DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 04:12
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
26,00
130
5
23,00
26,00
13,04%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


di moj kolvega belupo koji je jutro tvrdio da idemo na 20kn vidite kolega da sam vam dobro pricao eto nas blizu 26 kn do petka kako sam reko da smo na 28kn opet kazem nija nagovor na kupnju ni prodaju ,al logicki je da idemo preko 30x uskoro,jebiga meni niko nevjeruje jos mi se cak i rugate,a ja vam samo hocu dobro

polako, vidjet ćemo hoće li prije na 21 ili na 30 kn [emo_smijeh]

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Ako itko ikada bude pisao knjigu o fenomenu zvanom zse onda pod poglavlje “Best of” sigurno spada ovaj biser. Naime svako ljeto kada neki seik ili slično dodje u rh na ljetovanje cijena ovog fenomena od dionice neobično živne po par desetaka posto gore ili dolje. I tako da novog dokapa ili šeika što prije bude. A veliki krokodil zvani blogi koji je zapeo u ovoj maloj bari bezuspješno se pokušava iskoprcati pa mlateci repom u tom pokušaju bijega ubije tu i tamo poneku malu ribu tipa prorok isl.

Trebalo bi posvetiti koje poglavlje teoretičarima urote koji tvrde da ‘blogi’ prodaje dionice svaki put kada cijena naraste bez obzira što mu je stanje u knjizi dioničara nepromijenjeno i očito nikako da proda više od 5% jer bi u tom slučaju dobili obavijest o prelasku praga. Jedino ako lumeni ‘znaju’ da dotični krši ZTK ali ne žele prijaviti HANFA-i.

Kamo bi cijena trebala pobijeći,prije bi rekao dolje nego gore.sigurno je to da najveće koristi za sada od šeika ima turizam,možda je došao kod ostojića kupiti neki hotel a ne u đuru po vozila,rekao bi da je to sigurnija opcija.vi na đuri još samo čekajte šeike i navlakače.

izgleda da đurin mecena sprema novi pokušaj proboja 30 kn? [emo_zloban]

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Imamo jačeg kupca na 10,00 kn!

[emo_plazi]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

šeik u opatiji! princ na korčuli! kinezi na jadranu! đuro u orbiti! koja smijurija [emo_smijeh]

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Nije ni zatvoren gap na 23 od neki dan, tako da bi se svako forsiranje bez vrlo dobrog razloga moglo obiti o glavu.


Nije ni zatvoren gap na 23 od neki dan, tako da bi se svako forsiranje bez vrlo dobrog razloga moglo obiti o glavu.

gapovi kod DDJH? FI kod DDJH? ti mora da se šališ? ovdje je bitan samo novinski članak ili još bolje slika nekog šeika kako šeće negdje u HR i odmah kreće napucavanje [emo_zloban]

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!


Imamo jačeg kupca na 10,00 kn!

[emo_plazi]

A gle. Vi ne shvaćate kako kod nas ima puno “poduzetnika”, tako kod njih ima puno “Šeika”!

E sad, neki Šeici imaju samo za 10 kuna.[emo_smijeh]

E da sam JA ozbiljan kupac, onda bi povezao Đuru i izradu svemirskih brodova i satelita u Udbini sa Švicarcima.

A ne sa nekim Šeikom po 10 kuna.


Nije ni zatvoren gap na 23 od neki dan, tako da bi se svako forsiranje bez vrlo dobrog razloga moglo obiti o glavu.

Koji gap na 23?

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Sjetio sam se od prije kad sam učio 7 anomalija koje nepotrebno pokreću dionice odnosno stvarna korelacija između tog dvoje ne bi trebala postojati (matematičkim žargonom spurious correlation) kao sječanjski efekt, niski P/B itd (o tome više http://www.investopedia.com/articles/financial-theory/11/trading-with-market-anomalies.asp ) i onda sam došao do zaključka da postoji i osma anomalija šeik efekt. Sad svi zapamtite da sam je ja otkrio jer je amerikanci još nisu skužili. Patentirat ću naziv. Eto nek si i lopina malo procita o toj anomaliji i niskom P/B-u.

New Report

Close