DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Investitori prepoznaju potencijal Đure Đakovića…..

Početna

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.


gklemenc:

kad izlaze q1 izvjesca

Po pravilniku 30 dana od zadnjeg dana tromjesecja.
Za detalje Vaš link

Odnosno 45dana za konsolidirana.

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!


ja sam vam govorio da ne prodajete. slažem se sa rockyjem. 1000 kuna je po mom izgledno već za godinu i pol, najviše dvije. kuvajt, modernizacija željeznica, steyr-patria, elektrovjetrenjače, pruge, vagoni, poslovi za iduće desetljeće…..nema sigurnije dionice. naravno, bit će uspona i padova ali kraj je poznat.

,,,,hvala na tvojim sugestijama i procjenama koje su uvijek korektne i pozitivne,da je bar više takvih..hvala!
….Kad bude 1000 kupim ti bika,he,he,he..

Uhljebe na ulicu!!!!!

Evo taman maloprije vidio Samodola i ja mu govorim da ne brine za DDJH zbog rasta jer to je organski rast koju dionica mora prirodno proći![smiley1]

Novac je kisik burze!


ja sam vam govorio da ne prodajete. slažem se sa rockyjem. 1000 kuna je po mom izgledno već za godinu i pol, najviše dvije. kuvajt, modernizacija željeznica, steyr-patria, elektrovjetrenjače, pruge, vagoni, poslovi za iduće desetljeće…..nema sigurnije dionice. naravno, bit će uspona i padova ali kraj je poznat.


Osim nabrojanog i poslovi na rekonstrukciji dvije rafinerije u HR, kao i susjedne u B. Brodu.

I moramo spomenuti još ono glavno što bi najviše moglo podići cijenu. Privatizacija. To još nije uračunato u cijenu dionice. Ali polako, dobro je. I ne prodajem više jer sam do sada pet puta prodavao i svaki puta sam morao skuplje kupovati. pozdrav![smiley1]

Pa tenkista jel ti vidiš da je LKRI ne 388kn????Samo neka izađe izvješće i mi smo do kraja mjeseca na 300 kunjerosa.Naravno uz BULL tržište!

Novac je kisik burze!

Tenkista, onda djelimo zajednicku proslost!
Valjda ti je sada lakse kad znas da nisi jedini koji je vise puta ulazio i izlazio :))))

Svima se toi desi prije ili poslje, zar ne?

P.s. Mislite tko to kupuje po 249,00 ? Neki fondovi???

onda bi cijena opasno pala. nisu fondovi.

Školovana budala je veća budala od one neškolovane

Ja mislim da je onih 264 komada po 249 “kunjerosa” kupio osobno Buffett! [smiley1]

La vita e bella!

to sigurno [smiley9]

Školovana budala je veća budala od one neškolovane

nazvao je samog djuru i pitao ga za interne informacije

Školovana budala je veća budala od one neškolovane

Decki, mislim da nam sljedi pad do kraja dana….
P.s. Pogledajtre samo kaj se desava s Petrkokemijom!
Kakave su sanse da se isto desi sa Djurom?

P.s. Jeste li zamijetili kako nam se posljednjih dana u “pravo vrijeme” serviraju informacije na netu?
Kao primjer navodim Erikson nikola teslu i evo djuru djakovica!
Cim cijena malo poraste, odmah se “servira” nova vijest o sklapanju nekog novog vrijednog posla!
Molim Vas komentar!

New Report

Close