DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 22:05
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
26,00
130
5
23,00
26,00
13,04%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Problem je kad će htjeti izaći??
Voda jako plitka.

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.


42 kn! ide đuro kao metak 😉
čiste li ovo insideri?

ako su uplatili CČ netko je morao vidjeti pare, a to je puno para da bi čovjek to zadržao samo za sebe, sigurno je došapnuo kolegi u povjerenju, ovaj svome, taj slijedećem i tako svi saznaju prije naše Ivane

43 kn!

Ignore: KressoM, delux

Vratili smo se tamo gdje smo bili u cetvrtak..netko na padu zaradio..netko na rastu izgubio…Oklade se još primaju.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Sad bi jedina risk / reward oklada bila na pad……jer mjesta za rast (za sad) jos nema puno……

Ali je li ta oklada u ovom trenutku pravi izbor, neka svatko odluči za sebe……

Jasno mi je tko prodaje……. oni koji su na rastu cijene zaradili 50% uloženog u dva tjedna…..ali mi nije jasno tko kupuje na ovim razinama .Netko će ostati posljednji , sa papirom u rukama.
Tvrtka posluje po principu- zaraditi ćemo, majke mi………
A i ovaj sadašnji posao stoljeća je sreća na dugom štapu.
Nagledali smo se mi i objava poslova stoljeća , vidjeli smo i obraćanje premijera naciji / autocesta u Crnoj Gori i IGH /

CČ ima problema skupiti odjednom sva sredstva, a navodno na upisnici je prijavljen cjelokupan iznos. Pregovori s upravom o dodatnom produzenju… inace upisnica propada…ovo je zaista za one s najjacim zivcima!

moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju, već su izraz osobnog mišljenja

Vaš link …[/url]

Da li bi, u slučaju da danas sve prođe ok, netko bio šokiran da je ovo razlog prolongiranja od petka?

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche


Vaš link …[/url]

Da li bi, u slučaju da danas sve prođe ok, netko bio šokiran da je ovo razlog prolongiranja od petka?


Vaš link …
Ovo je iz veljače 2017.

Koja volatilnost, netko meo tisućice po 42-43 a sad nitko ne da 39 🙂

使用を信頼し、あなた自身の能力の


Vaš link …[/url]

Da li bi, u slučaju da danas sve prođe ok, netko bio šokiran da je ovo razlog prolongiranja od petka?

već vidim, uspjela dokapitalizacija, predsjednica se naslikava, bilo je teško kaže ona, puno je lobirala i blablabla, svi zadovoljni

Ako se u petak trgovalo po priblizno istoj cijeni prije nego sto se nije znalo da se odgadja dokapitalizacija, onda po toj logici nema smisla da cijena bude veća od sadasnje.

Nemojte slusati zorangutana zbog njega su neki ljudi izgubili novaca na Agrokoru provjerite sta je tamo pisao

New Report

Close