DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

bili zivi pa vidili. prodaj pola ili nesto pa da ne izgubis sve. to ti najbolji savjet. uvijek nakon nekoliko dana rasta ide mala korekcija ali dionica je ionako pocjenjena pa i da malo padne nece dugo ostati nisko. bar je to moje misljenje.

Školovana budala je veća budala od one neškolovane

Ne treba se zaletati i skidati prodaju. Pred par dana izašla je službena informacija da će uskoro radnici dobiti pakete koje su kupili od HFP-a (odobreno 690 zahtjeva, još je na čekanju oko 250 zahtjeva). Skoro svi radnici odlučili su se za max. pakete i jednokratno plaćanje (jer će sve odmah prodati na burzi) pa je lako moguće da se uskoro cijena vrati na 200 kn, možda čak i niže. Navodno će radnici praktični na poklon dobiti 15% temeljnog kapitala/dionica DDJH.

Ignore: KressoM, delux

Dečki, treći puta pišem. Pet puta sam prodavao i svaki puta morao skuplje kupiti. Isto pola, ali nisam smio ništa. Pa, sad vi lovite valove.


Ne treba se zaletati i skidati prodaju. Pred par dana izašla je službena informacija da će uskoro radnici dobiti pakete koje su kupili od HFP-a (odobreno 690 zahtjeva, još je na čekanju oko 250 zahtjeva). Skoro svi radnici odlučili su se za max. pakete i jednokratno plaćanje (jer će sve odmah prodati na burzi) pa je lako moguće da se uskoro cijena vrati na 200 kn, možda čak i niže. Navodno će radnici praktični na poklon dobiti 15% temeljnog kapitala/dionica DDJH.

Dugo te nije bilo Avax. Čini mi se da nisi izdržao Vordine provokacije pa si se rješio Đure na razinama 180-200 kunića. Puno bi njih htjelo sad ući ispod 200 ali čisto sumnjam. [smiley1]


Ne treba se zaletati i skidati prodaju. Pred par dana izašla je službena informacija da će uskoro radnici dobiti pakete koje su kupili od HFP-a (odobreno 690 zahtjeva, još je na čekanju oko 250 zahtjeva). Skoro svi radnici odlučili su se za max. pakete i jednokratno plaćanje (jer će sve odmah prodati na burzi) pa je lako moguće da se uskoro cijena vrati na 200 kn, možda čak i niže. Navodno će radnici praktični na poklon dobiti 15% temeljnog kapitala/dionica DDJH.

Tako i ja racunam da ce se cijena vrtiti oko 200 kn, nakon sto radnici dobiju svoje pakete. Pocet ce se iskrcavati mozda ne svi radnici, ali vecina njih, a i torbari koji su od njih pokupovali te pakete po duplo manjim cijenama od ovih na burzi.

Postoji 1000 mogucnosti kako novac potrositi, ali samo dvije, kako novac zaraditi: Ili moramo raditi za novac ili novac radi za nas.

Ovo je famozno!
Još nije odrađen niti jedan rast bez da se nije spominljala “grozna opasnost od malih crnih radnika”
A radnici su naše bogatstvo!
Oni su naša najveća vrijednost!

PRODAJMO IH

La vita e bella!

Nije li Polančec rekao da neće biti ESOP-a tamo gdje je država već odriješila kesu za sanacije?

"[i]When does a guy decide to become an accountant? When he realizes he doesn't have the charisma to succeed as an undertaker. " [/i]

Ne vjerujem da bi svi radnici prodavali svoje pakete, mozda ce prodati samo dio, ali treba znati da uh 90 % uzima na kredit. Uz to u prosjeku imaju vec 2 druga kredita, a prodajom Djurinih dionica zaradili bi i 300 % na ulozeno. Treba stvari pogledati i iz njihove perspektive.

Postoji 1000 mogucnosti kako novac potrositi, ali samo dvije, kako novac zaraditi: Ili moramo raditi za novac ili novac radi za nas.

avax10:

Ne treba se zaletati i skidati prodaju. Pred par dana izašla je službena informacija da će uskoro radnici dobiti pakete koje su kupili od HFP-a (odobreno 690 zahtjeva, još je na čekanju oko 250 zahtjeva). Skoro svi radnici odlučili su se za max. pakete i jednokratno plaćanje (jer će sve odmah prodati na burzi) pa je lako moguće da se uskoro cijena vrati na 200 kn, možda čak i niže. Navodno će radnici praktični na poklon dobiti 15% temeljnog kapitala/dionica DDJH.

Tako i ja racunam da ce se cijena vrtiti oko 200 kn, nakon sto radnici dobiju svoje pakete. Pocet ce se iskrcavati mozda ne svi radnici, ali vecina njih, a i torbari koji su od njih pokupovali te pakete po duplo manjim cijenama od ovih na burzi.

A ne računate da upravo je zato cijena ovakva kakva je zbog radnika. Inače bi bila preko 300. A niste rekli drugu stranu medalje da je vlada rekla da nema dionica za one radnike čije je poduzeće država pomagala i posebno je Sanader spomenuo upravo Đuru. A Đuru je pomagala. Prodali ste dečki, to je to. Bog vam dao zdravlje ali ne i da uđete ući niže u dionicu, kao što nisam uspio nikada ni ja. Ono kaj vrijedi treba i platiti i više ne ispuštati iz ruku. pozdrav!

idu na prosvjed,
Vaš link
prodajte što prije dionice, poznato je iz mnogo slučajeva da tvrtke (ad plastik, dalekovod itd…) propadaju kada se radnici dočepaju dionica [smiley2] čujem da će i INU kupovat radnici, u Londonu panika.

tako je. ma kakve price. ako padnu oni prodaju fondovima i opet nazad. samo cu ja onda nadopunit na nizoj s vise dionica i vuk sit a ovce se pomnozile

Školovana budala je veća budala od one neškolovane


Dečki, treći puta pišem. Pet puta sam prodavao i svaki puta morao
skuplje kupiti. Isto pola, ali nisam smio ništa. Pa, sad vi lovite
valove.

Evo moram priznati da sam i ja napravio sličnu pogrešku. Ovoga puta ostajem unutra do 4 znamenke. Ne brine me ni eventualna korekcija, u tom slučaju ću dokupiti.

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.

New Report

Close