DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 01:11
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
26,00
130
5
23,00
26,00
13,04%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

vorda:

goran9141: ” Sutra će Đuro u samo jednom smijeru zahvaljujući neočekivano dobrom izvješću DDJM [smiley1] ” Čudno. Ja sam još prije 3-4 mj, a na temelju rezultata za 3Q, pretpostavio solidan rast prihoda i dobit između 5 i 7M kn najmanje. Mislio sam da i svi drugo to vide, ali da sam mogao pretpostaviti da će to biti takvo iznenađenje nakrcao bi se pošteno i sa DDJH i sa DDJM.[smiley2] Pozdrav

Vorda ti si bio največi protivnik ove dionice i sad ti je krivo što se nisi nakrcao.

pa šta fali, vorda nam je medek uvijek bio

All sharp price movements whether up or down are the result of one or more professionals manipulating the share price. www.MacKorisnik.com

Opa, kupnja po prvi prestigla prodaju![smiley1][smiley1][smiley1]

kad će to izvješće?[smiley2]


Vorda ti si bio največi protivnik ove dionice i sad ti je krivo što se nisi nakrcao.

Upravo sam se danas iskrcao.[smiley2]


vorda je najveći protivnik svih dionica. [smiley1]

Nisam ja protivnik dionica nego dioničara i to samo ponekih. Pa vidiš da moj post nije bio usmjeren niti prema DDJH niti prema DDJM nego prema naivnima i neiskusnima koji do prije tri mjeseca nisu niti znali da dionica postoji, a sada se osjećaju pozvanima da svima svpjom mudrošću sole pamet. Pri tome nisu niti svjesni koliko glupi ispadaju. Ima jedna stara izreka koja kaže “Mudar čovjek i od budale može puno toga naučiti, a budala niti od mudrog čovjeka ništa”.[smiley2]

Pozdrav



Vorda ti si bio največi protivnik ove dionice i sad ti je krivo što se nisi nakrcao.

Upravo sam se danas iskrcao.[smiley2]

pattaya:

vorda je najveći protivnik svih dionica. [smiley1]

Nisam ja protivnik dionica nego dioničara i to samo ponekih. Pa vidiš da moj post nije bio usmjeren niti prema DDJH niti prema DDJM nego prema naivnima i neiskusnima koji do prije tri mjeseca nisu niti znali da dionica postoji, a sada se osjećaju pozvanima da svima svpjom mudrošću sole pamet. Pri tome nisu niti svjesni koliko glupi ispadaju. Ima jedna stara izreka koja kaže “Mudar čovjek i od budale može puno toga naučiti, a budala niti od mudrog čovjeka ništa”.[smiley2]

Pozdrav
[/quote]

Pa dobro Davore napiši protiv kojih si ti dioničara i razlog tome ali na linku bez cenzure i prestani pričati budalaštine na postovima DDJH i PTKM.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

nije vorda ni imao ddjh, ali to je svima jasno. čuvajte dionice, ni slučajno ne prodajte jer sve su to igre fime. na kraju godine bit će 300-350 kuna, to je vrlo izvjesno.


Pa dobro Davore napiši protiv kojih si ti dioničara i razlog tome ali na linku bez cenzure i prestani pričati budalaštine na postovima DDJH i PTKM.

Nevezano za temu, al vorda mi je definitvno najiritantniji lik na forumu. Toliko negative u jednoj osobi mislio sam da je nemoguće.


nije vorda ni imao ddjh, ali to je svima jasno. čuvajte dionice, ni slučajno ne prodajte jer sve su to igre fime. na kraju godine bit će 300-350 kuna, to je vrlo izvjesno.

Ponekad me iznenađujete kolega, mislim negativno. Ta cijena će biti puno, puno prije. Najkasnije 6, 7 mjesec. A nebi me iznenadilo da je idući tjedan.
Da niste možda prodali?


…jsve su to igre fime. na kraju godine bit će 300-350 kuna, to je vrlo izvjesno.

to je i moja procjena…

Ako je sve pod kontrolom, idete presporo. "Mario Andretti"


cayman006: ” nije vorda ni imao ddjh, ali to je svima jasno. čuvajte dionice, ni slučajno ne prodajte jer sve su to igre fime. na kraju godine bit će 300-350 kuna, to je vrlo izvjesno. ” Ponekad me iznenađujete kolega, mislim negativno. Ta cijena će biti puno, puno prije. Najkasnije 6, 7 mjesec. A nebi me iznenadilo da je idući tjedan. Da niste možda prodali?

sve je moguce, pa cak i to. jak je psiholoski dojam kod ove tvrtke, a i vecina ekipe koja je unutra (ukljucujuci i mene) je tvrdolinijaska i cvrsto vjeruje u ovu tvrtku. ovdje uglavnom trguju veliki igraci i oni kratkorocni drhtavih rucica.

u djuri imaju jako puno iskusnih inzenjera i osoblja. krenuli su sa edukacijom svoga vrha menagementa za project managere i to mi govori nesto o ozbiljnosti uprave i okretanju ka buducnosti.

jos ako za godinu-dvije pocnu zaposljavati mlade kadrove na koje ce ovi stariji izvrsiti transfer znanja onda ce to biti pun pogodak. onda mi ona postaje investicija na min. 3 godine…

Ako je sve pod kontrolom, idete presporo. "Mario Andretti"


cayman006: ”
nije vorda ni imao ddjh, ali to je svima jasno. čuvajte dionice, ni
slučajno ne prodajte jer sve su to igre fime. na kraju godine bit će
300-350 kuna, to je vrlo izvjesno.

Ponekad me iznenađujete kolega, mislim negativno. Ta cijena će biti
puno, puno prije. Najkasnije 6, 7 mjesec. A nebi me iznenadilo da je
idući tjedan.
Da niste možda prodali?

Ja ne prodajem nijednu dionicu ispod 100-200% dobiti na njoj. Pa makar čekao 5 godina….nisam ja tu neki kladioničar nego investitor koji zna što i zašto kupuje. Cijena će rasti pa će padati pa će rasti a bolje da ja imam skromne procjene nego da se razočaram ako bude cijena manja. kamo sreće da cijena prije dođe do 300, ali to je ipak nemoguće jer fima neće dati. osim toga, nagli rast nakon toga znači i nagli pad, a to ne volim i ne priželjkujem na ddjh. bolje polako i sigurno.

pravi dometi ove dionice po mojoj procjeni biti će vidljivi u proljeće 2009. tj. nakon tri uzastopne godine s pozitivnim rezultatom i riješenja prodaje ostatka državnog udjela u tvrtki… sve u svemu od ove dionice najviše očekujem i sve sam bliži odluci da mi ovo postane jedina dionica na hr tržištu…

P.S. ovog “vorda” uopće ne treba uzeti za ozbiljno… na kojoj god se temi pojavio uvijek je ostavio za sobom nekoliko legendarnih gluposti… pogledajte povijest njegovih postova i njegove komentare na nekim od tema prilično je zabavno pročitati njegove postove pogotovo s vremenskom distancom…

New Report

Close