DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa ako je netko poslao ponudu po 20,01 koji je problem da se prihvati njegova ponuda i bok, ovo produljenje mi se više čini da je zbog toga što nitko nije poslao ponudu…

A tako je bilo i u porošlom dokapu, produžavali su ga dok konačno nije skupljen minimum od strane blogyja…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Pa mogu oni to do u beskonačnost produžavati kao i prije. Tko je lud ulaziti u ovog gubitaša koji je još uvijek pod patronatom države i uhljeba!
Bitno da su se neki bliže “vatri” na vrijeme iskrcali.


Pa ako je netko poslao ponudu po 20,01 koji je problem da se prihvati njegova ponuda i bok, ovo produljenje mi se više čini da je zbog toga što nitko nije poslao ponudu…

A tako je bilo i u porošlom dokapu, produžavali su ga dok konačno nije skupljen minimum od strane blogyja…

Pa nije problem. Problem nastaje ako ne uplati. Isto vrijedi i za ponudu po 20,00 kn.

Bude li Blogy sudjelovao u ovom dokapu, možda konačno postane večinski 😀

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Ovo je neobično i nimalo mi se ne dopada.
Većinu sam prodao po prosjeku 41,5, zbog preko 45 % zarade u kratkom periodu, a i bojao sam se veće korekcije kada dođu R-B serija na burzu .. a danas nešto malo što je ostalo po 39,6x.

Možda je sve zbog tehničkih razloga, u svakom slučaju sretno onima koji su ostali.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

A sada spektakl… Sretno svima koji su još unutra, nadam se da će priča za Đuru ipak biti pozitivna idući tjedan.

I'm just a cook.

Kakva rasprodaja na Đuri, s ovom dionicom samo raspašoj!

Ništa to nije vrijedno gnjavaze, trude i prvenstveno zivaca.

Zali Boze ovakve propale priče kojih ima mali milijun…….

@kvart

nekad je a nekad nije, dobro je dok većinu puta je 🙂

btw ovo je bilo brutalno.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

bome ja sam trcao prema kompu. i cak i malo zakasnio. u 13:41 bilo vec na burzi a ja gledao tek iza 14. i tad je cijena jos mirovala. kakav drop sad. bome nikad bolji izlazak nisam imao.

ali ko zna sta se iza brda valja. mozda ovo jos sretno zavrsi iako za sad ne djeluje bas tako.
imao sam vjere i u tog mazala al ovo sa ovim dokapitalizacijama u zadnjih godinu dve izgleda lose.
ili djuro zbilja tolko smrdi ili nesto ne valja s tom upravom.
kak se sad ovo moglo sj…t?

AL čekajte malo, možda su baš zbog crnog čelika produžili ili ne znam koga, možda je još zaintereisranih po 20, mislim, pomalo

nakon brzog pada dionice od -30%, sad će opet krenuti ukrcaji i odbijanac pa širenje vala optimizma kako će u srijedu kuvajčani preuzeti DDJH…viđeno ovdje već 100 puta :-))

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

New Report

Close