DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

cbw, 22.01.2015. u 18:25
ne znam baš. rast sa 21 kn na 41 kn uračunat je kao da je posao već dobiven…no ako posao ipak ne dobiju, potonut će ispod 30 kn kao kamen

i to debelo uracunat
Ako uzmemo da je kapital i rezerve 120 mil kuna /(mada sluzbeno se vodi kao 30 -ak mil kuna ) onda je BV cca 16 kuna (sluzbeno 4kn).

o P/E otom potom ali da bi p/E bio 20 , neto dobit bi trebala biti 16 mil kuna.

Valja mapomenuti zaduženost od 400 mil kuna duga , znaci dug /kapital 300%,


ĐĐ u užem izboru za Kuvajt!

Bitno je da su pozvani, to je referenca par-exellance, još da dobiju taj posao (nisu džabe nedavno Kolindu hvalili arapski mediji, vrijeme je da nam NATO instalira i neki posao, a ne samo Kolindu, kako tvrde neki), više na:

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/9TAgfCdBq4Kjp5hg9JFsNw==.pdf

Zna li se ko je još u užem izboru uz DDJH?

Na primjeru DDJH se jasno vidi opseg manipulacija a i svijest “ulagača” na ZSE.
Lijepo je navedeno u obavijesti javnosti da se ponuda razmatra u krugu drugih ponuditelja dok se u Poslovnom dnevniku od plaćenih novinara sve prikazuje kao da je posao ne samo dobiven nego i odrađen. Osobno želim svakoj našoj tvrtci uspjeh posebno vani ali ne mogu ne reagirati kad se uvijek (istim, pogodi kojim) tvrtkama cijena aktivno manipulira da bi neki “analitičari” bili u pravu.

Kada bi se ostvario da li bi to bio najveci izvozni posao? Shvacam da se uvelike pretendira o tome na “nekim” stranicama ali da nebi bilo psi laju karavane prolaze… nemam ddjh samo je interesantno promatrati 🙂

Notion,cbw, andy, zašto lijepo ne prodate i riješite se muka.


Notion,cbw, andy, zašto lijepo ne prodate i riješite se muka.

Ono je bio sarkazam. Tesko da ce se DDJH moci kupiti za 20-ak kuna. Ja sigurno ne mislim izlaziti ispod 100.



ĐĐ u užem izboru za Kuvajt!

Bitno je da su pozvani, to je referenca par-exellance, još da dobiju taj posao (nisu džabe nedavno Kolindu hvalili arapski mediji, vrijeme je da nam NATO instalira i neki posao, a ne samo Kolindu, kako tvrde neki), više na:

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/9TAgfCdBq4Kjp5hg9JFsNw==.pdf

Zna li se ko je još u užem izboru uz DDJH?
[/quote]
Dobro pitanje, prvo provjeriti tko je u konkurenciji i koje je poslove i gdje do sada dobio, pa zatim procjeniti šanse za uspjeh DDJH. Pozitivna stvar za DDJH je ovaj sporazum Kogsberga i Patrie. Nemam DDJH jer mi ovo liči na kladionicu s 33% šanse za uspjeh

Na Đuri sam izgubio hlače i gaće. Imam još samo nešto sitno, tek toliko. Sjećate li se 2007.g. kad je Kalmeta došao iz Kuvajta i rekao da je dobivanje posla remonta tenkova toliko sigurno kao da pucaš penal a na golu nema golmana!!!! I ništa od toga nije bilo. A ovo sad je još 100 puta manje šanse![emo_mrgud]


Na Đuri sam izgubio hlače i gaće. Imam još samo nešto sitno, tek toliko. Sjećate li se 2007.g. kad je Kalmeta došao iz Kuvajta i rekao da je dobivanje posla remonta tenkova toliko sigurno kao da pucaš penal a na golu nema golmana!!!! I ništa od toga nije bilo. A ovo sad je još 100 puta manje šanse![emo_mrgud]

Je ali sada su tu Patria i Konsberg kao ozbiljni partneri a oni ipak puno profesionalnije rade.

jedan je detalj važan
obavijest Mazala kaže da je ponuda predana “ZAJEDNO S DRUGA DVA PONUĐAČA”
moglo bi se reći da je to jedna ponuda, predana kao zajednička ponuda tri ponuđača
po tome, prihvaćanje ponude značit će da je ugovor pred potpisivanjem, nakon zadnjeg tog odobrenja kuvajtskog Ministarstva obrane

Ameri znaju nagraditi saveznike ..sad kad smo se dokazali, dobiti će Kuvajt dozvolu da kupi od nas, Norvežana i Finaca..Mesić i ekipa su krivi za sve jer nisu uzeli BOV od General Dynamicsa odnosno Steyer-a..puno bi lakše ĐĐ prodavao američki BOV nego ovaj od Finaca ali po običaju Hrvati uvijek biraju pogrešno.
Unatoč svemu, velike su šanse da će dobiti posao iz razloga što to nije nešto preznačajno i BOV je vrhunski.. Scenarij se ponavlja..slično je bilo i kad je Kuvajt nabavljao M-84 samo što je tada nagrađena Juga odnosno Rusima su nabijeni rogovi jer je M-84 u stvari njihov T-72..


Sjećate li se 2007.g. kad je Kalmeta došao iz Kuvajta i rekao da je dobivanje posla remonta tenkova toliko sigurno kao da pucaš penal a na golu nema golmana!!!! I ništa od toga nije bilo. A ovo sad je još 100 puta manje šanse![emo_mrgud]

Bili su sigurni kako će ugovor o remonta tenkova krajem 2007.-e potpisati s istim ljudima kojima sad pokušavaju prodati BOV.

Kao i još neki i ja primijetih kako se vijesti puštaju svaki put kad se prema minusu krene.

New Report

Close