DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ROCKFELLEROV FOND BLACK ROCK VLASNIK PATRIJE I ĐURE ĐAKOVIĆ

使用を信頼し、あなた自身の能力の

“ROCKFELLEROV FOND BLACK ROCK VLASNIK PATRIJE I ĐURE ĐAKOVIĆ”
….piše žuti tisak

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Znam žut je. Još malo pa ćemo više znati.

使用を信頼し、あなた自身の能力の






ni slova ni trgovine,,,? naglo ste utihnuli ,,,sto ce rec?

Pa ovo je ocekivano. Ceka se neka sljedeca vijest. Ovaj tjedan bi trebao biti oglasen javni poziv za dokapitalizaciju. Pa tako u valovima.
[/quote]

znamo svi zašto ZSE stoji, nema to veze sa DDJH
[/quote]

DDJH ce imati svoj tijek, neovisno o ZSE, a ovisno o ishodu dokapa.
[/quote]

dokap po 20 kn će biti uspješan, Crni čelik postat će većinski i to je to, no to je sve već percipirano na ZSE kroz rast cijene sa 25 na 35 kn…za neki daljnji rast trebat će nešto novo i konkretno
[/quote]

Ne bih se složio.
Tržište ne percipira da je Crni Čelik unutra, tj. kuvajčani. Niti to ja tako percipiram kao dioničar. Da je tome tako ( da tržište percipira da je Cni Čelik gotova stvar ) sigurno ne bi cijena bila na 35 kuna. Sve je to upitno ali to je i čar ulaganja na burzi.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]







ni slova ni trgovine,,,? naglo ste utihnuli ,,,sto ce rec?

Pa ovo je ocekivano. Ceka se neka sljedeca vijest. Ovaj tjedan bi trebao biti oglasen javni poziv za dokapitalizaciju. Pa tako u valovima.
[/quote]

znamo svi zašto ZSE stoji, nema to veze sa DDJH
[/quote]

DDJH ce imati svoj tijek, neovisno o ZSE, a ovisno o ishodu dokapa.
[/quote]

dokap po 20 kn će biti uspješan, Crni čelik postat će većinski i to je to, no to je sve već percipirano na ZSE kroz rast cijene sa 25 na 35 kn…za neki daljnji rast trebat će nešto novo i konkretno
[/quote]

Ne bih se složio.
Tržište ne percipira da je Crni Čelik unutra, tj. kuvajčani. Niti to ja tako percipiram kao dioničar. Da je tome tako ( da tržište percipira da je Cni Čelik gotova stvar ) sigurno ne bi cijena bila na 35 kuna. Sve je to upitno ali to je i čar ulaganja na burzi.

lp
[/quote]

formalno još nije jer je preostalo par dana, ali natječaj je složen za njih, cifra koja se traži je baš tolika koliko oni nude, mijenja se NO kako su oni tražili tako da su šanse da Crni čelik ne postane ovdje većinski manje od 0,1%…. to je i potaklo rast sa 25 na 35 kn, možda još malo jednokratno skoči cijena kad to bude formalno objavljeno pa će taj rast ekipa iskoristiti za iskrcaj, ali to je za sada to …za nešto više trebat će prave vijesti (oko remonta tenkova i sl.)

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Bilo kako bilo,ovdje se jedino nesto desava a po svemu sudeci tek bi se moglo desiti.
Nejasni su mi ovi prosipatelji crnila,kao da neki zele da sve propadne i da sve dionice otidu na nula kuna.
Ne razumijem tu logiku.
Sto li je u glavi tim ljudima.
Ili su mozda izgubili previse novca pa zele da svi sve izgube.


Bilo kako bilo,ovdje se jedino nesto desava a po svemu sudeci tek bi se moglo desiti.
Nejasni su mi ovi prosipatelji crnila,kao da neki zele da sve propadne i da sve dionice otidu na nula kuna.
Ne razumijem tu logiku.
Sto li je u glavi tim ljudima.
Ili su mozda izgubili previse novca pa zele da svi sve izgube.

bezvezan post…ajde odskrolaj do vrha stranice i citiraj bar jedan post koji je po tebi crnilo i obrazloži po čemu je prosipanje crnila?

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....








ni slova ni trgovine,,,? naglo ste utihnuli ,,,sto ce rec?

Pa ovo je ocekivano. Ceka se neka sljedeca vijest. Ovaj tjedan bi trebao biti oglasen javni poziv za dokapitalizaciju. Pa tako u valovima.
[/quote]

znamo svi zašto ZSE stoji, nema to veze sa DDJH
[/quote]

DDJH ce imati svoj tijek, neovisno o ZSE, a ovisno o ishodu dokapa.
[/quote]

dokap po 20 kn će biti uspješan, Crni čelik postat će većinski i to je to, no to je sve već percipirano na ZSE kroz rast cijene sa 25 na 35 kn…za neki daljnji rast trebat će nešto novo i konkretno
[/quote]

Ne bih se složio.
Tržište ne percipira da je Crni Čelik unutra, tj. kuvajčani. Niti to ja tako percipiram kao dioničar. Da je tome tako ( da tržište percipira da je Cni Čelik gotova stvar ) sigurno ne bi cijena bila na 35 kuna. Sve je to upitno ali to je i čar ulaganja na burzi.

lp
[/quote]

formalno još nije jer je preostalo par dana, ali natječaj je složen za njih, cifra koja se traži je baš tolika koliko oni nude, mijenja se NO kako su oni tražili tako da su šanse da Crni čelik ne postane ovdje većinski manje od 0,1%…. to je i potaklo rast sa 25 na 35 kn, možda još malo jednokratno skoči cijena kad to bude formalno objavljeno pa će taj rast ekipa iskoristiti za iskrcaj, ali to je za sada to …za nešto više trebat će prave vijesti (oko remonta tenkova i sl.)
[/quote]

Formalno još nije da. Ako su vama šanse manje od 0,1 % onda vam je ovo prilika za ulaz po meni. Za mene je gotovo kada je gotvo, ovo je HR ipak, + Crni Čelik je dao neke uvjete koji su se odnosili za dokapitalizaciju na proškoj skupštini i samo za prošlo skupštinu a što nije usvojeno, već je usvojeno da se da prilika za novu skupštinu. Po mojem shvačanju obvezujuća ponuda je vrijedila za prošlu skupštinu.
Tako da bih ja bio oprezan, kako i jesam, a takvo je i tržište.
lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Formalno još nije da. Ako su vama šanse manje od 0,1 % onda vam je ovo prilika za ulaz po meni. Za mene je gotovo kada je gotvo, ovo je HR ipak, + Crni Čelik je dao neke uvjete koji su se odnosili za dokapitalizaciju na proškoj skupštini i samo za prošlo skupštinu a što nije usvojeno, već je usvojeno da se da prilika za novu skupštinu. Po mojem shvačanju obvezujuća ponuda je vrijedila za prošlu skupštinu.
Tako da bih ja bio oprezan, kako i jesam, a takvo je i tržište.
lp

ma ući se može uvijek, međutim na ovakvoj burzi sve veći problem postaje izaći iz dionice, pogotovo bez minusa… a kad se formalno objavi da je Crni čelik postao većinski, masa trejdera pojuriti će prema izlazu po staroj trejderskoj poslovici “sell on news” i pitanje je hoće li izlaz tada biti dovoljno širok za sve….da su normalna vremena i da je ovo normalna likvidna burza, vjerojatno bih drugačije razmišljao, ali u ovakvoj situaciji mrtvila i depresije na ZSE ću radije pustiti da se ovo odigra bez mene nego zaglaviti unutra….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/mybvvjmlRxYmzItbP3YObg==.pdf

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Očekivano, jedino kako Crni čelik ovdje može ispasti iz igre je da se nađe kumulativno najmanje 250 mil kuna mimo njih (što se neće dogoditi). Inače pravila alokacije isključuju sve druge nakon što oni za minimalnu količinu stave cijeli dokap

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Đuro Đaković Grupa objavila javni poziv za dokapitalizaciju u iznosu od 250 milijuna kuna

Ignore: KressoM, delux

New Report

Close