DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Danas u novinama je izašao oglas da đurina montaža zapošljava nove radnike radi povećanja poslova u 2007 i 2008. asko ništa drugo biti će veći prihodi

vorda:

copan, 10.04.2007. u 09:52
Međutim, svakome tko zna čitati FI sigurno je jasno da su ove godine radili lošije nego lani.

copan, 10.04.2007. u 09:52
…Ja samo repliciram onima koji FI pogrešno tumače jer, za razliku od špekuliranja, to je ono što mi je dobro poznato…

Čitajuči tvoje postove mogu reči samo jedno… FI su vjerovatno zadnja stvar za koju možeš reči da poznaješ…
Jednom sam ti čak i replicirao (na HG Spotu čini mi se) gdje si iznosio svoje “poznavanje” računovodstva i FI i zato nemoj zagađivat ovu temu… usporedbom ovog izvješća sa foruma sa prošlom godinom može se zaključiti više stvari koje mogu biti potpuno oprečne… stvar je samo u načelnom stajalištu onog tko tumači… može biti afirmativno raspoložen ili pak suprotno može sve gledati crno… tj. za kvalitetnu analizu nedostaje dosta podataka, ali neda mi se sad to objašnjavat… čekam službeno izvješće pa onda možda malo prokomentiram… u svakom slućaju ddjh je tvrtka s možda i najvećom perspektivom od ovih koje trenutno kotiraju u hr…

danas pozitivni pomaci…

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

Moram reći da me đuro danas ugodno iznenadio. Bila je dobra vijest za Kuvajt( što sam ja znao otprije) i “loša” za radničke dionice, pa sam mislio da će ostati neriješeno. Ipak dokup čekam po nižim cijenama. Vidjet ćemo da li sam u pravu.

ddjh.. tiha voda brege dere…

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

đuro je danas lud i to sa prosječnom cjenom od preko 221.

samo tako naprijed

Što mislite, da li bi se isplatilo prodati Đuru pa ponovo ući?

Treba ovo držati po meni barem do objave pozivnice za ulazak u NATO, onda će tek postati zanimljivo.

"[i]When does a guy decide to become an accountant? When he realizes he doesn't have the charisma to succeed as an undertaker. " [/i]

Ne mogu vjerovati da nema jos izvještaja na ZSE!
Kakvi sve purani lete na našoj burzi DDJH bi sa izvještajem trebao preko 250 kunjerosa!!!

Novac je kisik burze!

Zna li ITKO kada bi trebalo izvjesce biti objavljano na netu?
Svi nesto cekamo, a tolike dionice su u blokadi….
Lova mi je “smrznuta” u djuri….

Mislite da bi tu moglo biti nesto?

250kn? Nije li to malo pretenciozno receno?

pa hrvatska, albanija i makedonija su pozvane u nato. treba li više od toga napisati??? samo 250?[smiley1]


Što mislite, da li bi se isplatilo prodati Đuru pa ponovo ući?
[/quote

Kad ste se pojavili na forumu pod nazivom “tenkista” vjerovao sam da ste najlojalniji dioničar DDJH.
Vi sami procijenite da li se isplati čekati.

Pozdrav

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

New Report

Close