DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


pa jasno…da nije bilo interesa odmah bi to rekli i završili priču, a produženje za svega par dana jasno ukazuje da će ponuda doći i da je natječaj produžen točno koliko je treba ponuditelju da sve pripremi za valjanu ponudu. žao mi je onih što su prodavali danas ispod 30 kn, ali to ste sami krivi kad ne čitate pozorno što piše u obavijesti

Dali ima interesa to se nemoze reci. Prilikom svakog pokusaja dokapitalizacije u zadnjih par godina (vec sam zaboravio broj) je bio produzavan rok sa istom recenicom:”a sve ukoliko ocijeni da interes Ulagatelja opravdava takvo produzenje Razdoblja upisa” (provjeri stare produzetke na zse) nakon kojih smo se svi zajedno nadali da je sad konacno konsberg nanjusio tu priliku stoljeca, pa naravno nista od svega nije bilo.
Sad opet sanjarimo da je patrija nanjusila tu fantasticnu priliku.
Ovo sa kuvajcanima je djelovalo i vise nego obecavajuce.

ali iz ovih verbalnih akrobacija uprave se nemoze zakljuciti ama bas nista pozitivno niti negativno..



Nista se tu jos ne zna. Cemu prolongacija za CČ ako su toliko ozbiljan ulagatelj koji se, kao takav, morao i ozbiljno pripremiti za ovaj deal? Ili su ipak poprilicno neozbiljni? Ili je afera agrokor izazvala investicijsko otrijeznjenje? Ili je lokalna samouprava zakomplicirala stvar?

Ja sam bio dojma ako su ozbiljni (a ako se sastaju sa dalickom, ako iz mazal vec dugo zna kroz poslovnu suradnju itd. valjda bi morali biti) da jedva cekaju da prodju ta 2tj gnjavaze da uplate i preuzmu.
ovo je sad zbilja vrlo cudno.
[/quote]

Malo je reci cudno… Plenki je na sjednici vlade jasno rekao da cemo vidjeti hoce li zaista uplatiti. Zvucalo mi je to prilicno upitno. Ono, kao, ajde da vidimo taj CČ, jesu li ozbiljni kako se predstavljaju… Postivanje roka dokapa bio je prvi test ozbiljnosti ponude, a ovo (nepotrebno?) kompliciranje investitora stvara losu sliku. Jos da se radi o nekom velikom iznosu dokapa… ali to je tek 30 mil. eura za vecinski udjel. I sad bi taj i takav vecinski vlasnik trebao osigurati posao stoljeca. Ne ide mi to nekako jedno s drugim.

moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju, već su izraz osobnog mišljenja


Plenki je na sjednici vlade jasno rekao da cemo vidjeti hoce li zaista uplatiti. Zvucalo mi je to prilicno upitno. Ono, kao, ajde da vidimo taj CČ, jesu li ozbiljni kako se predstavljaju

slican dojam sam imao slusajuci Mazala drugi dan (studio 4 cini mi se)..Kao, pita ga “gdje vidite djuru u narednom razdoblju nakon dokapa” ..kaze “pa cekajmo da prvo uplate”. Prvo, mi je to zvucalo kao dajte prvo da ih izmamimo pa cemo onda vidjeti. Kao da ozebli sunca cekamo da nam se neko smiluje. Proslo vec nekoliko dokapa neslavno pa konacno smo nasli budalu koja ce uplatit.
Drugo nacin na koji je on to rekao isto nije bio bas obecavajuci.
Iako je i odgovor na takvo pitanje bio prilicno logican al nekako dojam bas i nije.

Ko zna s kakvim se on demonima u firmi bori i kakve otpore tamo ima. A mozda jednostavno nije sposoban za tu funkciju.

kad sam prvi put čuo za ovu firmu, temeljni kapital od 20k kuna, rekao sam da je ovo prevara godine iako nisam ni u ludilu mislio da će priča tako dobro upaliti. nisam htio kupiti po 26-27 kuna tada jer sam milsio da je nemoguće da su ljudi tolie ovce. no izgleda sa sam opet previše vjerovao u racio a premalo u pohlepu. nabiti cijenu na 40 kuna ljudima koji su nekidan dokapitalizirali po 20 kuna!!??. vidjet će mo za koji dan jeli crni ćorak bio potez godine. ako tako bude onda toda treba učiti od kreatora ćorka



Plenki je na sjednici vlade jasno rekao da cemo vidjeti hoce li zaista uplatiti. Zvucalo mi je to prilicno upitno. Ono, kao, ajde da vidimo taj CČ, jesu li ozbiljni kako se predstavljaju

slican dojam sam imao slusajuci Mazala drugi dan (studio 4 cini mi se)..Kao, pita ga "gdje vidite djuru u narednom razdoblju nakon dokapa" ..kaze "pa cekajmo da prvo uplate". Prvo, mi je to zvucalo kao dajte prvo da ih izmamimo pa cemo onda vidjeti. Kao da ozebli sunca cekamo da nam se neko smiluje. Proslo vec nekoliko dokapa neslavno pa konacno smo nasli budalu koja ce uplatit.
Drugo nacin na koji je on to rekao isto nije bio bas obecavajuci.
Iako je i odgovor na takvo pitanje bio prilicno logican al nekako dojam bas i nije.

Ko zna s kakvim se on demonima u firmi bori i kakve otpore tamo ima. A mozda jednostavno nije sposoban za tu funkciju.

[/quote]

Takav dojam prenio mi je i prijatelj sa zadnje gl. skupstine. Ne, ni uprava nije bila bez dvojbi. Ono, ponuda jest tu, vidjet cemo.. i sad ovo natezanje. Kako god, ocekivanja i trzisna cijena (naravno, samo za male ulagace) je dobrano prenategnuta obzirom na ukljuceni rizik. Jer, sve je stvar cijene. Lako je podnositi ovoliki rizik nekima sa ulazom na 20… ako stvar i ne prodje. A zna se da mali ulagaci nisu mogli u prethodnom dokapu uci na 20. Mali su tu samo da napuhaju cijenu (nekim) velikima. Velikim “znalcima”. A realno je cijeli projekt upitan, sve dok se ne ugovori i posao s Kuvajtom.

moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju, već su izraz osobnog mišljenja



U pon odbijanac prema gore….odluka je izmijenjena citiram "….a sve ukoliko ocijeni da interes Ulagatelja opravdava takvo produzenje Razdoblja upisa."😉

super. a sta bi trebali napisati?
Nazalost povijest te demantira. Ista recenica stajala je u svakom tom produzetku nakon koje su rezultati bili katastrofalni.
Evo, jedan od produzetaka prije par mj ima istu recenicu:
"a sve ukoliko ocijeni da interes Ulagatelja opravdava takvo produzenje Razdoblja upisa"
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/Sma9hn2c6Um7uLJ0dLUxVg==.pdf

cini mi se da su se tu pogubili neki konci.
[/quote]prodali ne prodali ovo što je kolega Dunlop izvukao dosta govori o svemu. I ja sam na prvu pomislio da ova rečenica daje za naslutiti da investitor samo treba još malo vremena a kad ono ista ta rečenica pisana par mjeseci ranije kad dokap nije uspio. Vrlo neozbiljno, mnogi su danas poprilično izgubili, neki kolega se javio da je podebljaovao po 42 danas… nimalo ugodno. Najbrži prst mila majka.

使用を信頼し、あなた自身の能力の


prodali ne prodali ovo što je kolega Dunlop izvukao dosta govori o svemu. I ja sam na prvu pomislio da ova rečenica daje za naslutiti da investitor samo treba još malo vremena a kad ono ista ta rečenica pisana par mjeseci ranije kad dokap nije uspio.

Linkani javni poziv je za dokapitalizaciju koja je uspjela.

[i]"Reality is a cloud of possibilities, not a point."[/i]

@old gunner

a da? to opet mijenja stvari. sutra ću proučti, dan je bio uzbudljiv i naporan. pozz

使用を信頼し、あなた自身の能力の


Linkani javni poziv je za dokapitalizaciju koja je uspjela.

neznam bas kolko je uspjela. upisao se iznos nedovoljan za tekuce poslovanje..da je uspjela nebi se onda desavala ova sad zar ne?

Ljudi imate jos u pon po 34,xx ..ko zeli moze kupit/prodat.
Neki od zadnjih vijesti:
http://www.duro-dakovic.com/press_centar/novosti/novi_ugovor_za_duro_dakovic.aspx

http://www.duro-dakovic.com/press_centar/novosti/duro_dakovic_specijalna_vozila_ugovorila_isporuku_vagona_u_vrijednosti_od_62_milijuna_kuna.aspx

http://www.duro-dakovic.com/press_centar/novosti/isporuka_plasta_mlina_cementa_.aspx

Tako da…na vama je da odlučite..sve drugo je nebitno..



Linkani javni poziv je za dokapitalizaciju koja je uspjela.

neznam bas kolko je uspjela. upisao se iznos nedovoljan za tekuce poslovanje..da je uspjela nebi se onda desavala ova sad zar ne?
[/quote]

u njoj je jasno stajalo da će, ako bude uspješna, biti raspisana nova dokapitalizacija u kojoj će se cijeli paket ponuditi jednom ponuditelju – strateškom partneru.
ta dokapitalizacija je, u manje štucanje, uspjela i nakon nje je raspisana nova u potrazi za strateškim partnerom. sve je po PS-u…

jel moglo proći brže, bolje i jednostavnije? naravno da je, ali par dana čekanja neće ništa promjeniti…


Ljudi imate jos u pon po 34,xx ..ko zeli moze kupit/prodat.
Neki od zadnjih vijesti:
http://www.duro-dakovic.com/press_centar/novosti/novi_ugovor_za_duro_dakovic.aspx

http://www.duro-dakovic.com/press_centar/novosti/duro_dakovic_specijalna_vozila_ugovorila_isporuku_vagona_u_vrijednosti_od_62_milijuna_kuna.aspx

http://www.duro-dakovic.com/press_centar/novosti/isporuka_plasta_mlina_cementa_.aspx

Tako da…na vama je da odlučite..sve drugo je nebitno..

Ako je ista nebitno……onda je to ovo navedeno……za cijenu od 34,xx…….

Jedino Kuwait……ili stečaj……

New Report

Close