DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

izgleda da je mazalu mandat produžen samo do kraja godine iz razloga da pokuša odraditi ovo s kuvajčanima do kraja, a ako ne uspije onda jeizgledno bivši….a ako uspije možda ga novi gazde kuvajčani i ostave?

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Što se tiče Mazala, njemu je produženo vjerojatno dok se ne odabere nova uprava jer je natječaj u tijeku.

On će u tom slučaju eventualno dobiti produljenje mandata do primopredaje svom nasljedniku, budući da je postupak odabira novog menadžmenta putem javnog natječaja još uvijek u tijeku. A kako se neslužbeno čuje, Mazal nije niti istaknuo kandidiru.

Bez Crnoga čelika ĐĐ mora hitno po novi izvor novca

nema logike da mu samo zbog izbora novog predsjednika uprave produžuju mandat za još 2 mjeseca jer se to odradi u 20 dana, a postupak natječaja je pokrenut još polovinom 10.mjeseca…nešto drugo je tu u igri

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Pa mora biti neki razlog za ovo pomilovanje od dva mjeseca. U svakom slucaju do kraja godine mora ici novi natjecaj za dokap. Jesu li Kuvajcani jos u igri je glavno pitanje.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Pa mora biti neki razlog za ovo pomilovanje od dva mjeseca. U svakom slucaju do kraja godine mora ici novi natjecaj za dokap. Jesu li Kuvajcani jos u igri je glavno pitanje.

da, to i meni izgleda jedino logično da su kuvajčani ipak još u igri i da mu je mandat produžen da to odradi do kraja godine ili ode…

Ignore: KressoM, delux

Ova dionica je stvarno fenom, ne vrijedi ni 10 Kn, a trži se na 30 ?
Što radi moć iluzije…



Pa mora biti neki razlog za ovo pomilovanje od dva mjeseca. U svakom slucaju do kraja godine mora ici novi natjecaj za dokap. Jesu li Kuvajcani jos u igri je glavno pitanje.

da, to i meni izgleda jedino logično da su kuvajčani ipak još u igri i da mu je mandat produžen da to odradi do kraja godine ili ode…
[/quote]

Da, da treba naivnoj raji prodati novu rundu zanimacije i veselja.

Zaboravlja se da upravi istječe mandat da će se takodjer morati izabrati 4 člana NO (dakle većina) i da ti vjerojatno neće podržavati dosadašnje manipualcije nego će postaviti novu upravu koja će se baviti poslovanjem, a ne traženjem i moljakanjem nekog tko očito ne želi, nema novaca i ne zna upravljati drustvom.

Negdje jesu. 😀

Prosao je i utorak, a da nismo saznali od CČ-a gdje je i zasto zapela uplata odnosno koja je to “tehnicka priroda” problema “nevidljivosti” te uplate. Od CČ-a ni traga ni glasa, a Uprava vise ne spominje problem uplate, nego sada nudi spin o “ipak daljnjoj zainteresiranosti CČ-a” (kako to mogu sa sigurnoscu znati, jesu li opet dobili pismena uvjeravanja CČ-a, ako jesu koliko ona uopce mogu biti vjerodostojna ako ni njihova obvezujuca ponuda ne vrijedi nista?). Ujedno Uprava navodi da vjeruje (dakle, ne tvrdi i nije sigurna, nego vjeruje?!) da ce se dokap dogoditi, ali i to sa neplaniranim odmakom (znaci nemaju pojma kad, a to je onda ujedno priznato da ne znaju niti “da li”). Sve u svemu, dokap je zapravo jedan veliki fijasko, i prakticno mozemo zaboraviti na CČ i u daljnjoj buducnosti. A bez njega, sada je to sasvim izvjesno, nista ni od posla s Kuvajtom, cak i kada bi drzava ili bilo tko drugi pokrpao rupetinu u Djuri od minimalnih 100 milijuna.

Iskreno, nakon svih ovih spinova CČ-a, a i drugih sudionika “dokapa”, nisam vise siguran niti u to da bi CČ zapravo bio pozeljan buduci vecinski vlasnik. Ovakav eventualni vecinski ne ulijeva povjerenje niti oko elementarnih stvari u poslovanju, a kamoli da bi pribavio ili garantirao zeljeni “posao stoljeca” i podigao Djuru iz pepela, a Slavoniju iz gliba. Steta, bas steta. Zao mi je zbog ovakvog raspleta. Mozemo samo nagadjati o razlozima evidentnog a iznimno diletantski odradjenog povlacenja CČ-a iz citavog projekta.

Klaster
Pa sta vama nije jasno.Jel uprava obustavila dokapitalizaciju? Je… Šta dalje ima komentirat oko toga..Dokap nije prosao i prica zavrsena.Drugi padež je što vi očekujete da uprava navede razloge zašto Crni čelik nije uplatio pare…A sad pitanje za Vas..Kojoj se to upravi mandat produžuje za 2 mjeseca?Ovdje nije rijec o primopredaji jer da je, vec bi danas bilo objavljeno tko je nova uprava i bilo bi navedeno da se mandat produzuje radi primopredaje..Dudi je ovaj natjecaj za novu upravu morao objavit ,ali kao što je sam Maric priznao ovdje je nadležna Dalicka, sto znaci da je natjecaj raspisan pro forme….Jeste li primjetili da je itekako bilo kupaca zadnjih dana?

https://www.vecernji.hr/biznis/djuro-djakovic-crni-celik-dokapitalizacija-kuvajcani-nenad-bakic-tomislav-mazal-1204518

Kakvi su sad ovo spinovi, novac je stvarno uplaćen?

Mislim sam naslov je već sumnjiv jer ovih 6,5 milijuna vjerojatno nije od kuvajćana nego od nekih drugih padobranaca.

Da, meni je najzanimljiviji dio teksta u kome se veliča neizreciva ljubav Bakić i Đure.
Možda je novac srenuo u HDZ blagajnu , ali nekako sam mišljenja najprije da novca nema, ali ima još jedan tobogan do 40 i nazad ili tako nešto ….

New Report

Close