DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kupovoa sam danas puno po 41 do 42 jer vjerujem u ovu priču. Super malo spustiti prosjek.

Eto vam se sad lijepo dokazalo da je sve špekulacija, trejd kako kaže PoAskuBidu
nemate informacije a kupujete i dižete cijenu u nebesa
na temelju čega? obećanja da će upisati firma koja je osnovana prije par dana s kapitalom od 20.000 kn
pamet u glavu!


Kupovoa sam danas puno po 41 do 42 jer vjerujem u ovu priču. Super malo spustiti prosjek.

ja to pricam na belju od 300kn..sad je 8.

Ja sam vjerovao u tu pricu pred par godina..prosle godine nakon godisnjeg izvjestaja vec puno manje (nista od onih najava o 100mil dobiti..niti blizu..jedva drze glavu iznad vode)..prva dokapitalizacija je pokazala da nema uopce interesa (znaci nitko od poslovnih ljudi iz branse i sire ne vjeruje) a sad nakon crnog celika sam opet kupio na 28 i vjerovao da je to neka prekretnica..ako zbilja i ovo popuse onda neznam vise sta ce ih dic.

I što sada? Tko je kriv? Firma sa tem. kapitalom od 20.000,00 kn!?

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Nema ovdje puno priče i razmišljanja, ili prolazi Crni čelik ili je to stečaj u roku par godina. Mogu oni poslovati i bez CČ, ali to bi bilo vječno glavinjanje +/- koja tisuća, bez mogućnosti stvarnog napretka. Ovdje se sve posložilo da prođe CČ, bili su na sastanku u Vladi, Vlada je odobrila što je trebalo, pokrenuta je procedura… Jasno je da je CČ čekao zadnji dan za ponudu, u slučaju da se pojavi još netko. Tko zna, možda su ljudi zapeli na Plesu…

Ovo je istresanje bez presedana. I tko će tu odgovarati što je navukao naivce sa pričom o nekom crnom čeliku. Čelik uopće nije crn, više je sivkast, tako da je to notorna laž! 🙂

kako gnjavi ZSE s ovim blokadama, užas

debelo pretjerana panična reakcija na vijest da je rok za dokap produljen za par dana….ali bar se može kupovati ispod 30 kn što nisam vjerovao da će biti moguće 😉

Ignore: KressoM, delux

Ovakva su iskustva neprocjenjiva iako ovo je malo prebrutalno, žao mi ljudi (mogao sam i ja biti jedan od njih) ali info treba dočekati u kešu ili samo dijelom u dionici. Prevelik rizik je drugačije.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

a sad + blokada i odbijanac prema gore
neki će danas zaraditi godišnju plaću na ovoj dionici od ekipe koja je u panici prodavala

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....


Ovo je istresanje bez presedana. I tko će tu odgovarati što je navukao naivce sa pričom o nekom crnom čeliku. Čelik uopće nije crn, više je sivkast, tako da je to notorna laž! 🙂

hehe..opet teorija zavjere kolega? ili ni to nije teorija zavjere?

crni celik je poslao obvezujucu ponudu. NIsam pravnik al cini mi se po zpdd-u da je obvezujuca za njega i da nakon toga idu neke sankcije ako je ne provede (nek me neko ispravi)?

to su ujedno i ljudi za koje mazal kaze da ih dobro poznaje.

Znaci po tebi je to sve laz i dogovor nekih da nesto usicare?

Ako je zaista istina da ništa od dokapa onda zaista ne postoji niti jedan vrijednosni argument da to u kratkome roku bude iznad 20. Na drugi, smo ionako svi mrtvi.

New Report

Close