vjerojatnije u ponedjeljak.

A da probate iscitat ovaj dopis, vidjet cete da nije tako tesko:
http://www.zse.hr/default.aspx?id=80479

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju/prodaju predmetnih dionica.

a prvi dan trgovanja sa 2.556.546 konvertiranih redovnih dionica izdavatelja oznake DDJH-R-A, ISIN: HRDDJHRA0007 za koji se namira obavlja u SKDD-u je 7. studenoga 2017. godine.

@login

To je tek konverzija, nakon toga treba i uvrštenje u kojem burza kaže od kada kreće trgovina. Prospekt odobren od HANFA-e i konverzija od SKDD su nužni uvjeti, ali ništa bez uvrštenja. Pogledajte recimo primjer dokapitalizacije Petrokemije i koje obavijesti su išle, ili još više IPKK koji ima 1,44 milijuna IPKK-R-A dionica, ali samo 715 tisuća je uvršteno na burzu.

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

Gdje su sad oni koji su tvrdili da je samo tehnicki problem uplata Crnog celika? Zasto ne kupuju?

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Tko kaze da se ne kupuje ?

Posljedni Đurin ratnik


Tko kaze da se ne kupuje ?

A onda ste prerano poceli. Trebali ste cekati bar 20. Pa ako ste se odlucili za rizik, preuzmite ga tako na istoj cjenovnoj razini kao i oni veliki ulagatelji kod prethodnih dokapa. Ili na nizoj, to bi vam bilo jos bolje, jer je povoljnije, ali i lakse i izvjesnije. Ali sve to, naravno, ako vjerujete u izvjesnost famozne uplate. Ja osobno ne vjerujem, bar obzirom na poznate cinjenice i okolnosti. Vidim to kao spin. A i navodnu daljnju zainteresiranost. Jer tako moze svatko tvrditi da je zainteresiran. Ali dokazati to samo onaj tko stvarno i uplati. A takvog nema, pa nema. A ako se kojim cudom i pojavi, to vise nece imati nikakve veze sa CČ. Na svu srecu.

A tko ce mi prodati za 20 kako vi kazete ?

Posljedni Đurin ratnik

@osigurac

svi koji žele će vam prodati po 20 kn , a i oni koji će prodavati i ispod 20 kn , samo budite stpljivi na bidu…



@osigurac

svi koji žele će vam prodati po 20 kn , a i oni koji će prodavati i ispod 20 kn , samo budite stpljivi na bidu…

izgleda da si u pravu, cijena se spušta prema 20 kn…dobrih vijesti na žalost nema, prevladavaju one druge (propast dokapa sa CČ, dolazak 2,5 milijuna novih dionica…)

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....


A tko ce mi prodati za 20 kako vi kazete ?

Prodavat će oni koji su kupili u dokapu i ispod 20. Pa mirovinci su dokapitalizirali Ledo po 8000 a prodavali nedavno i ispod 700. Računalo se na to da Đuro ima neke veće i unosnije poslove i viziju, ali ovdje nema niti takvih poslova na vidiku niti neke opipljive vizije sve se zasniva na “nadamo se”.
Ja se kladim da bi svi ti dokapitalizatori objeručke prihvatili tih 20 kuna nazad kad bi mogli i da vrate dionice bez kamata.


Pada cijela burza a ne samo đuro zahvaljujuci ledu

Djuri objektivno pada cijena, jer nazalost ne vrijedi vise od 20 kn, a po mom misljenju niti toliko. Zasto? Najprije zbog znacajnog razrjedjenja dionica dolaskom na TK dionica iz R-B emisije, a onda i zbog stanja i stvarnih perspektiva Drustva. Od posla s Kuvajtom najvjerojatnije nista, to je sada posve jasno. Prica s Ledom samo ubrzava trzisno cjenovno ocitovanje vrednovanja Djure i tako efikasno uskladjuje trzisnu cijenu sa stvarnom (fundamentalnom) vrijednoscu Djure.

New Report

Close