DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


pa da kolega ocekuje se posao stoljeca sta jos niste culi pa pise vam da se ovih dana pred potpisom neki od ugovora,sta mislite da je cjena od 20% za 1sat bezveze naraslo neko ima info prije svih

ma skočilo je u petak jer je izašao članak da se katarski šeik susreo su šibeniku s predsjednicom RH pa su mnogi ovdje povjerovali da se dogovara vojna suradnja. kasnije je to demantirano tj. radi se prvenstveno o interesu za ulaganja u šibenske nekretninske projekte, a ne u vojni program DDJH

Ignore: KressoM, delux

Ove dražbe su glupost nad glupostima. S tim se može manipulirati do besvjesti. Bez toga bi se znalo da tko je stavio nalog da je ozbiljan i to je to.
Ok u ovom slučaju mislim da neće maknuti kupovne naloge ali stvarno čemu te dražbe?
na Ingri smo vidjeli neki dan čistu manipulaciju sa dražbom.

30% rasta jer je šeik u hr!!?? pa stvarno nismo normalni!!

510000 kn prometa u 15 min

Drago mi je kada ekipa na ZSE zarađuje, jer sa tim novcima, kasnije će netko kupovati moje dionice, ali kakve se ovdje budalaštine događaju, ovo je stvarno nevjerojatno… Onaj tko ovdje izgubi sve novce, nije ništa drugo ni zaslužio…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Gdje nestade MM ?

MM služe za likvidnost, nije ih trebalo prvih pola sata, evo ih sada.

Nisam siguran da bi netko u dva dana samo tako prosuo milijun kuna

@Lojtra
još u petak u nekoliko navrata sam pratio, gdje se nisu ponašali u skladu sa svojom zadaćom


Nisam siguran da bi netko u dva dana samo tako prosuo milijun kuna

prosulo se ovdje milijune kn na 80, 90, 100 kn. tada se i dobro kitilo[emo_zloban]

Moji postovi nisu poziv niti na kupnju niti na prodaju dionica, niti na bavljenje dionicama, niti su investicijski savjeti

Stvari su jasne, čeka se službena objava.


Stvari su jasne, čeka se službena objava.

dokap po 20 kn?

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

New Report

Close