DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

U pon odbijanac prema gore….odluka je izmijenjena citiram “….a sve ukoliko ocijeni da interes Ulagatelja opravdava takvo produzenje Razdoblja upisa.”😉



@avax10
i @Grga

Nisu blokade nego uravnoteženje, prolistajte Pravila malo umjesto da samo tipkate…

ma nebitno kako su to nazvali, poanta je da se neprekidno prekida trgovanje

Ignore: KressoM, delux

evo i u DDJH se čude zašto je cijena danas pala 😉
http://zse.hr/userdocsimages/novosti/eHN9Pas6hexY9tYEqT9QQQ==.pdf

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Kažeš, pad cijene bez potrebe?

Uprava kaže da se odgađa i produljuje rok za uplatu, a onda za sat vremena kaže da ne zna što je uzrok pada cijene dionice odnosno da ne postoje razlozi za pad?

Ja mislim da bi Upravu i njezine “suradnike” netko konačno trebao od nadležnih organa i represivnog aparata priupitati što su oni zapravo mislili kad su pisali i objavljivali te obavijesti?

Ajde ipak na kraju moram priznati da sam zadovoljan.
Dobar trejd od 28-31…..povratio prije izgubljeno ++++ fina zarada na kraju.

Ipak pitam se tko će htjeti ostati u dionici preko vikenda s obzirom na pristigle vijesti, odnosno odgodu, koja nikad nije značila ništa dobro.
Osim toga, novinarcici mogu preko vikenda iskopati informacije da Crni Celik mozda ipak nije / ne kani uplatiti……pa ne bi bilo zgodno ostati u dionici ako to procuri, jer dokap od strane mirovinaca ( ne daj Boze) ili mozda blogera ipak je daleko od zeljenog rezultata.

Pa realno uprava nezna jer ocito ide sve po planu..

Procitajte jos jednom objavu

da su imali pare i ozbiljne namjere, mogli su sudjelovati još u prošloj dokap. a ovako, svima je jasno da do ovakvih događanja i odgoda u ozbiljnom poslovnom svijetu ne bi smijelo biti jer ozbiljni poduzetnici sve temeljito pripreme …

stoga, ako ne uplate dogovoreno, koja će ovo biti bruka…svijetska sramota HR vlade koja je uvjetovanom ponudom bezuvijetno skinula gaće pred nekim tamo hoštaplerima… a biti će i sječa glava svih onih koji su lobirali za crni čelik…

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Joj sto ljudi vole kocku pa to je strasno kako Vam se vise da jel nije bila skola Todeks?

Nemojte slusati zorangutana zbog njega su neki ljudi izgubili novaca na Agrokoru provjerite sta je tamo pisao

Sad dolazi vikend i sasvim dovoljno vremena da svi saznaju za produljenje roka dokapa, pa bi u ponedjeljak mogao biti novi odbijanac, ali u suprotnom smjeru. Valjda nece ispod 25kn..

moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju, već su izraz osobnog mišljenja


U pon odbijanac prema gore….odluka je izmijenjena citiram "….a sve ukoliko ocijeni da interes Ulagatelja opravdava takvo produzenje Razdoblja upisa."😉

super. a sta bi trebali napisati?
Nazalost povijest te demantira. Ista recenica stajala je u svakom tom produzetku nakon koje su rezultati bili katastrofalni.
Evo, jedan od produzetaka prije par mj ima istu recenicu:
“a sve ukoliko ocijeni da interes Ulagatelja opravdava takvo produzenje Razdoblja upisa”
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/Sma9hn2c6Um7uLJ0dLUxVg==.pdf

cini mi se da su se tu pogubili neki konci.

https://seenews.com/news/croatias-crni-celik-offers-to-acquire-over-50-of-djuro-djakovic-via-cap-hike-583217

Stare vijesti koje se prenose na stranim medijima..




@avax10
i @Grga

Nisu blokade nego uravnoteženje, prolistajte Pravila malo umjesto da samo tipkate…

ma nebitno kako su to nazvali, poanta je da se neprekidno prekida trgovanje
[/quote]

Pa nije to ZSE izmislila. I sto puta je bolje od starih blokada…

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

New Report

Close