DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo, samo to je igra bez granica kolega, nisu fondovi ludi da izlože kupnju onoliko koliko bi htjeli kupiti. Mišljenja sam da je potražnja najmanje duplo jača od ponude!

DDJH-R-A Vrijeme: 14:50:46
Kupnja
Ukupno ponuda 49
Ukupno dionica 11973

5 najboljih ponuda
Cijena Količina
Prodaja
Ukupno ponuda 28
Ukupno dionica 10194

5 najboljih ponuda
Cijena Količina
232,00 134
231,06 69
231,05 70
231,04 25
231,03 55

237,00 650
237,50 485
238,00 75
239,88 57
239,95 125

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.

ne navlaci ljude svojim kupnjama.

Školovana budala je veća budala od one neškolovane


ne navlaci ljude svojim kupnjama.

[smiley2][smiley2]

Nije potrebno mladiću. Nije potrebno….

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.

Prijatelju Hiperu ak će biti korekcije najmanje šanse za nju ima Đuro jer je idućih mjeseci potpisivanje ugovora, i možda još neke dionice koje budu isto aktuelne. Recimo HPDG. Da, baš te koje imam. Takve i izabirem dok je tržište visoko. pozdrav!

kad izlaze q1 izvjesca

Školovana budala je veća budala od one neškolovane

…kakve veze korekcija il ne,djuro ima poslova za 5-8 godina sa tendecijom rasta,pa koja firma to još ima kod nas.
Usao sam na 170,sad jos malo dokupio po232 je puno al me veseli.

Uhljebe na ulicu!!!!!


kad izlaze q1 izvjesca

Po pravilniku 30 dana od zadnjeg dana tromjesecja.
Za detalje Vaš link

www.trzistakapitala.com

Najljepše je dok se cijena vrti blizu limita a ne uđe se u njega. Napravi se dobar promet uz visoku prosječnu cijenu i sazida čvrsto temelje za dan iza i moguć limit 2 stepenice više. A sudeći po k/p sve govori u prilog tome. No bolje i sutra “samo” desetak kuna gore i veliki promet. [smiley1]

Sve izgleda idilično sad!!!Tenkista nemoj zaboraviti da će biti još situacija kao na 170kn kad će mnogi posumnjati u svoju odluku i prodati DDJH!
Ako želiš zaraditi na ovoj dionici najbolje prodaj kompjuter i kupi par dionica DDJH i zatim za godinu dana ponovo kupi kompjuter![smiley1]
Malo se šalim!
DDJH će do cijene od 1000kn proći sigurno par faza mirovanja ili nazadovanja i nemoj da te to pokoleba!
To upravo sad prolazi Belje i to treba izdržati i poslje pobrati plodove mukotrpnog čekanja bez davanja silnih provizija brokerima!

Novac je kisik burze!

ja sam vam govorio da ne prodajete. slažem se sa rockyjem. 1000 kuna je po mom izgledno već za godinu i pol, najviše dvije. kuvajt, modernizacija željeznica, steyr-patria, elektrovjetrenjače, pruge, vagoni, poslovi za iduće desetljeće…..nema sigurnije dionice. naravno, bit će uspona i padova ali kraj je poznat.

Osim nabrojanog i poslovi na rekonstrukciji dvije rafinerije u HR, kao i susjedne u B. Brodu.

Kao što sam rekao prije par dana, prodao INU i uložio u DDJH. Slušajuči neke kolege sa foruma.
Zasada nema potjere 84-kom po Slavoniji. Kako se čini odoše u Kuvajt. Hvala cijenjenim kolegama.
Jedan dan kada ovo prođe nađemo se negdje na janjetini.

New Report

Close