DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 14:35
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
20,58
3.561
173
16,10
22,00
-4,76%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Ajmo ovako, trenutno imamo 7.596.684 DDJH-R-A i 2.556.546 DDJH-R-B, ukupno, 10.152.230 dionica.

Crni čelik će uložiti 250 mil kn po 20kn, znači 12.500.000.

Ukupno ćemo imati 22.652.230 dionica.

Da Đuro godišnje ima dobiti nakon poreza cca 20 mil kn (što je vjerujem za njih u rangu svjetskog čuda), dobivamo nekih cca 0,9kn po dionici…

Idemo se igrati pa reći da će bit 30mil dobiti godišnje (ne znam koja bi kategorija bila iznad svjetskog čuda!?) i dobijemo cca 1,3 kn dobiti po dionici…

I onda vi plaćate takvu dionicu po 3x,xx kn…

Ne znaš tko je ovdje lud!?


Za sad je lud samo PBZ iako imati će popravni kad dobiju nove dijonice ako su ih uopće upisali.

p.s. možeš li napisati ukoliko Đuka dobije posao s Kuvajtom, kolika bi dobit tada bila?

使用を信頼し、あなた自身の能力の


Ajmo ovako, trenutno imamo 7.596.684 DDJH-R-A i 2.556.546 DDJH-R-B, ukupno, 10.152.230 dionica.

Crni čelik će uložiti 250 mil kn po 20kn, znači 12.500.000.

Ukupno ćemo imati 22.652.230 dionica.

Da Đuro godišnje ima dobiti nakon poreza cca 20 mil kn (što je vjerujem za njih u rangu svjetskog čuda), dobivamo nekih cca 0,9kn po dionici…

Idemo se igrati pa reći da će bit 30mil dobiti godišnje (ne znam koja bi kategorija bila iznad svjetskog čuda!?) i dobijemo cca 1,3 kn dobiti po dionici…

I onda vi plaćate takvu dionicu po 3x,xx kn…

Ne znaš tko je ovdje lud!?

a kolika je vrijednost posla s kuvajtom po dionici? jer ako kuvajćani postanu većinski u DDJH (a lako moguće da hoće), šanse za dobivanje tog posla rapidno rastu

Ignore: KressoM, delux

Znaci ako sam dobro razumio…u tko je lud skupinu spadaju, oni koji kupuju dionice, onaj koji ima puno dionica…a pogotovo jedan kuvajcanin koji nema blage veze o ulaganju, pa si je kupio firmu, koja donosi 1 kn po dionici.
Jesam te dobro razumio, da taj milijarder nema pojma?

Ne znam je li ovo već netko okačio, ali evo ako je bilo sumnje hoće li ponuda biti prihvaćena:

https://vlada.gov.hr/sjednice/57-sjednica-vlade-republike-hrvatske-22475/22475

17. Prijedlog zaključka o davanju ovlaštenja za prihvaćanje odluka na Glavnoj skupštini trgovačkog društva Đuro Đaković Grupa d.d.

Nakon dugog niza godina, evo da i ja promjenim svoj stav oko DDJH, ne zbog jučerašnje kupnje nakon održane skupštine ( tj. odgode iste za danas ) na kojoj sam bio prisutan sa zanemarivim brojem dionica, već zbog toga što zaista vidim okolnosti koje će, što nam je kao dioničarima najbitnije, vjerojatno dovesti do veće kapitalne dobiti u nekom razumnom roku. Po mom mišljenju za očekivati je dobivanje velikih tendera, a drago mi je da je tome pridonijela ( KONAČNO ) i diplomacija RH
koja bi prvenstveno i trebala služiti u ovakve svhe .

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Pa ako već želite, Ministarstvo obrane potpislao je dva ugovora s Patrijom o nabavi 126 oklopnih vozila AMV 8×8. Prvi ugovor bio je za 84 vozila vrijedan 112 milijuna eura, a drugi ugovor za 42 vozila bio je 68 milijuna eura.

Đuro je od 2009. – 2017. dva puta radio sa dobiti, 2011. imao 9 mil kn dobiti, a 2015. godine 5 mil kn…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Ali ovdje je druga priča.
Prvo ide generalno čišćenje personala, a osim toga, ako naravno Kuvajt prođe, taj posao bi išao i s borbenim stanicama, a to je odmah dupla vrijednost.
Takvi poslovi s Arapima u pravilu idu u paketu, a NPM ako je ispod 15% onda niti ne radiš.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


Pa ako već želite, Ministarstvo obrane potpislao je dva ugovora s Patrijom o nabavi 126 oklopnih vozila AMV 8×8. Prvi ugovor bio je za 84 vozila vrijedan 112 milijuna eura, a drugi ugovor za 42 vozila bio je 68 milijuna eura.

Đuro je od 2009. – 2017. dva puta radio sa dobiti, 2011. imao 9 mil kn dobiti, a 2015. godine 5 mil kn…

Đuro Đaković već godinama iščekuje veliki posao s kuvajtskom državom za isporuku borbenih oklopnih vozila, te je ušao u uži izbor na natječaju.

Kuvajtska vojska je svojedobno kupila od Đure Đakovića tenkove i, kako je lani objavio časopis Hrvatski vojnik, svi do jednog od 149 tenkova kojima raspolaže kuvajtska vojska proizvedeni su u hrvatskoj tvornici. Kuvajt bi trebao odlučiti i o mogućoj reviziji ili nadogradnji svojih tenkova M-84AB kupljenih od Đure Đakovića, što bi također bio odličan posao.

Đuro Đaković je nedavno, pripremajući se za dokapitalizaciju, objavio kako im je najveći potencijal za razvoj upravo u segmentu vojne proizvodnje, ali trenutno vrlo skromno sudjeluje u prihodima. To bi se, čini se, moglo promijeniti, ukoliko je ulazak kuvajtskih investitora signal za nove poslove s Kuvajtom.

http://www.jutarnji.hr/biznis/tvrtke/to-je-tocno-ono-sto-nam-treba-velika-hrvatska-tvrtka-iz-drzavnog-vlasnistva-blizu-prelaska-u-ruke-kuvajcana-koji-nude-250-milijuna-kuna-odmah/6545550/

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....


Nakon dugog niza godina, evo da i ja promjenim svoj stav oko DDJH, ne zbog jučerašnje kupnje nakon održane skupštine ( tj. odgode iste za danas ) na kojoj sam bio prisutan sa zanemarivim brojem dionica, već zbog toga što zaista vidim okolnosti koje će, što nam je kao dioničarima najbitnije, vjerojatno dovesti do veće kapitalne dobiti u nekom razumnom roku. Po mom mišljenju za očekivati je dobivanje velikih tendera, a drago mi je da je tome pridonijela ( KONAČNO ) i diplomacija RH
koja bi prvenstveno i trebala služiti u ovakve svhe .

lp

Odlično.

Jeste i danas na skupštini?

Koje je garancije je Uprava i Vlada dobila da će dobiti posao u Kuvajtu.

Hvala.

Kao i obično……nikakva. Sve je u sferi očekivanja……..Kupuju se očekivanja.

Evo, i ja recimo očekujem da postoji odredjena šansa da je sutra 23.09.2017, kako se u medijima najavljuje, moguca kataklizma globalnih razmjera…….ali ne bih na to ulozio velike novce……:)

Da budem fer, našao sam slijedeću informaciju:

Modernizacija 149 tenkova M-84, koje su izrađivale 24 tvornice iz bivše Jugoslavije, stajala bi 400 milijuna dolara

Međutim, kod Đure nije pitanje prihoda, već je pitanje dobiti… Da li Đuro može raditi sa dobiti, i još to takvom dobiti koja bi opravdala cijenu >30kn…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Kvart…super…ti ocekuj sutra sudnji dan i to je ok sto se mene tice. Ja ti necu dolazit na temu o sudnjem danu i pisat svaki drugi komentar…vjeruj u sta hoces…mene ne smeta…

New Report

Close