DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
26,00
130
5
23,00
26,00
13,04%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

zašto ova dionica kao pijanac tetura gore-dolje

evo jos jedna mala potvrda za ddjh.

http://www.vecernji.hr/home/manager/776790/index.do

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

rocky:

Jedna luka rijeka je na 310kn,na temelju čega je ona bila gotovo duplo skuplja od DDJH????
DDJH će imati 2-3 puta veću dobit,potencijal imaju oba dvije a DDJH 100kn jeftiniji!!!!

ja se iskreno nadam da ne misliš onako kako si napisao

Kolega rocky je u pravu, jer se Luka Rijeka trži na preko 10 BV, a DDJH je upravo na 2 BV. Ovdje govorimo o podcijenjenosti dionice koja ima poslova za sljedećih 10 godina i ima potencijala da postane centar proizvodnje oružja za cijeli ovaj dio europe

Hell is Empty and all the Devils are Here


zašto ova dionica kao pijanac tetura gore-dolje

Kao i sve druge. Koliko dugo si na burzi? PTKM ti “tetura” između 170 i 240, Belje između 250 i 350, KABA 300-350, KMKA između 350 i 650, itd,itd.
Tako da ovo još nije ništa. Sad sam se sjetio( ak se dobro sjećam) Uljanik
ti je pao s 300 na 50 kn a sad je 400 kn. Svašta ćeš još da doživiš. Pozdrav!

Dakle, Vaba je prodala 21.918 komada…hm.hm

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Danas opet promjena među 10 največih dioničara. Sa liste ispala VABA, a na 10 mjestu nalazi se
HPB D.D. sa 18437 dionica. VABA je negdje “smotala” jutrošnjih 28000 dionica, preko burze nisu išle,
dali netko zna tko to kupuje?


Danas opet promjena među 10 največih dioničara. Sa liste ispala VABA, a na 10 mjestu nalazi se HPB D.D. sa 18437 dionica. VABA je negdje “smotala” jutrošnjih 28000 dionica, preko burze nisu išle, dali netko zna tko to kupuje?

to ti se objavljuje tri dana nakon namire, nije rezultat tekućeg dana

sve u svemu, možeš se očekivati đuro na 300 i to brzo….. znači, sve ide kako treba…pozdrav

Bezvezarije pričaš. Inače, ja sam novi na ovom forumu. Ne trebam ni reći čime sam krcat ( vidi nick ). No, ovo sam slučajno prvo pročitao i mogu ti reći da si u krivu. Kupi dok ti nije kasno. Pozdrav svima

dakle gospodine “tenkista”–to je vas post od prije tjedan dana

Kao i sve druge. Koliko dugo si na burzi? PTKM ti “tetura” između 170 i 240, Belje između 250 i 350, KABA 300-350, KMKA između 350 i 650, itd,itd.
Tako da ovo još nije ništa. Sad sam se sjetio( ak se dobro sjećam) Uljanik
ti je pao s 300 na 50 kn a sad je 400 kn. Svašta ćeš još da doživiš. Pozdrav!

—a sada tako iskusni i “pametni”–zbilja ste “tenkista” ako mislite da smo mi ovdje onakvi kavi mislite da jesmo–hehe,

Na ovom forumu sam novi ali sam dvije godine bio na forumu Moj novac.
Neznam što hoćeš reći. Ja inače govorim ono što mislim, što je najčešće u životu mana ali takav sam i ne mislim se mijenjati. A inače vrijeđate tenkiste. Vi se smatrate pametnijim od njih?

ma ja sam za mir—-ugodan dan!

Evo ga dečki, od prošlogodišnjeg -14.196.090 do +7.529.188.
Komentirajte!!!

New Report

Close