DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


piše da je ova odgoda zadnja i da se više neće produžavati, znači u petak ili ide nazad na 40 kn ili pad na 20 kn. mislio sam da će sve to skupa ići drugačije tj. prema 45 kn, ali s ovako nesposobnom i neozbiljnom upravom bolje od ovoga ni ne može biti :-((

nema ovo veze sa upravom, oni bi bili najsretniji da su dionice po upisu odmah uplaćene ali očito je, pa i više nego očito, da postoji problem sa parama

ništa…treća sreća ali i sreća se potroši i onako trejderski, sumnjam da će ovaj krug preko 38-39kn

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

a ništa, treba sačekati petak pa će se (VALJDA) konačno znati na čemu smo – opa ili tropa

Ignore: KressoM, delux

Ma da, jedini problem je sto nikako da uplate novce?!

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Ali hajde, barem ima nešto prometa, pa je odmah i ZB-R-A profitirala.

@ Pongy

“Sigurno ulaganje”… i to na ZSE?

Ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha.

Statistički gledano, tko ima veće šanse na dobitak: investitor na ZSE koji se treba boriti sa odgodama objava o dokapitalizaciji i namještenim (lažiranim) FI-jevima ili sportski događaj koji unaprijed ima sigurna samo tri ishoda i to: 1 X 2?

O odgovoru koji date ovisi vaša financijska subina!

Pritom ne nagovaram nikoga na sportsku kladionicu.
Nedaj Bože!
Samo na glas razmišljam.

La vita e bella!

Inace obvezujuca ponuda u hrvatskoj znaci :mislim da hocemo 🙂 komedija zesca

u posljednjih mjesec dana mi je DDJH jedna od najprofitabilnijih firmi na burzi, nekima možda nije, jer ne ulažu na najnižoj cijeni i ne prodaju na najvišoj, nego obrnuto, do petka bi mogli još minimalno dva lijepa kruga zavrtjeti


Ovo upućuje na znatne probleme s uplatom Crnog čelika. Koliko su uopće ozbiljan investitor ako ne mogu provesti uplatu od 30 mil. € na vrijeme?

da, i mene to kopka od kad je izašla ponovna odgoda

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Odvrti malo današnje transakcije iznad 40kn kad su se skidale tisuće komada u šutu, to su kockari, ovi na 34-36 su mudri ljudi.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Medubankarska namira je u 13h. Ako hocete da lova sjedne na rucan u drugoj banci isti dan, morate uplatiti prije 13h. Ovdje je isla obavijest na ZSE u 12:50 o novom produzenju roka. Netko javio da ipak ne stigne danas uplatit?! Ono, budem do petka, dajte produzite rok. Jos jednom.

Nemam vremena stalno pratiti cijenu pa sam danas izasao. Iako vjerujem da ce se valovi nastaviti do petka. Bez obzira sto vise nisam unutra, i dalje se nadam da ce lova sjesti Duri na racun. Samo se ja vise na nadu ne kladim.

Uz to, trebao bi izaci i FI za Q3. A ne ocekujem da ce izgledati spektakularno.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Više ne znaš da li su ovi silni kupci po 34-36kn:
a) optimisti
b) insajderi
c) kockari koji se nadaju reprizi povećanja cijene na 40 kuna do petka

to su oni što na DDJH igraju cijelo vrijeme
njima je manje bitno što će biti do kraja s ovom firmom i da li će dokapitalizacija proći
bitno je samo da ima stalne i što veće razlike u cijeni, tako da je dionica interesantna za trgovanje što u stvari i jeste osnova postojanja burze,
vidim da se mnogi ovdje čude da se dionicom trguje-naviknuti na gledanje u svoje odabranice s kojima se uopće ne ili slabo trguje
u skorije vrijeme mora doći do značajnijeg trgovanja ili će mnogi ulagači smatrati da burza postoji radi njihovih komentara na forumima i burza će propasti radi nelikvidnosti,
imaju na raspolaganju još nekoliko milijuna za potrošiti
poslije toga biti će ili prodaj ili ključ u bravu

Evo i ja izašao – 35,xx – ušao po 27,xx.

Razlog izlaza – ova situacija mi jako smrdi, a i skoro 30% u manje od mjesec dana, ja zadovoljan.

Želim svi dioničarima puno sreće i ako uđe CČ možda se i vratim.

Lp

New Report

Close