DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


vorda: ” Ja dajem 10% ako se ne dogodi ono što sam napisao.[smiley2] Kako biti optimističan pored ovakovih FI. Osim nekoliko banaka, sve ostalo goli jad i čemer. Pozdrav ” opala 10 %, dogovoreno, evo ruka da zaljučimo deal (ruka)

Zašto si tako siguran da neću zveknuti par komada po 200 kn. Za tvojih 10% taj mali gubitak se isplati.[smiley2]

Pozdrav

SNC:

vorda: ” Ja dajem 10% ako se ne dogodi ono što sam napisao.[smiley2] Kako biti optimističan pored ovakovih FI. Osim nekoliko banaka, sve ostalo goli jad i čemer. Pozdrav ” opala 10 %, dogovoreno, evo ruka da zaljučimo deal (ruka)

Zašto si tako siguran da neću zveknuti par komada po 200 kn. Za tvojih 10% taj mali gubitak se isplati.[smiley2]

Pozdrav

a računam na velko poštenje matan efendije [smiley1]

All sharp price movements whether up or down are the result of one or more professionals manipulating the share price. www.MacKorisnik.com

A možda mi se i neće isplatiti. Možda ulažem u gubitaša (kao ti u Petricu). Ipak, ja vjerujem u tebe. Vjerujem da imaš perspektivu, da imaš ulaganja koja ti mogu donijeti korist i da ćeš jednog dana vrijediti puno više nego što vrijediš danas.[smiley2]
S druge strane, tu je oportunitetni trošak. Koliko bi zaradio da ulažem negdje drugdje umjesto u tebe.[smiley6]
Ne znam, morati ću dobro razmisliti.[smiley2]

Pozdrav

ps

Za one koji nemaju smisla za humor (kao što je recimo cajman) ovo je bila samo šala.[smiley2]

Strpljivost se isplati,samo polako,mogu ga kočiti dan,dva tri,….ako se dosad čekalo pa možemo još malo (koju godinu) ,tko če ga kočiti kad svi ti proizvodni procesi krenu?NITKO![smiley7]
Đuro pozitivno utječe na cijelu županiju ( brodska banka raste )!

Uhljebe na ulicu!!!!!

Ako slučajno padne cijena dionice nakon ovih blokada ,kupujem još jedan paket đure,a ako i ne padne još se isplati kupit,mada neznam da će se uspostavit normalno trgovanje još par dana…


Ako slučajno padne cijena dionice nakon ovih blokada ,kupujem još jedan paket đure,a ako i ne padne još se isplati kupit,mada neznam da će se uspostavit normalno trgovanje još par dana…

Right on, lega!!
Meni neki zadnja 2 dana (da im imena ne spominjem brokerskog) predlagaše da prodam svoje dionice ASAP… no bijaše mi to sve vrlo sumnjivo… ONI (ili neki NJIHOVI) bi 20-30% u 2-3 dana… preko mojih leđa… i Vaših…
Kolege, drž’te ovaj biser, to je novi KOEI… a što da vam govorim, kad sve ionako znate… [smiley1]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Mislim da nije pošteno da nam Đuro nije na vrhu teme. Čitam na teletekstu da Putin dolazi u lipnju u Hrvatsku. Ne mora da ima veze s ovom temom ali svakako može biti samo plus. [smiley1]


” Zašto si tako siguran da neću zveknuti par komada po 200 kn. Za tvojih 10% taj mali gubitak se isplati.[smiley2] Pozdrav

Zato sto kao mali vjerojatno neces doci na red [smiley1]…. fima bi te prva poklopila jer je to njihova uzdanica

Pretpostavka je majka svih zaj***

Eto nam blokade prema dolje!

La vita e bella!


sudeci po K/P, cini mi se da bi sutra moglo doci do stabiliziranja cijene oko 199/200 kuna. Time bi se malo i ohladili od ovih blesavih i besmislenih blokada. no isto tako za K/P treba uzeti u obzir da hrpa naloga nije niti mogla biti prikazana, jednostavno nije bilo vremena za zadati nalog. recimo svoj nalog od jucer na prodaji jos uvijek ne vidim

daklem, da se nadovezem na ovo sto sam jucer napisao… vjerujem da je dosta danasnjih naloga rezultat zakasnjelih naloga od prije dva dana, ukljucujuci odmah i moju prodaju na 230 koja mi se tek danas pojavila i odmah prosla… to je bilo za ocekivat

“Please, God, Just One More Bubble.”

Svatko tko ima 100000 kn može napraviti blokadu. Ali vjerujem da ovaj što je danas kupovao po 220-230 nešto zna. Iduće trgovanje smo opet u blokadi ali “staroj”-prema gore. Valjda će mjerodavni naučiti iz ovoga da su blokade glupost. Sve u svemu, ništa novo, u pitanju su samo igre. Ali ovi što su danas prodavali bez obzira po koliko, će se lupati po glavi kao i jučer oni što su nedavno prodavali po 170-180 kn. Čekam Đuru na 1000 kn. Pozdrav!

Ima Arap pravo.
Zaustavljanje trgovine je nastupilo prije nego su se uspjeli izlistati svi nalozi na kupnji (što se vidi iz zaokruženih brojeva u dokumentu) .
Ovaj nalog što je spustio cijenu do 200 kn je prošao. On je vjerojatno postavljen još jučer.
Ništa, sada moramo čekati da trgovina krene i da svi nalozi dobe priliku da se izlistaju. Tek onda ćemo znati koja je nova razina cijene.

La vita e bella!

New Report

Close