DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
26,00
130
5
23,00
26,00
13,04%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Netko je ranije napisao da je Đuro novi Končar, sa time se u potpunosti slažem, osim toga biznis sa oružjem, ma što mi ljudi mislili o sebi ima budučnost, dionica je potcijenjena i budučnost joj je velika.

sve sami sekretari skoja il narodni heroji, al šalu na stranu, oni koji imaju ovu dionicu znaju kolika joj je potencijalna vrijednost, ja se više ne sekiram
[smiley2]

All sharp price movements whether up or down are the result of one or more professionals manipulating the share price. www.MacKorisnik.com

Arap svaka ti cast na dobroj procjeni [smiley1]
A nadam se da ce djuka brzo gore jer potencijala ima, samo treba da se malo smire ove blokade i pretumbavanja.

Pretpostavka je majka svih zaj***

Taj isti Arap koji je jučer pisao da će se Đuro stabilizirati na 200 kn je danas prodao po 230 kn!!! ***obrisano****


Taj isti Arap koji je jučer pisao da će se Đuro stabilizirati na 200 kn je danas prodao po 230 kn!!! ***obrisano****

Gle, covjek je predvidio pad, stavio nalog pa imao srece da je prosao i treba mu na tome cestitati.
Ja se obicno zeznem kad idem preprodavat na dnevnoj bazi [smiley7]

Pretpostavka je majka svih zaj***

tenkista:

Taj isti Arap koji je jučer pisao da će se Đuro stabilizirati na 200 kn je danas prodao po 230 kn!!! ***obrisano****

Gle, covjek je predvidio pad, stavio nalog pa imao srece da je prosao i treba mu na tome cestitati.
Ja se obicno zeznem kad idem preprodavat na dnevnoj bazi [smiley7]

Pa, naravno to je lutrija i ne isplati se. Ipak tu S Arapom nešto ne štima, da je mislio prodavati napisao bi da ide bar na 250. Ja pišem da ide na 1000 ali ja nisam daytrader nego dugoročni investitor na DDJH, Belju i DLKV. Za ostale budem videl. Pozdrav!


BrDa: ” tenkista: ” Taj isti Arap koji je jučer pisao da će se Đuro stabilizirati na 200 kn je danas prodao po 230 kn!!! ***obrisano**** ” Gle, covjek je predvidio pad, stavio nalog pa imao srece da je prosao i treba mu na tome cestitati. Ja se obicno zeznem kad idem preprodavat na dnevnoj bazi [smiley7] ” Pa, naravno to je lutrija i ne isplati se. Ipak tu S Arapom nešto ne štima, da je mislio prodavati napisao bi da ide bar na 250. Ja pišem da ide na 1000 ali ja nisam daytrader nego dugoročni investitor na DDJH, Belju i DLKV. Za ostale budem videl. Pozdrav!

tenkisto, ja sa djurom idem isto na duge staze, imam ga vec mjesecima i imat cu i dalje

mali sam ulagac, tako da mi nije potrebno prodavat fore i trikove o visim ciljevima tipa “dionica ide sutra na 300” da bi se iskrcavao

isto tako vjerujem i u koncar dugorocno, pa mozes vidjeti i na “sto smo danas kupili” da sam jucer prodao po 1018, a danas se vratio ispod 990.

“Please, God, Just One More Bubble.”

BrDa:

tenkista:

Taj isti Arap koji je jučer pisao da će se Đuro stabilizirati na 200 kn je danas prodao po 230 kn!!! ***obrisano****

Gle, covjek je predvidio pad, stavio nalog pa imao srece da je prosao i treba mu na tome cestitati.
Ja se obicno zeznem kad idem preprodavat na dnevnoj bazi [smiley7]

Pa, naravno to je lutrija i ne isplati se. Ipak tu S Arapom nešto ne štima, da je mislio prodavati napisao bi da ide bar na 250. Ja pišem da ide na 1000 ali ja nisam daytrader nego dugoročni investitor na DDJH, Belju i DLKV. Za ostale budem videl. Pozdrav!

dobro a nije mi jasno sta tebe briga ako je netko daytrader a netko investitor? Njihova stvar, vlasnici su dionice isto kao i ti, malo si preostro krenuo… Ja ili arap ili bilo tko ce prodati kad njemu pase, malo stani na loptu i ne se toliko sekirati.

Ovo je toliko vec prežvakana tema da je nevjerojatno, slične stvari su se na đuri dešavale na 170 kad sam ušao pa opet na 175 i ovdje opet oko 200…. samo štedi živce i nemoj nikoga optuživati za ništa.

Lijep pozdrav

All sharp price movements whether up or down are the result of one or more professionals manipulating the share price. www.MacKorisnik.com

Recite Vi nama kolega Arape.Što je presudno za ovako dobru procjenu i dokup po nižoj cijeni?Jel to Vaše znanje i iskustvo, program s kojim pratite burzu, “real-time” ili jednostavno sreća(jel mogla je dionica otići i gore, pa bi je onda, možda, gledali kako raste a nebi bili unutra s tim novcem)?

------------------------------------------------------------------------------------------------- [b]"Smije li čovjek na burzi donositi zaključke pod utjecajem alkohola?"[/b] "Da.Alkoholizirano stanje može stimulirati fantaziju i odstraniti kolebanja, a to je često osobito dobro." Kostolany

209,00 140 15:59:47
209,00 140 15:58:31
209,00 59 15:57:55
208,98 391 15:57:55
208,98 60 15:53:13
208,98 74 15:52:15
208,97 30 15:52:15
208,50 70 15:52:15
208,00 61 15:52:15
205,00 5 15:31:09
205,00 169 15:27:26
205,00 100 15:25:18
205,00 53 15:18:06
203,00 65 15:16:08
203,00 623 15:12:36
203,00 300 15:12:33
203,00 272 15:12:06
203,00 90 15:11:47

Ovakve transakcije pred kraj dana bi dale naslutiti da je korekcija završena.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

uvijek se dešavaju čišćenja u zanjih par sekundi pretražite stare transakcije pa ćete vidjeti

All sharp price movements whether up or down are the result of one or more professionals manipulating the share price. www.MacKorisnik.com

pa nema korekcije nego su se neki zaletjeli i uzeli po 230 kuna jer nije bilo naloga između kad su se svi prekjučer povukli s prodaje. prije 3 dana bili smo na 198, neki dan na 200, jučer na 220 i sada opet na 209, dakle nastavljamo od prekjučer, a ovih 220 i 230 čemo zanemariti, premda će i ti koji su se zaletjeli zaraditi solidan prinos.


uvijek se dešavaju čišćenja u zanjih par sekundi pretražite stare transakcije pa ćete vidjeti

Znam da se događaju čišćenja u sadnjih par sekundi kako i na đuru tako i na ostalim dionicama, zato sam i poslao ove transakcije jer nije bilo u zadnjoj minuti nego je cijena postupno rasla u zadnjih sat vremena(6kn)

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

New Report

Close