DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Ovo je istresanje bez presedana. I tko će tu odgovarati što je navukao naivce sa pričom o nekom crnom čeliku. Čelik uopće nije crn, više je sivkast, tako da je to notorna laž! 🙂

hehe..opet teorija zavjere kolega? ili ni to nije teorija zavjere?

crni celik je poslao obvezujucu ponudu. NIsam pravnik al cini mi se po zpdd-u da je obvezujuca za njega i da nakon toga idu neke sankcije ako je ne provede (nek me neko ispravi)?

to su ujedno i ljudi za koje mazal kaze da ih dobro poznaje.

Znaci po tebi je to sve laz i dogovor nekih da nesto usicare?
[/quote]

Pa onda neka Mazal snosi štetu za one koji su prodali. ‘Obvezujuća’ je samo riječ, koju je netko iskoristio da navuče cijenu tamo gdje joj nikad nije bilo mjesto. Ništa tu nije obvezujuće za nikoga osim ako su položili bankovnu garanciju, a gotovo sam siguran da nisu.

hahaha, a sad nazad prema 40 kn. opet su veliki ošišali male

Ignore: KressoM, delux



Ovo je istresanje bez presedana. I tko će tu odgovarati što je navukao naivce sa pričom o nekom crnom čeliku. Čelik uopće nije crn, više je sivkast, tako da je to notorna laž! 🙂

hehe..opet teorija zavjere kolega? ili ni to nije teorija zavjere?

crni celik je poslao obvezujucu ponudu. NIsam pravnik al cini mi se po zpdd-u da je obvezujuca za njega i da nakon toga idu neke sankcije ako je ne provede (nek me neko ispravi)?

to su ujedno i ljudi za koje mazal kaze da ih dobro poznaje.

Znaci po tebi je to sve laz i dogovor nekih da nesto usicare?
[/quote]
I što će im napraviti ako ne ispoštuju tu vašu “obvezujuću ponudu”_? Mogi im samo uzeti onaj temeljni kapital od 20 tisuća kuna i to je sve što mogu. A ovi koji su u euforiji prodali zaradili su nekoliko milijuna a i više jer sumnjam da se sada ovo može održati iznad 10 kuna. A usput, jeste li dočekali Ivicu iz Londona, nešto mu se ne putuje? Koji ste Vi naivac majko mila!


I što će im napraviti ako ne ispoštuju tu vašu “obvezujuću ponudu”_? Mogi im samo uzeti onaj temeljni kapital od 20 tisuća kuna i to je sve što mogu. A ovi koji su u euforiji prodali zaradili su nekoliko milijuna a i više jer sumnjam da se sada ovo može održati iznad 10 kuna. A usput, jeste li dočekali Ivicu iz Londona, nešto mu se ne putuje? Koji ste Vi naivac majko mila!

ne radi se o tome sta ce im napravit. vjerovatno im nemogu nista. nego se radi o tome da se opet kuju teorije zavjere:”I tko će tu odgovarati što je navukao naivce sa pričom o nekom crnom čeliku”.

Znaci neko je izmislio cijelu pricu da kupi jeftino i nakon te price skupo proda? Mazal je isto u kompletu s njima ili je i on navucen? ili sta si mislio pod tim?

A i za ivicu si promasio. Ja nikad nisam rekao da ce se on sam predat. Iako mozda i do toga dodje. Nego da ce ga pravosudje gonit i vrlo vjerovatno ce i zavrsit u remetincu.

Ne bi me cudilo da je crni celik ipak odustao od cijele price, ako su pratili ramljakovo revidirano izvjesce agrokora, te zakljucili sto i kako se kod nas sve moze poslovno muljati i krasti enormne svote, a onda pogotovo jos i ovaj pravosudni amaterizam i diletantizam oko agrokora…

moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju, već su izraz osobnog mišljenja

http://zse.hr/default.aspx?id=79228

Njima nije jasno..mozda je ovo prilika za kupit

ove blokade uopće više ne razumijem, pokušaji trgovanja K/P manji su od 10%, čak i od 5%, a gotovo svaki pokušaj trgovanja prouzroči blokadu!??! totalni debilizam ZSE

Ignore: KressoM, delux

Iako sam vam prvi javio da je dokap prolongiran i ne ulazim u cijenu ove dionice, ovo što radite s dionicom je smješno .
Dokap je prolongiran i gdje je problem ? Ovo je bez veze, a najsmješniji je

nekada se moglo zaraditi i bez novaca,prodaš dionice koje nemaš po 40 a do kraja dana kupiš iste po 30,zaradiš 30% bez da si išta platio.možda vam ovi iz crnog čelika prvo prodaju po 30-40 da bi onda kupili po 20 isto bez novaca.bilo kako bilo firma ne vrijedi ni 20 jer je tamo rasulo i radnici koji su pravi majstori su otišli van a ostali su stari i šegrti pod ugovorom koji će nešto naučiti i jedva čekaju da im istekne ugovor pa da zbrišu.

Meni se čini da je ovo izazvali bez potrebe pad cijene..

netko se u ovom padu debelo natrpao dionica DDJH na akcijskom sniženju, promet je preko 52.000 komada! (preko 1,7 mil.kuna). majstorski odigrano, svaka čast

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

@avax10 i @Grga

Nisu blokade nego uravnoteženje, prolistajte Pravila malo umjesto da samo tipkate…

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

New Report

Close