DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Meni amateru ova cijena djeluje pre-pre-prevelika za ulazak. Idealna je za izlazak.
Zašto dati 5x više od knjigovodstvene vrijednosti za nešto što je još tako nedefinirano (kosturi iz ormara, puno uhljeba, pitanje novih poslova, jakost novog možda većinskog vlasnika…).
DDJH po meni danas vrijedi max. 2x BV (oko 15-20 kuna) i to je to. Taman koliko nudi CČ.
Kada krene temeljito restrukturiranje, onda ćemo pričati o većim fer cijenama dionice.
Znam da me sada svi kupci po 30, 40 i više kuna ne mogu smisliti, ali sori ekipa… za višak love ste si mogli kupiti nešto drugo (luksuznije),
a ne nešto derutno kao DDJH.

sad je na hrt4 bilo da su hr ceste platile Đuri za most čiovo.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

skida se s aska, ulagači očito vjeruju u uspješan dokap

Ignore: KressoM, delux

Upis dokapa je krenuo od 09.10….lako moguce da su ponude ( ponuda ) vec stigle..

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Upis dokapa je krenuo od 09.10….lako moguce da su ponude ( ponuda ) vec stigle..

Pozdrav

sumnjam, 250 mil.kuna je velik iznos i Crni čelik će vjerojatno pričekati zadnji dan za predaju ponude da vidi hoće li se još tko veći javiti pa da može prilagoditi svoju ponudu.
ovo današnje skidanje s prodaje je vjerojatno zbog uvjerenja ulagača u pozitivan rasplet dokapa i promjenu vlasničke strukture DDJH krajem ovog mjeseca

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

svaki dan po 0,5-1 kuna prema gore pa dok ne dođe formalna odluka kako je prošao dokap, mogao bi DDJH biti na 45 kn 😉

Ignore: KressoM, delux


svaki dan po 0,5-1 kuna prema gore pa dok ne dođe formalna odluka kako je prošao dokap, mogao bi DDJH biti na 45 kn 😉

Pa sta nije vec odavno dokap uracunat u cijenu? 🙂

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."



svaki dan po 0,5-1 kuna prema gore pa dok ne dođe formalna odluka kako je prošao dokap, mogao bi DDJH biti na 45 kn 😉

Pa sta nije vec odavno dokap uracunat u cijenu? 🙂
[/quote]

izgleda da se “uračunato” kod DDJH resetira na kraju dana pa svako jutro kreće novi start 😉
ali neka, treba nam na ovoj sumornoj burzi vedrih priča

Ignore: KressoM, delux

Približavamo se tržišnoj kapitalizaciji od milijardu kuna što i nije loše za jednu stečajušu. Imali itko ideju kada će se r-b pretvarati u r-a?

Sa dionicom se pred godinu dana trgovalo oko 50 kn a kad pogledate financijske rezultate od tada do sad napravljen je pozitivni pomak plus Crni čelik ukoliko postane većinski može biti samo daljnji pozitivan segment za dionicu, tako da ne bi bilo iznenađujuće sa ugovorenim velikim inozemnim poslom da cijena dionice vrijedi i više od 70kn.

Preko 15 milijuna dionica po 20 Kn + RA serije imate preko 22,65 milijuna dionica, ako dokap uspije .
U tom slučaju DDJH bi imao nominalnu vrijednost 453 milijuna K.
Po današnjoj cijeni vrijedi skoro milijardu Kuna.
Da nije DDJH našao naftu ispod tvornice ?

Ma tko te to pita. Kad igrači vode kolo, a budale ih slijede onda ništa nije nemoguće. Tko zadnji magarac. I neka ugasi svjetlo, na izlasku.

New Report

Close