DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

No, kao što je nedavno izjavio jedan član foruma.Dobro je što ima i takvih, jel održavaju likvidnost burze.

------------------------------------------------------------------------------------------------- [b]"Smije li čovjek na burzi donositi zaključke pod utjecajem alkohola?"[/b] "Da.Alkoholizirano stanje može stimulirati fantaziju i odstraniti kolebanja, a to je često osobito dobro." Kostolany

quote=vorda]
Pravi frajeri su oni koji nanjuše lovu, kupe dionicu, nakon par dana izađu s +20% i onda se bace na neku drugu. To treba znati, za to treba imati muda.
[/quote]
Svaka čast VORDA,
To je vrlo hrabro i pravi je put za obogatiti se za par mjeseci,
međutim što ako sve pođe po zlu i investitora zahvati tkz “kockarski efekt” samo ulaže – hvata vrh rasta – a poslije nastupi korekcija pa stalno gubi i jedno se jutro probudi bez 50% ili više portfelja.
Ja nemam hrabrosti ni znanja igrati tako, već dobro analiziram i procijenim buduća kretanja firme i uložim na dulji rok cca 1 godine i zaradim ponešto.

Puno sreće i lijepi pozdrav
Goran 8

[smiley1]

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Ajmo mi natrag k Đuri.
U današnjem poslovnom lijepe najave.
Bit će posla za malog Đuricu. [smiley2]

La vita e bella!

Da, sta kazu?

Nisam jos stigao popiti jutarnju kavicu, a i malo se “lijecim” od jucerasnjeg tulima[smiley13]


Da, sta kazu?

Nisam jos stigao popiti jutarnju kavicu, a i malo se “lijecim” od jucerasnjeg tulima[smiley13]

http://www.poslovni.hr/39458.aspx

evo ja ću… gledajući malo unatrag moram priznati da je FIMA priču okok DDJH-a majstorski odigrala

1. pokupovala je većinu od SLPF-a sa svoja tri subjekta
2. lijepo ju je digla i sačekala realizaciju najava
3. na samu objavu realizacije najave obranila je rast cijene, čak dodatno i zaradila kupujući niže i sve to radi pripreme prodaje novom subjektu i naglom rastu nakon toga
4. odmah nakon izvještaja prodaje svom novom fondu (k tome se osigurava od HANFE izjavama kako oni izlaze iz DDJH-a zbog blabla) i slijedi nagli rast i ogromni prometi
5. 3 subjekt prodaje kompletan portfelj trećem novom fondu HPB zato da na višim razinama dovede nove zainteresirane snage a sa glavnim svojim subjektom čeka rast

Svaka čast

nema mi druge nego se zae..ti

Evo ekipo vratio se ja u Đuru. Nisam mogao odoljeti ovom tekstu o pucanju penala bez golmana jer to ne može nitko fulati. I koštalo me bogami, 2 izleta: izlaz po 170 ulaz po 185 i sad izlaz po 217 i danas ulaz po 229. No jedan dio sam stalno imao. Sa Đurom se ne isplati igrati i više ne izlazim. Pozdrav!

Danas se po djuri opasno tuce, skoro sve skinuto s aska, do sad preko milju prometa [smiley1]

Pretpostavka je majka svih zaj***

Ali sam super zadovoljan, jer za minimalno 200 mil Eura novog posla kojeg Đuro dobiva ja sam platio samo 12 kuna po dionici. A ovaj posao vrijedi u startu minimalno 120 kn po dionici. [smiley1]


Evo ekipo vratio se ja u Đuru. Nisam mogao odoljeti ovom tekstu o pucanju penala bez golmana jer to ne može nitko fulati. I koštalo me bogami, 2 izleta: izlaz po 170 ulaz po 185 i sad izlaz po 217 i danas ulaz po 229. No jedan dio sam stalno imao. Sa Đurom se ne isplati igrati i više ne izlazim. Pozdrav!

Šteta tenkista!Na burzi si sam sebi najveća opasnost tako kažu stari burzovnjaci!Al evo sad si i ti bogatiji za jedno iskustvo a to je da ne ispuštaš “zlatnu koku” nikad.
pozdrav

Novac je kisik burze!

Da, dobro je cuvati “zaltnu koku”, samo je pitanje koliko ce se doticnih naci u vlastitom kokosinjcu… Da ne odlutaju kod susjeda…

Moram ti reći rocky da sam i ja razmišljao o usporedbi LKRI sa Đurom još prije nego si ti počeo pisati o tome. Tu bi još dodao i PTKM. Nije mi jasno kako te 2 dionice mogu biti skuplje od đure, po kojim kriterijima, realno bi bilo da je obrnuto? Ne spavam mirno dok ih oboje ne prešišamo.

New Report

Close