DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Što se mene tiče, želio bih da u 14:01 izađe obavijest da je Crni čelik uplatio 250 milijuna, a u 14:02 da su potpisali ugovor za Kuvajt. Ali jedno su moje želje, drugo realnost. Ako sve bude u redu, ipak treba ispisati sve te obavijesti po proceduri, prošli put su isto prvo u petak objavili obavijest o postignutoj cijeni, a u ponedjeljak cijelo izvješče.



Vjerujem da danas nećemo ništa saznati, bar ne većina ljudi, najranije tek u ponedjeljak. Tko ima želje i vremena, može čamiti u Strojarskoj pred neboderom i izvještavati jesu li se pojavili ljudi u haljama i s punim koferom novaca 🙂

bilo bi normalno da danas u neko vrijeme iza 14 sati pošalju obavijest na ZSE o tome ima li pristiglih ponuda i ako ima koliko ih je došlo te da će iste biti naknadno analizirane
[/quote]

Danas uprava određuje cijenu iza 14h, pošto se do 14h mogu predati ponude.

24.10.2017. Uprava određuje uspješnost izdanja novi dionica prema stanju upisa i uplata.

To sve piše u javnom pozivu koji je objavljen na ZSE.

U utorak ćemo sve znati.

Lp

Dakle ako nema ponude danas će odmah javiti da nije uspjelo, ako daju cijenu znači da je stigla ponuda Crnog čelika, ili da se (manje vjerojatno) skupilo 250 milijuna drugih ponuda. A u utorak onda samo obavijest da su i uplatili novce.

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

A ŠTO se dešava ako Crni čelik ne da ponudu?
Da li ima nekakvih mogućnosti tužbe zbog pištanja lažnih vijesti koje su nekima ôčito omoğučilo zaradu od 100% u 2 mjeseca.

Hvala na odgovoru.

Ps. Pretpostavljam da Hanfa nije ni za ovo nadležna.
Manipulacija tržištem ne spada u njihovu domenu.
Oni se samo brinu da se izvještaji objave ns vrijeme i za to su placeni.

u iščekivanju rezultata dokapa ralica čisti prodaju 😉

Ignore: KressoM, delux

Izgleda mi da su se fondovi zaigrali s upisnicama.

[i]"Reality is a cloud of possibilities, not a point."[/i]

šta bi sad ta obavijest značila, da i OMF-ovi i OIF-ovi žele izvršiti dokap DDJH?? hoće li oni biti drugi blok s ponudom + ponuda Crnog čelika (pripetavanje?) 😉

Ignore: KressoM, delux

Prema ovome zna se samo da će dokap uspjeti ali tko će biti kupac ne znamo.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

ćorak ?

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/KiLd30fnW8AsphmImAJDbg==.pdf

‘sve ako interes ulagatelja opravdava produženje razdoblja upisa’

dakle dokap ide. tko dokapitalizira znati će se…

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Nista do 23…hmm

Umjesto obavijesti o cijeni dokapa objavljena je obavijest o produljenju roka upisa dionica?! Nije dobro, nije dobro… moglo bi tu biti svega

moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju, već su izraz osobnog mišljenja

New Report

Close