DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

I koji je sad novi limit? Sudeći po pravilima od jučer limit ostaje 245 kn. Tko zna?


Ima Arap pravo. Zaustavljanje trgovine je nastupilo prije nego su se uspjeli izlistati svi nalozi na kupnji (što se vidi iz zaokruženih brojeva u dokumentu) . Ovaj nalog što je spustio cijenu do 200 kn je prošao. On je vjerojatno postavljen još jučer. Ništa, sada moramo čekati da trgovina krene i da svi nalozi dobe priliku da se izlistaju. Tek onda ćemo znati koja je nova razina cijene.

Ne bi rekao da svi nalozi nisu ulistani bili…pa nije blokirano u 10.00
Mislim da netko hladi cijenu, jer mu se ne skuplja na 230, nego na 200

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


Posejdon: ” Ima Arap pravo. Zaustavljanje trgovine je nastupilo prije nego su se uspjeli izlistati svi nalozi na kupnji (što se vidi iz zaokruženih brojeva u dokumentu) . Ovaj nalog što je spustio cijenu do 200 kn je prošao. On je vjerojatno postavljen još jučer. Ništa, sada moramo čekati da trgovina krene i da svi nalozi dobe priliku da se izlistaju. Tek onda ćemo znati koja je nova razina cijene. ” Ne bi rekao da svi nalozi nisu ulistani bili…pa nije blokirano u 10.00 Mislim da netko hladi cijenu, jer mu se ne skuplja na 230, nego na 200

Misliš da je moguće da je na kupnji samo 1.771 komad?
To da netko želi jeftinije ući je sigurno.
Samo je razlika u tome što je danas “jeftinije” 200 kn, a prije par dana je to bilo ispod 180 kn.
Još malo pa čemo se otkočiti, pa čemo vidjeti kuda ide naš brod. [smiley2]

La vita e bella!

Ovaj broj ima warp pogon…mada radi vozila na dizel[smiley2]
Osobno ne odobravam ovo spustanje cijene…ne svidja mi se…
Gledao sam ucitavanje naloga, bila ne praznina do 200 i netko ju je dooobro iskoristio i poklopio kupnju…
Nazalost, taj na 200 na kupnji nisam bio ja[smiley10]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


Ovaj broj ima warp pogon…mada radi vozila na dizel[smiley2] Osobno ne odobravam ovo spustanje cijene…ne svidja mi se… Gledao sam ucitavanje naloga, bila ne praznina do 200 i netko ju je dooobro iskoristio i poklopio kupnju… Nazalost, taj na 200 na kupnji nisam bio ja[smiley10]

Pa postavi se!
Možda netko odluči još jednom lupati po bidu, tako da opet odemo u blokadu. To bi bila baš fora! [smiley1]

La vita e bella!

odblokiralo se i sad ide normalno, samo polako momci 😉 tucite prosjek a vidim i netko neda 😉

DDJH-R-A Vrijeme: 12:39:39
Kupnja
Ukupno ponuda 32
Ukupno dionica 9914

5 najboljih ponuda
Cijena Količina
Prodaja
Ukupno ponuda 60
Ukupno dionica 18570

5 najboljih ponuda
Cijena Količina
204,00 50
203,50 100
203,34 400
203,33 50
203,00 50

205,00 1615
209,99 652
210,00 469
213,99 200
214,00 442

All sharp price movements whether up or down are the result of one or more professionals manipulating the share price. www.MacKorisnik.com

počišćeno to sve do 209

All sharp price movements whether up or down are the result of one or more professionals manipulating the share price. www.MacKorisnik.com

Pa ljudi, zašto prodajete, zar ne vidite da kupci čekaju u zasjedi. I ja sam radio u početku iste greške ali više ne. Jednostavno maknite naloge, a ako vam lova treba podignite ih gooore. Želim samo pomoći, meni je ionako svejedno jer kao što sam više puta rekao Đuru čuvam za penziju.[smiley1]

Opet koće pa to je za nepovjerovat![smiley5]

La vita e bella!

Netko naglavačke pokušava izaći van.[smiley3]

Pozdrav


Netko naglavačke pokušava izaći van.[smiley3] Pozdrav

Netko naglavačke želi uči unutra! [smiley1]

La vita e bella!

reko sam ja još par dana ništa od normalnog trgovanja,đuru će još jedno vrijeme blokirat,ali i to će proč…..[smiley4]

New Report

Close