DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 16:10
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
26,00
130
5
23,00
26,00
13,04%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

ovo je već tragikomično
http://zse.hr/userdocsimages/novosti/vRL8TmQLsc6fwPzekbM0fw==.pdf

Ignore: KressoM, delux

Zasto kolega sad takav komentar ?:)..neki dan vam je takav oglas bila prilika za jeftinu kupnju….evo jos jedan krug..do 27.10 u 15:30

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Pa ovo je sex u zdrav mozak…

Ovo upućuje na znatne probleme s uplatom Crnog čelika. Koliko su uopće ozbiljan investitor ako ne mogu provesti uplatu od 30 mil. € na vrijeme?

[i]"Reality is a cloud of possibilities, not a point."[/i]

Još 3 dana žderanja živaca…..

Hahahahahaha

Lom 😂

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Trebalo bi nekog tko to radi i njegove savjetnike odmah ćorkirati jer ovo sprdanje s investitorima i tržištem kapitala nema ni u Ruandi!

Hanfa je na potezu.

A sto sporo ljudi citaju vijest… Ma da ima dokapitalizacije vec bi oni nesto napisali sada su vec jadni sa ovakvim odgodama

Nemojte slusati zorangutana zbog njega su neki ljudi izgubili novaca na Agrokoru provjerite sta je tamo pisao


ovo je već tragikomično
http://zse.hr/userdocsimages/novosti/vRL8TmQLsc6fwPzekbM0fw==.pdf

I sto sad rec. Ja sam izasao. Prosli petak me lijepo sokiralo al sam ostao unutra… pa ovo je previse.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Moram priznati da ovo sto radi DDJH, ovo je totalno jedan novi i veci nivo podjebavanja!

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Ovo je uprava napravila drugi put, a najavila i treći put. Da li se to namješta da netko izađe na višim razinama ?

Ne sječam se da sam vidio nešto ovako neozbiljno u poslu / na burzi, stvarno presmiješno

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

New Report

Close