DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@kiko

“Nažalost dečki, morati ćete kupovati iznad 30 ono što smo mi pokupovali po 20 :). I onda netko kaže da na zse nema prilika :)”

Još kako ima! :)Ne znam za slučaj nigdje u svijetu gdje kompanija bude preuzeta po 20, i to tek toliko da pređe 50% vlasništva,a drugi dan se dan trži na +50% premije od cijene preuzimanja,naravno da treba nagraditi izlazak države iz vlasništva,ali kod ovako skupe dionice,koja gomila gubitke,a konkurenti su na natječaju duplo jeftiniji….naprosto moram biti impresioniran:)

"Only dead fish swim with the stream"

@zorangutan
Link Vam je za sada samo kod prve tete na kiosku ili ako imate pretplatu na online jutarnji

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

@xdado
pa ako si pročitao daj napiši u 2-3 rečenice što piše unutra?

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Pise da jucer nije Dalickin pomocnik glasovao jer nije imao formalnu potvrdu od Vlade, danas ce je imati i glasat ce za dokapitalizaciju. Koju podrzavaju i Dalic i G. Maric. A to se dalo iscitati i iz ranijih ovogodisnjih poziva na dokap jer su svi davali mogucnost da se kroz dokap postane vecinski vlasnik, a drzava nije imala nista protiv.

Tako da veceras ĐĐ nakon 75 godina ponovno postaje pravo dionicko drustvo. Tko ne vjeruje, nek investira 8 kn u kupnju jutarnjeg ili popije kavicu u omiljenom kaficu i usput procita novine

@zorangutan
Nažalost nisam pročitao, samo naslovnicu vidio za sada
Inače, sjednica Vlade (polu)izvanredna je danas u 15h.

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

Zna li se kako je tekao razgovor jučer s ministricom Dalić?
https://vlada.gov.hr/vijesti/potpredsjednica-dalic-s-clanovima-kuvajtsko-hrvatske-medjuparlamentarne-skupine-prijateljstva/22467

@mikromakro
hvala na info
ako je doista istine što novine pišu, moglo bi ovo ipak dobro završiti… a to je onda spas za DDJH jer ako netko uloži 250 mil.kuna u firmu, sigurno to ne radi da novac izgubi nego da ga višestruko poveća… osim toga, ako dokap odrade kuvajćani (a izgleda da hoće) onda bi moglo doći do realizacije do velikog posla s Kuvajtom, a onda je ovo posve neka druga priča

p.s. iznad 29 kn na kupnji je preko 7000 komada pa izgleda da sada i veći igrači kupuju

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....



@zorangutan

Link Vam je za sada samo kod prve tete na kiosku ili ako imate pretplatu na online jutarnji

Ako tko ima članak, kopipejst ili skrinšot ne bi nikome skinulo krunu s glave, a pomoglo bi diskusiji

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Seebiz
U medijima se špekulira kako u Vladi nema suglasnosti za dokapitalizaciju te tvrtke s 250 milijuna kuna, koju nudi tvrtka Crni čelik, jer bi zbog toga država izgubila većinski udjel u Đuro Đakoviću. No, Jutarnji list danas piše kako iz Vlade poručuju da će dati suglasnost na tu odluku.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Pogledao clanak.
Ne znam koji su zakonski modus nasli, ali to djeluje vrlo srdacna slika.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

A ovaj koji je polupao sve do 29 pred uru vremena jel on normalan?

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Ovdje nema nitko normalan 😂

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

New Report

Close