DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 12:21
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
20,85
2.461
118
15,20
24,20
-2,86%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ja jos uvijek ne mogu vjerovati da je zadnjih dana taj PBZ skrbnički prodao cca 100000 kom po 27-28, ako je postojala ikakva šansa da ovo prodje……jer će mu to biti čisti gubitak od par milja kuna…..

Evo im prilike 11 000 kom do 30, fini potencijal da se prospe još ono malo što imaju za izgubiti.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

@hasenfefer
hrvatska vlada ovom prilikom/dokapom neće prodavati dionice DDJH…. broj dionica u vlasništvu RH sada ostaje isti, past će samo udio (%) vlade/države u vlasništvu DDJH

Ignore: KressoM, delux

@fasenfefer
vlada za svoj udio neće dobiti ništa jer vlada svoj udio sada ne prodaje…ili trolaš ili ne razumiješ!?

Ignore: KressoM, delux

Kolega znate dobro da Hrvatska vlada nije nista nikome prodala….Arapi “ubacuju” 250 mil kuna na račun tvrtke i za to preuzimaju vecinsko vlasnistvo..Oni koji su sudjelovali u proslom dokapu vec sad su zaradili 50 %..Tvrtka se mozda izvuce iz dugogodisnjih problema..Drzava ..vlada..svi mi skupa ..zaradit ce samim pozitivnim poslovanjem ( ako ga bude )..visim uplatama po stavci poreza..itd..itd..
Kad netko donese novac “iz vana” ..kad hoce nesto uplatit..milion..stotinu ili koliko vec..Opet ne valja.!?!..Kad su se tvrtke prodavale za kunu onda je bilo dobro !?!?..Tko je dizao galamu kad su se privatizirale banke..telekomi…farmaceutska ind.. Pa svi mir fondovi su vam u stranom vlasnistvu..komunikaciju medju sluzbama..gradjanima nadzire strana kompanija..ljekove vam proizvodi stranac..I sad se “brinete” za Djuru ..i to ce s tim zaradit ?!..Kako bi rekla jedna “cjenjena dama “..Gosp..hasenfefer..dajte molim vas 🙂

Pozdrav

svi smo mi Crobex


@hasenfefer
hrvatska vlada ovom prilikom/dokapom neće prodavati dionice DDJH…. broj dionica u vlasništvu RH sada ostaje isti, past će samo udio (%) vlade/države u vlasništvu DDJH

Ne razumijem. Zbog čega onda Vlada ne proda sve dionice Kuvajčanima.

Znamo kak je partnership završilo na INI.

A zbog čega onda mali dioničari kupuje dionice Đure PRIJE odluke skupštine.

Kaj i njima neće pasti postotak vlasništva u Đuri?

Kupuju nešto što piše 30 kuna a vrijedi 15 kuna? Ako je 51%?

@hasenfener
a zašto bi sada vlada prodavala DDJH po 20 ili 30 kn? možda će prodati kada cijena bude 50-60 kn? 😉

Ignore: KressoM, delux


@hasenfener
a zašto bi sada vlada prodavala DDJH po 20 ili 30 kn? možda će prodati kada cijena bude 50-60 kn? 😉

Nisam te pital za Vladu. Onaj je tak i onak u banani.

Pitam za male dioničare

Zbog čega plaćaju nešto 100% više.

Koliko sam shvatio dio koji će ostati Vladi neće više vrijediti 20 kn po dionici već 10 kuna jer im se za 50 % povećava broj dionica.

Da li sam sada dobro shvatio?

To se odnosi i na sve ostale ako dokapitalizacija prođe.

Kupuje se budućnost.
Ako ovo prođe bit će posla i zarade.
Ako ne prođe ode sve u k…c.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Plaćamo više jer očekujemo rast. U čemu je problem? Kad je bloger bio sam dotjerana je do 58 kn a sad još imamo i priču s Kuvajćanima… dakle kuiš…

使用を信頼し、あなた自身の能力の

@hasenfefer
odgovorit ću ti ovako: misliš li da kuvajćani dolaze u DDJH spaliti 250 milijuna kuna ili jer namjeravaju taj iznos višestruko uvećati kroz nove poslove?

Ignore: KressoM, delux

Ajmo ovako, trenutno imamo 7.596.684 DDJH-R-A i 2.556.546 DDJH-R-B, ukupno, 10.152.230 dionica.

Crni čelik će uložiti 250 mil kn po 20kn, znači 12.500.000.

Ukupno ćemo imati 22.652.230 dionica.

Da Đuro godišnje ima dobiti nakon poreza cca 20 mil kn (što je vjerujem za njih u rangu svjetskog čuda), dobivamo nekih cca 0,9kn po dionici…

Idemo se igrati pa reći da će bit 30mil dobiti godišnje (ne znam koja bi kategorija bila iznad svjetskog čuda!?) i dobijemo cca 1,3 kn dobiti po dionici…

I onda vi plaćate takvu dionicu po 3x,xx kn…

Ne znaš tko je ovdje lud!?

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

New Report

Close