DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ne kosi uopce vadis citate iz konteksta,da misle da vrijedi vise od 20 toliko bi i ponudili,davno prije.I ne samo oni.Ovako je bilo dajte po 20 ili ne morate uopce.A sad se ti opet pravi da ti nis ni jasno.

ovo sta ti je serislav reko to bi ti i ja rekao. svi pa i njegov brat znaju kakva je situacija sa djurom i sa prijasnjim dokapitalizacijama. I sad ti ovako pronicljiv kakav jesi, reci mi da znas da u zadnjoj nije bilo nikakvog ili slabog zanimanja i na kraju su prihvatili samo 50mil po 20kn (znaci da ih ta cijena zadovoljava kao upravu jer vide da ne mogu skupiti vise), ti bi naravno dosao i ponudio vise?
to bi morao bit totalni krele taman da imas posao stoljeca u rukavu ponudit za djuru kad znas (vidljivo iz zadnje dokapitalizacije) da je i tih 20 navuceno..mogli su i 15 ili 10 ponudit. mozda bi i to uprava i dionicari prihvatili i mozda cak i sa tom cijenom je trzisna cijena premala a mozda je i prevelika. sve ovisi o tome sta novi vlasnik donosi. ako i ne donosi patrie, samo da donese reda i micanja uhljeba i ne profitabilnih djelatnosti vec je napravio korak naprijed.

I rest my case..ti ili njemas dovoljno godina ili za ekonomsku logiku nisi nadaren. tu se vise nema sta objasnjavat.



Ne kosi uopce vadis citate iz konteksta,da misle da vrijedi vise od 20 toliko bi i ponudili,davno prije.I ne samo oni.Ovako je bilo dajte po 20 ili ne morate uopce.A sad se ti opet pravi da ti nis ni jasno.

ovo sta ti je serislav reko to bi ti i ja rekao. svi pa i njegov brat znaju kakva je situacija sa djurom i sa prijasnjim dokapitalizacijama. I sad ti ovako pronicljiv kakav jesi, reci mi da znas da u zadnjoj nije bilo nikakvog ili slabog zanimanja i na kraju su prihvatili samo 50mil po 20kn (znaci da ih ta cijena zadovoljava kao upravu jer vide da ne mogu skupiti vise), ti bi naravno dosao i ponudio vise?
to bi morao bit totalni krele taman da imas posao stoljeca u rukavu ponudit za djuru kad znas (vidljivo iz zadnje dokapitalizacije) da je i tih 20 navuceno..mogli su i 15 ili 10 ponudit. mozda bi i to uprava i dionicari prihvatili i mozda cak i sa tom cijenom je trzisna cijena premala a mozda je i prevelika. sve ovisi o tome sta novi vlasnik donosi. ako i ne donosi patrie, samo da donese reda i micanja uhljeba i ne profitabilnih djelatnosti vec je napravio korak naprijed.

I rest my case..ti ili njemas dovoljno godina ili za ekonomsku logiku nisi nadaren. tu se vise nema sta objasnjavat.
[/quote]

Da,pravi se javlja,još nedavno ti se investicijska strategija zasnivala na citatima sa bloga i onog vašeg PR stručnjaka Mazala,šta on kaže to je tako,o 100m kn dobiti da i ne pišem,uzaludno smo ja i još neki na Moj Novac tvrdili drukčije,ne može đuro sa svojim varenjem biti profitabilan kao Patria koja mu je prepustila tehnologiju valjda besplatno,sad vam je glavna teza da sa novim gazdom samo nebo je granica.
Sad,sitnica da li je dionica na 20-35-50-100 vama potpuno nebitno. 🙂
Ne daj bože usporediti kompanije sa nekom vani,činjenica da konkurent iz Izraela za isti posao ponudi više nego duplo nižu cijenu,vama također apsolutno ništa ne govori.

"Only dead fish swim with the stream"

Osobno se ne razumjem u te dokapitalizacije, pa ce mi netko sigurno ovdje pojasniti. Evo prospekt nisam imao prilike procitati a vjerojatno i necu, ali moje je pitanje izuzetno jednostavno za poznavatelje situacije dokapa kod DD, a meni je enigma. Dakle ako se odlucim sudjelovati u dokapu u vrijednosti 864.300,00kn u kojima nudim 20,10kn po dionici i ocekujem upis 43.000 dionica, jel to sigurno da ce moja ponuda proci i da cu biti “ponosni” vlasnik toliko “papirica DD” ???

ne vidim kako bi prelazak iz državnog u privatno vlasništvo ovakve firme mogao biti loš?
mogu se okolnosti na tržištu promjeniti ali će privatno kvalitetnije reagirati na nove izazove.
može privatno i još dodatno dokapitalizirati ako bi se trebalo.
znači opstojnost bitno izglednija a to je okretanje novog lista ako ne i poglavlja.
čestitam strpljivama koji su dočekali.
tempo ćemo tek vidjeti ali dugoročno je jedan smjer bitno izgledniji.

p.s.
nemam dionice ddjh,za sada…

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...


Osobno se ne razumjem u te dokapitalizacije, pa ce mi netko sigurno ovdje pojasniti. Evo prospekt nisam imao prilike procitati a vjerojatno i necu, ali moje je pitanje izuzetno jednostavno za poznavatelje situacije dokapa kod DD, a meni je enigma. Dakle ako se odlucim sudjelovati u dokapu u vrijednosti 864.300,00kn u kojima nudim 20,10kn po dionici i ocekujem upis 43.000 dionica, jel to sigurno da ce moja ponuda proci i da cu biti "ponosni" vlasnik toliko "papirica DD" ???

Čak i da ponudiš 251 milja neće ti proći.

Najsigurnije znak za blagostanje neke zemlje jeste porast broja njenog stanovništva.


Osobno se ne razumjem u te dokapitalizacije, pa ce mi netko sigurno ovdje pojasniti. Evo prospekt nisam imao prilike procitati a vjerojatno i necu, ali moje je pitanje izuzetno jednostavno za poznavatelje situacije dokapa kod DD, a meni je enigma. Dakle ako se odlucim sudjelovati u dokapu u vrijednosti 864.300,00kn u kojima nudim 20,10kn po dionici i ocekujem upis 43.000 dionica, jel to sigurno da ce moja ponuda proci i da cu biti "ponosni" vlasnik toliko "papirica DD" ???

Duro prodaje jedino i isključivo paket, ponavljam paket od 12,5 milijuna dionica. Ne prodaje ni pola, ni trećinu ni desetinu paketa, nego samo CIJELI PAKET. To nije nista neobicno, tako je i drzava npr nedavno prdla luku rijeka.

Tko želi sudjelovati mora, ponavljam mora ponuditi najanje 20 kn puta 12,5 miliuna dionica. Ne moze pundidit manje od 20 kn i ne moze ponuditi manje od 12,5 milijuna dionica. Ako nema on sam toliko para, može se udružiti pa ti taj svojih 800 000 kn, a tvoj partner će dati sotatak do 250 milja. To je smisao 800 000 – točnije rečeno kad se dionice nude kvalidifcitranim ulagačima tj onima koji mogu uplatit najmanje 100 000 eura, onda se za njih ne mora izdavati prospekt. Zato tih 800 000 kn i zato isklkučenje prava prvenstva.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Zna li netko kada će r-b biti pretvorene u r-a?



Osobno se ne razumjem u te dokapitalizacije, pa ce mi netko sigurno ovdje pojasniti. Evo prospekt nisam imao prilike procitati a vjerojatno i necu, ali moje je pitanje izuzetno jednostavno za poznavatelje situacije dokapa kod DD, a meni je enigma. Dakle ako se odlucim sudjelovati u dokapu u vrijednosti 864.300,00kn u kojima nudim 20,10kn po dionici i ocekujem upis 43.000 dionica, jel to sigurno da ce moja ponuda proci i da cu biti "ponosni" vlasnik toliko "papirica DD" ???

Duro prodaje jedino i isključivo paket, ponavljam paket od 12,5 milijuna dionica. Ne prodaje ni pola, ni trećinu ni desetinu paketa, nego samo CIJELI PAKET. To nije nista neobicno, tako je i drzava npr nedavno prdla luku rijeka.

Tko želi sudjelovati mora, ponavljam mora ponuditi najanje 20 kn puta 12,5 miliuna dionica. Ne moze pundidit manje od 20 kn i ne moze ponuditi manje od 12,5 milijuna dionica. Ako nema on sam toliko para, može se udružiti pa ti taj svojih 800 000 kn, a tvoj partner će dati sotatak do 250 milja. To je smisao 800 000 – točnije rečeno kad se dionice nude kvalidifcitranim ulagačima tj onima koji mogu uplatit najmanje 100 000 eura, onda se za njih ne mora izdavati prospekt. Zato tih 800 000 kn i zato isklkučenje prava prvenstva.

[/quote]

Prodaja odnosno privatizacija Luke Rijeka nema nikakve veze s dokapitalizacijom DDJH. Nabadaš bezveze.

Samo zlonamjerni i jalni mogu tražiti dlaku u jajetu ovoj famoznoj vijesti o dokapu DDJH. Vidim da neki ovdje sipaju jaču žuć a sve jer nije pošlo onako kako su zamislili a zamislili su da Vlada po običaju izjalovi potencijalnog investitora. Sjećam se kad je DDJH nedavno bio na 56 kn niste ovoliko žući izlijevali a sad kad je situacija neviđeno bolja a dionica na 35 kn vi se obrušavate kao zadnja da ne kažem šta… Mi uživamo, imali smo fini vikend, a vas mi je žao jer niste ušli ispod 30. Pozdrav svim teoretičarima zavjere.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

vidjet ćemo za petnaestak dana kako će se ovo raspetljati, nadajmo se da će ponuda Crnog čelika proći i da će se konačno staviti točka na “i” u ovoj dugogodišnjoj trakavici

Ignore: KressoM, delux

baš da vidimo hoće li ovaj kupac i u 09,30 ostaviti kupovni nalog od 1000 komada na 38 kn?

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Zašto netko plaća 36 kuna kad ide dokap gdje će se pretpostavljam moći kupiti po 20? Zar se isplati platiti 80% više onima koji nemaju 800.000,00 kuna?

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/D6jmLeeiKk4keXdFEtsDQA==.pdf

New Report

Close