DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pitanje je, obzirom da je dug tvrtke više od 7 puta veći od kapitala dokle tvtrke može funkcionirati bez ove dokapitalizacije ?

Drugo pitanje je vrijednost dionice, ali činjenica je da će još 3 puta dionica koliko ih je sada na tržištu ( s 2,5 milijuna dionica doći na 10 milijna dionica ) uskoro biti u opticaju nominale 20 Kuna bez ove dokapitalizacije od još 12,5 milijuna dionica ili sveukupno 22,5 milijuna dionica po 20 Kuna ?

Zadnje pitanje : ukoliko uspije dokapitalizacija s 22,5 milijuna dionica koji će biti P/E ?

@investor77

……samo u posebnim prilikama…….a ova to nesumnjivo jest……:)

Mazal je zamazao oči mnogima ovdje i još spominje
tehničke razloge. Beskrupulozna “obvezujuća” ponuda.


Puno price oko nicega

Ovo je bio moj komentar na pocetku. Zasto?
1. Drugi najveci dionicar nema pojma o ponudi o preuzimanju vecinskog udjela
2. Zasto bi netko tko donosi takav posao u firmu kao sto je dd uopce ulozio 250m kn? Cemu?

Ovo je ocigledno bio solo igrac (moguci posrednik s dobrom idejom), no sad kad vec nije ulozen novac, znaci posao stoljeca ne dolazi u dd nego negdje drugdje. S druge strane uprava dd je sve odradila tocno kako je trebala, poduzetnicki. O kladionicarima na zse drugi put 🙂

Kakve su ovo novine? Kakav je ovo forum? da se ne mogu otvorit postovi po pol dana na najuzarenijoj temi… kakva je ovo prcija?

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8

Mislim da ima jedna puuuuuno bitnija stvar od neuspjeha dokapa a ta je da ništa od mega vojnog posla?
Mislim da je CČ odnosno onaj koji stoji iza njega na neki način izvisio, ne može osigurati vojni program, pa je zato iz ‘teh. razloga’ odustao od uplate.
A onda su vam dragi moji valuacije od 60 kn, spominjane po blogovima, wishful thinking
Pa sad se vi spremajte za još jednu ‘vožnju’ u ponedjeljak

Kakva sramota i prevara!!!

Prvo u 16:17 objave da nista od dokap, a onda u 16:21 odgovaraju na upit o promjeni cijene dionice…i to u stilu nema nikakvih novih informacija.

Uzas!!!

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.

http://www.jutarnji.hr/biznis/tvrtke/velika-neizvjesnost-u-slavonskom-divu-propala-privatizacija-dure-dakovica-situacija-je-sada-gotovo-bezizlazna-hitno-nam-treba-100-milijuna/6692283/

🙁

Smiješno je kako opet navlače priču u Jutarnjem po diktatu zna se koga…. plaćeni oglas. Platili su, al su pare nevidljive pa se ne vide.

http://www.jutarnji.hr/biznis/tvrtke/velika-neizvjesnost-u-slavonskom-divu-propala-privatizacija-dure-dakovica-situacija-je-sada-gotovo-bezizlazna-hitno-nam-treba-100-milijuna/6692283/

Pa spominju Stavrosa kako je CEO “Velike” kanadske Potash firme Encanto. Btw. taj Encanto je penny stock koji je očito završio u Chapter 11 ili je na putu za to. Naime, tržišna kapitalizacija te firme je 17,6 milijuna kanadskih dolara (dakle manja nego Djurina), a cijena 0,04 kanadska dolara. A ovaj World Defence Holdings je firma na papiru, al zvuci moćno kad je tako nazoveš. Uglavnom, i dalje se baca prašina u oci, a para nema.

“The voice of reason” opet progovara:

“Pričekajmo još par dana, da vidimo hoćemo li saznati što su bile te tehničke prilike.
U slučaju da se pokaže da su ovi i dalje zainteresirani, onda sve pozete uprave u zadnjih pola godine ili godinu dana treba gledati u tom svjetlu, odnosno valorizirati pozitivno ili čak vizionarski.”

Mislim da ce se oni koji (opravdano) očekuju jaci pad (otrijeznjenje), poput mene, recimo, ipak jos malo načekati, dok god je ova vrst specifične retorike u zraku sa pozicija autoriteta po tom pitanju…….

Imali smo onog Alvareza, pjevača pop hitova i restrukturatora Agrokora, sad imamo Stavrosa pjevača zabavnjaka i restrukturatora Đure Đakovića.

Što je sljedeće, da Maja Šuput restrukturira HAC? :p


Imali smo onog Alvareza, pjevača pop hitova i restrukturatora Agrokora, sad imamo Stavrosa pjevača zabavnjaka i restrukturatora Đure Đakovića.

Što je sljedeće, da Maja Šuput restrukturira HAC? :p

Ili (pred)stečajni?
Ne sumnjam da će Đuro nastaviti poslovati u nekom obliku, ali za dioničare……sudbina krajnje neizvjesna!

New Report

Close