DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nisi li ti jučer rekao da kad dođu rezultati da će dionica prvo padati a kasnije se dići? Naravno ako budu kako je najavljeno, 9 milja.


Kupnja ojačala,da nije netko slučajno vidio izvješće prije ZSE!


Nisi li ti jučer rekao da kad dođu rezultati da će dionica prvo padati a kasnije se dići? Naravno ako budu kako je najavljeno, 9 milja. rocky: ” Kupnja ojačala,da nije netko slučajno vidio izvješće prije ZSE! ”

Ne ovisi sve o 9 milja!Treba pogledati kompletno izvješće!To što sam jučer napisao nisam rekao ja nego Kostolany!
Burza ne reagira uvijek jednako!U tome je dodatna draž…

Novac je kisik burze!

srećom pa ova dionica živi više od očekivanja nego od izvješća… [smiley1]

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

U SDA, VABA od jučer do danas spala sa 8 na 9 mjesto deset največih vlasnika dionica DDJH.
VABA do jučer imala 49918 dionica, a jutros manje 21918 dionica, te sada ima 28000 dionica.
Transakcij nije registrirana na burzi. Izgleda da je došlo do preslagivanja portfelja kod velikih dioničara.

tko je preuzeo dionice vabe? i da li se to dogodilo jučer ili tko zna kada s obzirom da oni na SDA ne updateaju podatke redovno?

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

zeko_ma, možda si u pravu, ali ja sam prekjučer i jučer pratio listu deset največih dioničara DDJH, do
promjene je došlo danas.

našao gosp. Doktor (moj novac) lijepi link o posjetu Kuvajćanima
Vaš link

na stranicama MORH-a ni riječi, zanimljivo. Nisu valjda išli nosit samo pismo od Mesića, mogli su to i golubom pismonošom riješit.

Još 23.02. dok je cijena DDJH bila 170 kn pisao sam o modernizaciji tenkova za Kuvajt. Jučer je na onom drugom forumu Doktor napisao da je Rončević skupa sa direktorom Đure Đajkovića u službenoj posjeti navedenoj državici, a evo danas i potvrde samo ne od MORH-a nego od Kuvajta.
http://www.da.gov.kw/eng/newsroom/la…c fea36be#500

Danas je vjerovatno zadnji dan kad će se Đuro moći dobiti ispod 210 Kn

Hvala Doktoru!

Mislim da ćemo ovdje stagnirati jedno vrijeme između 200 i 210, a ak bude izvješće samo milijun lošije od najavljenog ide to i niže. Ali bit će dobro za nadokupit. Jednostavno nismo trenutno u fokusu.


Mislim da ćemo ovdje stagnirati jedno vrijeme između 200 i 210, a ak bude izvješće samo milijun lošije od najavljenog ide to i niže. Ali bit će dobro za nadokupit. Jednostavno nismo trenutno u fokusu.

Ma neka dobit bude i 3 milijuna,kako pored ovolikog potencijala cijena može biti na 210kn u ovim hrvatskim okolnostima ja ne shvaćam i nikad neću shvatiti.
Ali sam shavatio da moram čekati i biti strpljiv.
Jedna luka rijeka je na 310kn,na temelju čega je ona bila gotovo duplo skuplja od DDJH????
DDJH će imati 2-3 puta veću dobit,potencijal imaju oba dvije a DDJH 100kn jeftiniji!!!!
Kad će više taj izvještaj da krenemo gore?
Treba fond menadžerima malo novih i kvalitetnih dionica jer imaju toliko love da na kraju troše okolo po ex-yugi!

Novac je kisik burze!

Dobro može li netko objasniti zašto nema izvješća za DDJH-R-A i za BD62-R-A, je li to neka taktika uprava tih kompanija i ako je što se sa time želi postići.


Jedna luka rijeka je na 310kn,na temelju čega je ona bila gotovo duplo skuplja od DDJH????
DDJH će imati 2-3 puta veću dobit,potencijal imaju oba dvije a DDJH 100kn jeftiniji!!!!

ja se iskreno nadam da ne misliš onako kako si napisao

...pig slayer...

New Report

Close