DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


A kud će sad taj milijun i budući milijuni?
Možda u vlen, dlkv ili turiste?
Brodari možda?

Prije misec i nesto sitno,bio sam u minusu sa djurom 10000kn…Ovim putem zahvaljujem KUVAJCANIMA…danas sam se….ustvari jucer sam stavio cijenu 39,70….sad sam na novom poslu..pa mi trgovanje ispada iz igre…hebiga….07-15..radno vrime…jucer dodem kuci..odem u wc…upalim pbz investor…vidim cijena porasla…mislim se dal da ostavim 39,70 ili da dignem…ja sam u dionicam tek od veljace…nemam zivaca gledati minus….jutros prije posla u 06:00 na wc,promjenim na 41,70…tako da sam ipak izvukao neki plusich….s tim novcima cu kupiti malo rivp-a

Po tržišnoj kapitalizaciji rekao bi da je ovdje već ugrađen posao stoljeća i tisućljeća..
Neka nam živi đuro…

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Posao stoljeća je težak oko 400 tis zelembaća a marža između 7-10% pa slobodno izračunaj koliko sa samo tim poslom vrijedi đuro. Svaki dioničar ima svoje kalkulacije za in ili out… Moj osoban stav je (kao i svojevremeno kod korfa na cc.80kn) sa ulazom na 26kn da sam in i nakon dokapa jer suma-sumarum privatni kapital stvara novu vrijednost za razliku od države.

ako se ne varam, sutra je zadnji dan za predaju ponuda za dokap? do koliko točno sati?

Ignore: KressoM, delux

Meni je djuro previse zasada. Ali ja ko ja, uvijek malo kasno palim. Ima.mkcap ko Rivp, to je stvarno puno


… Ima.mkcap ko Rivp, to je stvarno puno

je, samo koliko turističkih tvrtki imaš u RH i u okruženju koje imaju u vlasništvu hotele? bezbroj….
a koliko imaš firmi koje proizvode borbena vozila i koje bi mogle raditi remont kuvajtskih tenkova, pogotovo ako kuvajčani postanu za koji dan vlasnici firme? u tome je poanta ove priče

Ignore: KressoM, delux


ako se ne varam, sutra je zadnji dan za predaju ponuda za dokap? do koliko točno sati?

14

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Bisakovi, previše je tu meni ako.
Jer se oslanjate na jedan posao.

Meni bi više imalo smisla govoriti o tome kako će se mijenjati uprava i skroz cijeli pravac firme. To mi je ok.
Al trenutna valuacija je uff uff, fundamenti u nebesa otišli.

Nekažem da firma neće napredovati već kažem da je cijena vrhunski napredovala prije firme



ako se ne varam, sutra je zadnji dan za predaju ponuda za dokap? do koliko točno sati?

14
[/quote]

hvala…znači danas popodne ćemo definitivno saznati hoće li DDJH krenuti u pravcu snažnog razvoja ili će se nastaviti koprcati radeći poslove s malom maržom

Ignore: KressoM, delux




ako se ne varam, sutra je zadnji dan za predaju ponuda za dokap? do koliko točno sati?

14
[/quote]

hvala…znači danas popodne ćemo definitivno saznati hoće li DDJH krenuti u pravcu snažnog razvoja ili će se nastaviti koprcati radeći poslove s malom maržom
[/quote]

To sigurno nećeš danas znati. To ćeš znati za najmanje godinu dana.




ako se ne varam, sutra je zadnji dan za predaju ponuda za dokap? do koliko točno sati?

14
[/quote]

hvala…znači danas popodne ćemo definitivno saznati hoće li DDJH krenuti u pravcu snažnog razvoja ili će se nastaviti koprcati radeći poslove s malom maržom
[/quote]

Vjerujem da danas nećemo ništa saznati, bar ne većina ljudi, najranije tek u ponedjeljak. Tko ima želje i vremena, može čamiti u Strojarskoj pred neboderom i izvještavati jesu li se pojavili ljudi u haljama i s punim koferom novaca 🙂


Vjerujem da danas nećemo ništa saznati, bar ne većina ljudi, najranije tek u ponedjeljak. Tko ima želje i vremena, može čamiti u Strojarskoj pred neboderom i izvještavati jesu li se pojavili ljudi u haljama i s punim koferom novaca 🙂

bilo bi normalno da danas u neko vrijeme iza 14 sati pošalju obavijest na ZSE o tome ima li pristiglih ponuda i ako ima koliko ih je došlo te da će iste biti naknadno analizirane

Ignore: KressoM, delux

New Report

Close