DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pa to može par igrača većeg kalibra odigrati s lovom iz nekog fonda, provozati lovu preko računa DDJH, prethodno se nakrcati, zaraditi par desetaka milijuna kuna i jednostavno se pokupiti i reci to je to. Tudje pare, naša zarada. Ili na jednom dealu uzeti toliku proviziju, a društvo ostaviti da se koprca kako zna i umije.

ulozili bi 250mil. Na koji nacin da oni to izvuku van? mislim da si previse u teorije zavjere zabrodio.

pa nece te dionce na burzi prodavat jer na taj nacin nemogu prodat ni par miliona da cijena debelo ne padne. i to bi morali radit jako dugo pa bi i ostali vidjeli da to rade pa bi onda jos manje uspjeli prodat.
tako da tu opciju zaboravi.
Ako misle vracat kroz dobit (a to bi bilo jedino logicno) to onda pase svima.

ne vjerujem da je ikakav takva igra po srijedi. kamoli ovo sta spominjes da se rikta crnom celiku pa da onda on ponudi bolje od navise ponude. to bi spadalo vec u kriminalnu djelatnost. ne vjerujem da bi se u to upustili.

prije ce bit da nesto kasljuca s tim crnim celikom. ili nisu uspjeli skupit lovu ili im treba jos vremena..sta god bilo ne cini mi se dobro.



Pa to može par igrača većeg kalibra odigrati s lovom iz nekog fonda, provozati lovu preko računa DDJH, prethodno se nakrcati, zaraditi par desetaka milijuna kuna i jednostavno se pokupiti i reci to je to. Tudje pare, naša zarada. Ili na jednom dealu uzeti toliku proviziju, a društvo ostaviti da se koprca kako zna i umije.

ulozili bi 250mil. Na koji nacin da oni to izvuku van? mislim da si previse u teorije zavjere zabrodio.

pa nece te dionce na burzi prodavat jer na taj nacin nemogu prodat ni par miliona da cijena debelo ne padne. i to bi morali radit jako dugo pa bi i ostali vidjeli da to rade pa bi onda jos manje uspjeli prodat.
tako da tu opciju zaboravi.
Ako misle vracat kroz dobit (a to bi bilo jedino logicno) to onda pase svima.

ne vjerujem da je ikakav takva igra po srijedi. kamoli ovo sta spominjes da se rikta crnom celiku pa da onda on ponudi bolje od navise ponude. to bi spadalo vec u kriminalnu djelatnost. ne vjerujem da bi se u to upustili.

prije ce bit da nesto kasljuca s tim crnim celikom. ili nisu uspjeli skupit lovu ili im treba jos vremena..sta god bilo ne cini mi se dobro.
[/quote]

Sto si ti naivan. Dionice su vlasnistvo. U firmu udje novac, a izadje kao pozajmica ili ulaganje u nesto treće.

Pa tko su ti investitori? Taj tip iz Kanade uopće nije Steve već je Grk, Stavros Daskos i taj se bavio nekim čudnim operacijama u Južnoj Americi i na Bliskom Istoku. Pa malo istrazi i vidjet ćeš da je sve to netransparentno do srži. Da imaju nekakve reference organizirali bi nekakvu konferenciju za tisak. Iskazali preko medija ozbiljnost svojih namjera i dugoročni interes za ulaganjem. Ovako, svi čekaju neka dva lika iz različitih dijelova svijeta i njihov novac, bez ikakvih osigurača ako je recimo taj novac ilegalan ili sumnjivog podrijetla. Tako se ponašaju sverceri oružjem, a ne ozbiljni ulagači. Ne kupuju oni Djuru, ako ga kupuju radi prosperiteta i biznisa nego da preko njega rade poslove za sebe. Hrvatska je u EU i NATO. Moze se raditi o paravanima za svašta.

Ne znam. Ništa ne tvrdim, al meni je to sve skupa jako odbojno.

Dečki, pa zasto nitko ne spominje poslove npr koje je duro ove godine sklopio??

04. siječnja 2017. godine Sklopljen ugovor s francuskom tvrtkom Atir-Rail S.A.
o dodatnoj isporuci prethodno ugovorenih specijalnih vagona cisterni serije Zacns u
vrijednosti 23 milijuna kuna.
10. siječnja 2017. godine Kao glavni izvođač u konzorciju s Izvođačem
Montmontaža-oprema d.o.o. potpisan ugovor s Jadranskim naftovodom d.d. o izgradnji
spremnika A-1607 za naftne derivate na Terminalu Omišalj. Vrijednost navedenog
ugovora iznosi 15,5 milijuna kuna.
26. siječnja 2017. godine Sklopljen ugovor sa francuskim naručiteljem o
proizvodnji i isporuci vagona serije Talns dizajniranih za efikasan prijevoz vapnenca i
sličnih materijala u praškastom stanju, u vrijednosti od 17 milijuna kuna.
31. siječnja 2017. godine Sklopljena suradnja sa Ministarstvom obrane Republike
Hrvatske za usluge “Generalne revizije tenka M-84“ u vrijednosti 8 milijuna kuna.
06. veljače 2017. godine Proširenje suradnje sa francuskom tvrtkom Atir-Rail
S.A. za dodatnu isporuku vagona cisterni serije Zacns 45 u vrijednosti od 15 milijuna
kuna.
20. ožujka 2017. godine Proširenje suradnje sa francuskom tvrtkom Atir-
Rail S.A. sklapanjem ugovora o proizvodnji i isporuci vagona cisterni serije Zacns u
vrijednosti 39 milijuna kuna.
03. svibnja 2017. godine Sklopljen ugovor sa švicarskim naručiteljem za izradu
fermentora za anaerobnu razgradnju u vrijednosti od 15 milijuna kuna.
08. lipnja 2017. godine Sklopljen ugovor sa luksemburškim naručiteljem o
proizvodnji i isporuci vagona serije Zacns u vrijednosti od 75 milijuna kuna.
29. lipnja 2017. godine Sklopljen ugovor sa domaćim naručiteljem o izgradnji,
puštanju u rad i spajanju na mrežu geotermalne elektrane „Velika 1“ kraj Bjelovara
ukupne vrijednosti 71 milijuna kuna.

Zar mislite da nitko ne zeli ovu grupaciju? Varate se jer je pitanje dana kad ce netko to preuzet..


Sto si ti naivan. Dionice su vlasnistvo. U firmu udje novac, a izadje kao pozajmica ili ulaganje u nesto treće.

uprava kaze da pozna te ljude i da s njim dugo rade. e sad ti naklapaj do preksutra. mozda su i vanzemaljci.

http://www.arabianbusiness.com/gulf-s-most-influential-families-revealed-49775.html

predstavnik takve obitelji da se javno izblamira?? sumnjam..



Sto si ti naivan. Dionice su vlasnistvo. U firmu udje novac, a izadje kao pozajmica ili ulaganje u nesto treće.

uprava kaze da pozna te ljude i da s njim dugo rade. e sad ti naklapaj do preksutra. mozda su i vanzemaljci.
[/quote]

A sto rade s njima?

Dogovaraju planove da maznu lovu?

Nema kaj….Dreamteam.

Gledajući širu sliku sa i oko đurice uključujući i ovaj prolongat koji je takoreći ključan sa promjenom vremena uplate koje je više naklonjeno “velikima” ne mogu se oteti dojmu da je situacija takoreći “pripremljena” u svim segmentima za konačni ulazak privatnog kapitala koji će postati većinski vlasnik sa ulogom od 250 milja kuna koje će zaraditi sa “poslom stoljeća” te će time otvoriti vrata i za puno više inozemnih poslova kad firma bude u njihovim rukama.

Meni se čini da kako god okrenes, ne izgleda dobro……

Ako je onako kako je naznačio i sam bloger komentarom ” zvuči kao neko nadmudrivanje oko rokova uplate da netko nekoga ne poklopi?” nije obećavajuće, jer u slučaju da se zaista pojavljuje drugi / treći igrač, koji moze biti mirovinac (ne daj Boze) ili drugi institucionalac koji se imati zadnju rijec kod roka upisa, bez problema moze nadmasiti ponudu Crnog Celika (ukoliko ona uopce dodje), a onda mislim da javnost neće baš biti previše odusevljena s rezultatima dokapa – da ne govorim da je u slučaju uspjesnog dokapa bilo koga drugog osim Crnog Celika cijena izuzetno napuhana, jer vise ne postoji nikakva opipljiva nada za veliki Kuwaitski posao.

U drugom slucaju, ako je Crni Celik, kao jedini ponudjac, mozda odustao – a čuli smo u prethodnim komentarima i zbog čega bi se to moglo desiti – zaista je budućnost ove firme vrlo nezavidna.

Jadan je taj privatni kapital kojem puna dva tjedna nije bilo dovoljno da realizira vlastitu ponudu za dokapom za sitne novce, nego mu kao treba, osim bespotrebne prolongacije, namjestati i krajnje vrijeme primitka uplate. A u dzepu kao vec osiguran posao stoljeca. Naivna, gotovo komicno nategnuta teza.

moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju, već su izraz osobnog mišljenja

http://www.jutarnji.hr/biznis/tvrtke/uspjeli-nakon-tri-produzetka-duro-dakovic-u-dokapitalizaciji-prikupio-511-milijun-kuna/6464779/

uspjeli su nakon tri produzetka, tako da …samo bez panike..odnosno stavljam se na kupnju pa neki mi netko u pon proda po 34…;)


Gledajući širu sliku sa i oko đurice uključujući i ovaj prolongat koji je takoreći ključan sa promjenom vremena uplate koje je više naklonjeno “velikima” ne mogu se oteti dojmu da je situacija takoreći “pripremljena” u svim segmentima za konačni ulazak privatnog kapitala koji će postati većinski vlasnik sa ulogom od 250 milja kuna koje će zaraditi sa “poslom stoljeća” te će time otvoriti vrata i za puno više inozemnih poslova kad firma bude u njihovim rukama.

sve je otvoreno i moguce. samo trenutno cim se dogodila ova odgoda ne mirisi na dobro jer kad je ponuda stigla logicno bi bilo zakljucit da taj koji je dao ponudu jedva ceka da se posao zgotovi.

ovo je definitivno trzavica koja nije ocekivana i cini mi se da je puno bolje sad biti van dionice pa ako se pokaze da ce do ponude doci platiti i malo skuplje nego sad popusit mozda i sve. jer ako se ovo ne realizira stvarno ne vidim koji je sljedeci korak.
Vjerovao sam u plan uprave (sigurno nisam jedini) o nekakvih 100mil dobiti. Sta je najbolje prihode su cak i pogodili. Ali ocito da dobit nemogu izgenerirati niti blizu zeljene. A sa dobiti od par milijuna godisnje ova cijena na burzi je prenapuhana bar duplo.

I ja vjerujem da sa novim vlasnikom i tim poslovima snova cijena i od 100kn nije nemoguca.
A mislim da ako se pokaze da CČ kupuje da ce na burzi bit i po 50kn ko sodera.



Gledajući širu sliku sa i oko đurice uključujući i ovaj prolongat koji je takoreći ključan sa promjenom vremena uplate koje je više naklonjeno “velikima” ne mogu se oteti dojmu da je situacija takoreći “pripremljena” u svim segmentima za konačni ulazak privatnog kapitala koji će postati većinski vlasnik sa ulogom od 250 milja kuna koje će zaraditi sa “poslom stoljeća” te će time otvoriti vrata i za puno više inozemnih poslova kad firma bude u njihovim rukama.

sve je otvoreno i moguce. samo trenutno cim se dogodila ova odgoda ne mirisi na dobro jer kad je ponuda stigla logicno bi bilo zakljucit da taj koji je dao ponudu jedva ceka da se posao zgotovi.

ovo je definitivno trzavica koja nije ocekivana i cini mi se da je puno bolje sad biti van dionice pa ako se pokaze da ce do ponude doci platiti i malo skuplje nego sad popusit mozda i sve. jer ako se ovo ne realizira stvarno ne vidim koji je sljedeci korak.
Vjerovao sam u plan uprave (sigurno nisam jedini) o nekakvih 100mil dobiti. Sta je najbolje prihode su cak i pogodili. Ali ocito da dobit nemogu izgenerirati niti blizu zeljene. A sa dobiti od par milijuna godisnje ova cijena na burzi je prenapuhana bar duplo.

I ja vjerujem da sa novim vlasnikom i tim poslovima snova cijena i od 100kn nije nemoguca.
A mislim da ako se pokaze da CČ kupuje da ce na burzi bit i po 50kn ko sodera.

[/quote]

Svako smrdi i nešto se izjalovilo. Koliko i šta to mi možemo samo nagađati. Nikako ne vjerujem da se sad odjednom neki OMF javio i da želi upisati sav iznos:-) Ili neki drugi investitor. Zna li netko kakve firme imaju ova dvojca iz CČ vani? Dali uopće raspolažu sa kešom ili se moraju natezati sa bankama? Dali imaju možda i skrbnički račun? Sjetim se onih prevaranata koji su šetali po uredima predsjednika i premijera pa je ispao skandal! Nadam se za Đuricu i Sl.Brod da će ispasti ok. I da ne uplate neće neće ali treba im taj kapital i novi poslovi.

New Report

Close