DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne bi 5 kuna uložio kad vidim ovakve poraste .
Nakon dokapa ste uletili na 2 i pol booka na cijenu od 36 kuna(po novom izračunu) a debt to equity je 1,83 dakle još dosta visoko za proizvodnju. Nekia “udobni” raspon je do 1-1,2 !
Znam da se kupuje budućnost ali ste je već dobrano kupili.

Neće ići dokap po 20 za sitnu raju.
Cijena je tu gdje jest jer su velika očekivanja od budućnosti.
Netko to smatra opravdanim, a netko ne, ali rezultanta je ova koja jest.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


Ne bi 5 kuna uložio kad vidim ovakve poraste .
Nakon dokapa ste uletili na 2 i pol booka na cijenu od 36 kuna(po novom izračunu) a debt to equity je 1,83 dakle još dosta visoko za proizvodnju. Nekia "udobni" raspon je do 1-1,2 !
Znam da se kupuje budućnost ali ste je već dobrano kupili.

da imate 2mil. kom. kupljanih u dokapu po 20, što bi vi jutros radili, nego se malo razgibali s par stotina tisuća kuna na burzi, a znate da sljedba samo čeka, budućnost jeste obećavajuća, ali bilo je toga i na PTKM


Zašto netko plaća 36 kuna kad ide dokap gdje će se pretpostavljam moći kupiti po 20? Zar se isplati platiti 80% više onima koji nemaju 800.000,00 kuna?

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/D6jmLeeiKk4keXdFEtsDQA==.pdf

Tu neki tvrde da mali ne mogu učestvovati,nemam pojma,iskreno nisam ni pratio baš ovaj dio.Ako se ipak može predlažem da se okupi 5-6 ulagača kupimo po 20 i uvalimo ovima na 40!: 🙂
Easy money.

"Only dead fish swim with the stream"

Easy money je bio od 26 do 38 hehe. Pjevajte borbene.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Ovdje na DDJH ludilo. Nema druge rijeci za ovo.
Mada su neki vec dobro zaradili i za njih je ovo bilo sve sretno i uspjesno. Neki ce dakle imati novac u ruci, a neki nadu.

Malo skratio, a sad sačekuša na bidu…
Vjerujem u budućnost strateški, ali nije loše ni odigrati taktički.:-)

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

mislim da je trenutno u pravu jedino PoAskuBidu..ništa tu nije poznato i nema nikakvog opravdanja za ovaj rast – odvija se razmjena između onih koji vjeruju i onih koji ne vjeruju, sretni su i jedni i drugi, a najsretniji je trader koji je u zadnjih tjedan dana mogao dignut 50%..ništa emocija, samo posao..

Drugo je to. Mi mali se moramo sakrit kad pucaju velikim kalibrom i pametno odigrat da ne bi bez glave ostali.
Ali evo za pol sata ili sat može izać neka obavijest da crni čelik neće ući ili nešto da se iskomplicira pa ti cijena rokne 20% što kažeš keks.
Kad uključiš psihu to ti je super recept za izgubiti pare.

Provjerititi malo moje dionice… Dobiti skoro pa ni nema sve ove godine.
A kad je i ima, majko mila, net marže 1 do 2% .

Da da znam da tu je sada nov vlasnik pa ovo/ono ali to je takav posao da uz povećanje prihoda ide i povećanje troškova. Za napravit vagon/kamion trebaš platiti puno struje,čelika,dijelova i radnika da ga slože


Easy money je bio od 26 do 38 hehe. Pjevajte borbene.

Nemoj tako,znam da si ti kupio po najnižoj i da ćeš prodati na najvišoj kad se cijena počne rušiti. 🙂
Mi ostali,obični smrtnici,moramo ići na sigurno,koliko je to već moguće,šta je loše u tome?Mi zaradimo 100% a kupac po 40 će u budućnosti prodavati na 100,200,500,10000…tko zna koliko…svi sretni i zadovoljni!

"Only dead fish swim with the stream"

Nema ništa loše u tome, smiješ sanjati. Ja radije biram realnost a realnost je rast cijene sa 26 do 39.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

šteta što je stala ona jaka volatilnost od prije par dana, to je stvarno bilo uzbudljivo pratiti 🙂

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

New Report

Close